SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] W Z O R EK bench press 2024 str.347

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 397635

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
jarcow
Najgorsza wiadomość dla sportowca.

Powiem szczerze że ja nie patrzę na takie wiadomości , że to jakaś tragedia... miałem już tak dużo operacji w swoim życiu , że jakoś podchodzę do tego w miarę spokojnie. Oczywiście zawsze są jakieś obawy o przebieg operacji i potem czy uda się powrócić do przyzwoitego stanu zdrowia.

Ale z drugiej strony podbudowuję się myślami że po zabiegu , będę mógł dalej trenować i startować. Tak było dotychczas po każdej z przebytych operacjach i mam nadzieję że nic się nie zmieni w tej kwestii.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
Tragedia to by była gdyby był wyrok "koniec ze sportem", tak to tylko wydłużenie przerwy
1

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
georgu
Tragedia to by była gdyby był wyrok "koniec ze sportem", tak to tylko wydłużenie przerwy


Powiem Ci że już za pierwszym razem kiedy przeszło 8 lat temu operowałem bark i założyli mi 3 kotwice , usłyszałem od lekarzy że to już koniec ze startami .... i ta sama śpiewka powtarza się za każdym razem.

Powiedziałem sobie kiedyś że , decyzję o zakończeniu przygody ze sportem ...podejmę sam.
Aczkolwiek biorę pod uwagę tylko jeden powód , właśnie zdrowotny . Jednakże nie przez fakt że już nie powinienem , ale że organizm już nie będzie mógł temu podołać ...pomimo najszczerszych chęci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
Jesteś prawdziwym wojownikiem
1

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
Wczoraj byłem na badaniach , dlatego wypadł mi cały dzień z treningu.

WTOREK

Zaległy z poniedziałku.

WAGA rano 111,5kg ...czyli coś się ruszyło w dół.

Triceps wyciąg górny / ściąganie uchwyt łamany

X x 10 x 3 serie - dołożyłem kolejną płytkę

Klatka wyciskanie leżąc

40kg x 12
50kg x 10 delikatnie dołożyłem 10kg
50kg x 10

Plecy wyciąg dolny wąsko z mocnym spięciem łopatek

X x 10 x 3 serie - dołożyłem kolejną płytkę

Biceps młotek

16kg x 10 x 3 serie

Brzuch maszyna z lekkim obciążeniem

25 x 3 serie

Jak widać powoli zwiększam obciążenie , jeśli chodzi o triceps oraz plecy to mam jeszcze spory zapas i w tych ćwiczeniach widzę największy progres.

Jutro bandy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
ŚRODA

Ćwiczenia z bandami , tym razem już część wykonuję z czarnymi / twardymi.

Czwartek - wolne i kolejny trening z ciężarami już w piątek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
PIĄTEK

Triceps jednorącz do policzka w leżeniu - dołożyłem kolejne ćwiczenie

22kg x 10 x 3 serie

Klatka wyciskanie leżąc

50kg x 10
70kg x 10 tym razem dołożyłem 20kg - odczucia siłowe bez zmian czyli wszystko lekkie , nadal od 7-ego powtórzenia czuję że barki zaczynają trochę puchnąć
70kg x 10

Klatka rozpiętki - kolejne ćwiczenie na tą grupę , ale super delikatnie

5kg x 10 x 3 serie

Brzuch maszyna z lekkim obciążeniem

25 x 3 serie

Od poniedziałku będę robić po 2 ćwiczenia na każdą z dotychczas trenowanych grup...


Zmieniony przez - W Z O R EK w dniu 2022-04-16 00:55:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
Właśnie zostałem po raz czwarty dziadkiem ... na Świat przyszła śliczna dziewczynka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 2027 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22077
70x10 w poziomie to już bardziej trening niż rehabilitacja.
Cztery wnuczki potrafią wykończyć każdego dziadka ale dzieci, pieniędzy i zdrowia nigdy za wiele.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
Gratulowałem na FB, gratuluję i tutaj
1

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening całęgo ciała crossfit

Następny temat

Sprzęt siłowy

WHEY premium