SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] W Z O R EK bench press 2024 str.347

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 397398

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5256 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336260
SOBOTA

PLECY wyciąg z góry szeroko

X x 8 x 4 serie

PLECY wyciąg z dołu wąsko

X x 10 x 4 serie

BICEPS młotek

32kg x 8 x 5 serii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5256 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336260
Od poniedziałku zaczynam trening pod kątem startu , aczkolwiek muszę brać pod uwagę fakt że moja żona czeka na nowy paszport ..... jak tylko go otrzyma to odrazu organizujemy szukamy odpowiedniej oferty i jak najszybciej wylot .
Wypoczynek z żoną jest dla mnie absolutnie na pierwszym miejscu , nawet jesli wypadnie w trakcie przygotowań startowych .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5256 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336260
PONIEDZIAŁEK

Tak jak pisałem , staram się utrzymywać w pewnym zakresie wagowym .
Moja waga dzisiaj rano wynosiła 111,4kg pomimo utrzymania węgli na tym samym poziomie .

Trening rozpoczynam bez spiny , trochę bardziej intuicyjnie bez sztywnych wytycznych oraz konkretnego planu. Wszystko podyktowane wakacjami jakie na pewno będą , tylko czekamy na paszport .

KLATKA wyciskanie leżąc ....w zasadzie dubel treningu sprzed tygodnia .

70kg x 20
100kg x 10
120kg x 10

145kg x 4
155kg x 4
165kg x 4
175kg x 4

KLATKA wyciskanie hantli delikatny skos dodatni / wrzucam nowe ćwiczenie aczkolwiek nie wiem na jak długo

40kg x 6 x 3 serie

KLATKA wyciskanie leżąc HAMMER

220kg x 6 x 3 serie

TRICEPS w leżeniu jednorącz do policzka

33kg x 6 x 4 serie

BRZUCH maszyna z obciążeniem

30 x 3 serie

BRZUCH skręty tułowia w staniu

30 x 3 serie





Zmieniony przez - W Z O R EK w dniu 2023-01-16 21:40:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5256 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336260
WTOREK

BARKI przenoszenie hantli bokiem jednorącz w staniu /w podporze

18kg x 8 x 4 serie

BARKI przenoszenie hantli w tył jednorącz w opadzie tułowia / w podporze

18kg x 8 x 4 serie

BARKI bandy w przód

10 x 3 serie ...mocne bandy dlatego 10 razy do na prawdę to poprzednich ćwiczeniach , było na styk

BRZUCH zestaw 3-ech ćwiczeń 3 serie x 20


Jutro mają być plecy i biceps , ale o 10-tej mam kilku godzinną sesję na kończenie rozpoczętej tydzień temu dziary
Jak wrócę z Krakowa o odpowiedniej porze , to postaram zrobić zaplanowany trening chociaż wiem że po robieniu tatuażu , to raczej nie wskazane w tym samym dniu....ale przerabiałem ten temat już wiele,wiele razy w swoim życiu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5256 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336260
ŚRODA

Jednak nie udało się wrócić o odpowiedniej i zrobić trening. Ale dziara mojej suczki już ukończona , teraz pasuje przerobić kilka bardzo starych tatuaży znajdujących w najbliższym otoczeniu tego wzorka.
Jednak trochę z tym poczekam , bo część tych wzorków do poprawy jest na klatce ... dlatego podczas aktualnych treningów wolałbym tego uniknąć. I tak już wczoraj zaorałem łapę i na jutrzejszym treningu będą musiał uważać żeby gdzieś się nie obić tą ręką

Moja FIONKA ukochana suczka buldoga francuskiego która odeszła przeszło miesiąc temu, teraz już jest ze mną / na mnie na zawsze.










Zmieniony przez - W Z O R EK w dniu 2023-01-19 10:34:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5256 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336260
W Z O R EK

Od poniedziałku zaczynam przygotowania do startu , gdzie w pierwszej kolejności są MP w Zalesiu 18-19 marca które w planie mam zrobić ,, z biegu,,
Aczkolwiek jesli tylko organizator potwierdzi że na tych zawodach będzie sędzia klasy międzynarodowej uprawniony do sędziowania rekordów świata , to wtedy będę musiał nieco zweryfikować swoje plany i podkręcić trening pod kątem próby pobicia rekordu prawdopodobnie w kategorii 125kg bo raczej nie będę zbijać wagi .




Właśnie dzisiaj otrzymałem info od organizatora MP , że swoją obecność potwierdził sędzia Jan Matej który posiada uprawnienia do weryfikacji i sędziowania podejść rekordowych zarówno Rekordów Europy jak i Świata .
A zatem aż żal by było nie skorzystać z takiej okazji i podjąć próbę bicia jakiegoś rekordu , aczkolwiek żeby to zrealizować to musiałbym bardzo mocno podkręcić swoje treningi po powrocie z wakacji . Nie ukrywam że jestem pełen obaw czy wystarczy czasu na uzyskanie takiego poziomu , który pozwoli mi zbliżyć się do odpowiedniego ciężaru .

Cieszy mnie że jest wyzwanie i konkretny czas oraz cel .... długo oczekiwana przeze mnie chwila .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5256 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336260
PIĄTEK

KLATKA wyciskanie leżąc

70kg x 20
100kg x 10
120kg x 10

a potem

140kg x 6
150kg x 6
160kg x 6
170kg x 5
180kg x 3
190kg x 2 drugi ruch z lekką pomocą żony



TRICEPS wyciskanie wąsko / łokcie wzdłuż tułowia

130kg x 6 x 4 serie

BRZUCH maszyna z obciążeniem na przemian ze skrętami tułowia stojąc

30 x 3 łączone serie

Niby mała powtórka sprzed tygodnia , ale coś tam zmieniłem jeśli chodzi o klatkę .

Żona dostała info , że paszport już jest do odebrania . Ponieważ 4-ego lutego mamy imprezę rodzinną , to na tą chwilę zaczynamy szukać ofert od 5-ego na jakieś 2 tygodnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5256 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336260
SOBOTA

Waga rano 111,6kg

PLECY wyciąg z góry szeroko

X x 10 x 4 serie

PLECY wyciąg z dołu wąsko

X x 10 x 4 serie

BICEPS młotek

32kg x 8 x 5 serii

BRZUCH
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5256 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336260
NIEDZIELA

Dzień relaksu....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 4984 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 93103
Co dobrego kapie?
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening całęgo ciała crossfit

Następny temat

Sprzęt siłowy

WHEY premium