SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] W Z O R EK bench press 2024 str.347

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 397290

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4545 Napisanych postów 7225 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39537
O kuźwa jak nie jedno to drugie, jakieś fatum Cie prześladuje.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5256 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336260
goldberg1982
O kuźwa jak nie jedno to drugie, jakieś fatum Cie prześladuje.


Szczerze nie odbieram tego jako fatum , po prostu wyeksploatowałem przez te lata organizm do pewnego momentu , w którym ma prawo coś się spieprzyć ...ale myślę że coś tam ponaprawiam i dalej wrócę do mojej pasji

Powiem tylko że jakoś nie bardzo jestem skłonny do kolejnej operacji jeśli chodzi o mięsień nadgrzebieniowy , ponieważ w drugim barku w jakiś czas / około 1,5-2 lata / urwałem kotwicę ..dlatego jestem pełen obaw że i tym razem tak może się stać. A bez tego mięśnia da się jakoś funkcjonować , tylko trzeba się tego nauczyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7294 Napisanych postów 12490 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87756
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5256 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336260
wycwiel
Wziąć się za WW i się wyleczy


Urwanego mięśnia tak się raczej nie wyleczy , ale jeśli chodzi o rehabilitację oraz poprawę sprawności mięśniowej oraz gęstości ...to jak najbardziej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6503 Napisanych postów 62293 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777603
Biorąc pod uwagę, że masz takie solidne wyniki w Twoim wieku to i tak jestem pełen podziwu. No ale od lat wyciskasz na światowym poziomie więc ciało się już może buntować. Przypuszczam, że Twoje "lżejsze" trening to będą na ciężarach dla większości nieosiągalne
4

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24264 Napisanych postów 25217 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020281
Raczej na pewno nie będą osiągalne dla większości ja tyle nie wciągam w martwym co Wzorek wyciska na zawodach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
No ja od profesora który mi operował biceps usłyszałem, że właśnie nadgrzebieniowego nie warto ruszać, bo nie da się zrekonstruować solidnego przyczepu. Dla zwykłego Kowalskiego będzie ok, ale dla trenującego siłowo na solidnych klamotach to nie ma bata żeby było trwałe.
2

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5256 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336260
nightingal
No ja od profesora który mi operował biceps usłyszałem, że właśnie nadgrzebieniowego nie warto ruszać, bo nie da się zrekonstruować solidnego przyczepu. Dla zwykłego Kowalskiego będzie ok, ale dla trenującego siłowo na solidnych klamotach to nie ma bata żeby było trwałe.


No i właśnie tak samo myślę , zwłaszcza że raz już urwałem kotwicę
Tak na prawdę funkcjonuję normalnie.... z drobnymi problemami w określonych płaszczyznach , ale spoko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5256 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336260
rion10
Biorąc pod uwagę, że masz takie solidne wyniki w Twoim wieku to i tak jestem pełen podziwu. No ale od lat wyciskasz na światowym poziomie więc ciało się już może buntować. Przypuszczam, że Twoje "lżejsze" trening to będą na ciężarach dla większości nieosiągalne


Mój jedyny problem to totalna niechęć do treningów na małych ciężarach z większą ilością powtórzeń......ale teraz jestem raczej zmuszony o tego typu ćwiczeń i mam nadzieję że ten czas jeszcze w przyszłości zaprocentuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
A tak z innej beczki zapytam - jak podchodzisz do mentalnej strony rywalizacji? Medytujesz, wizualizujesz sobie zawody, posiłkujesz się jakimiś motywującymi materiałami? Ostatnio słuchałem sporo JM Blakeley i sporo o tym mówi
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening całęgo ciała crossfit

Następny temat

Sprzęt siłowy

WHEY premium