SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] W Z O R EK bench press 2024 str.347

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 397232

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2096 Napisanych postów 2464 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 29237
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12165 Napisanych postów 22004 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627404
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
gratulacje


Zmieniony przez - kabo9 w dniu 2019-11-24 17:38:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24264 Napisanych postów 25217 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020281
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4545 Napisanych postów 7225 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39537
Gratulacje
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4545 Napisanych postów 7225 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39537
A jak tam start w monster power?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 155 Wiek 61 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 21280
Gratulacje Krzysiu!!! a co nie zagrało w SOFT EQ? nie oglądałem transmisji.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5256 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336259
adamu1962
Gratulacje Krzysiu!!! a co nie zagrało w SOFT EQ? nie oglądałem transmisji.


goldberg1982
A jak tam start w monster power?


Trochę się namieszało z tymi MONSTER-ami..
Na początku ktoś mówił że jak będzie na łokciach to nie zaliczą wtedy do Rekordów , ale jak ktoś nie chciał bić Rekordu to mógł założyć jak mu pasuje. Jednak już po pierwszym startującym zobaczyliśmy że sędziowie wręcz poprawiają zawodników , żeby odsłonili łokcie.....kiedy to zobaczyłem podszedłem do sędziego głównego , i potwierdził że start tylko z odsłoniętymi łokciami.
Ponieważ szanuję swoje łokcie oraz pracę chirurgów włożoną w ich naprawę , to postanowiłem zrezygnować z tego startu...dla własnego zdrowia. Nie wpomnę że MONSTER z definicji jest tak uszyty że posiada z boku otwory na łokcie

Poszedłem i się przebrałem w normalny dres , a tutaj nagle słyszę w głośnikach że decyzją organizatorów można zakładać MONSTER-y jak Ci pasuje. Oczywiście przebieranie się ponowne nie miało już sensu , bo możliwe że zdążyłbym zrobić jedno podejście....
Ogólnie traktowałem ten start jako swoisty SHOW i trochę zabawy a tutaj , ktoś wymyślił coś innego....
Natomiast organizator zachował się super , i po zawodach zwrócił mi wniesioną przeze mnie opłatę za ten start

Wyjaśniła się też kwestia bicia Rekordów w MONSTER-ach....mianowicie startując w MONSTER założonym ponad łokciami na wysokości bicepsów , można było próbować pobić Rekord np. Europy lub Świata w konkurencji BENCH PRESS EQUIPMENT MULTIPLAY w której normalnie startuje się w specjalistycznej wielowarstwowej koszulce . Trochę dziwna sprawa , ale....



Zmieniony przez - W Z O R EK w dniu 2019-11-25 19:18:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2001 Napisanych postów 2999 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78076
Trzeba też wziąć pod uwagę, że takie smoki jak Ty zakładają trójkę z przodu, także łokcie łokciami, ale jak tkanka tricepsów dostanie w dupe od nacisku procy. Jednym słowem, głupi pomysł.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5256 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336259
fanss
Trzeba też wziąć pod uwagę, że takie smoki jak Ty zakładają trójkę z przodu, także łokcie łokciami, ale jak tkanka tricepsów dostanie w dupe od nacisku procy. Jednym słowem, głupi pomysł.


Z założenia ,,proca,, miała wspomagać pracę podczas treningu wyciskania oraz stymulować CUN do pracy na wyższych obciążeniach niż tradycyjne maksy...
Założenie na wysokości łokci powinno odciążyć triceps w dolnej fazie wyjścia z klatki .
Moim zdaniem to jest sprzęt typowo akcesoryjny i w tym celu został stworzony....
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening całęgo ciała crossfit

Następny temat

Sprzęt siłowy

WHEY premium