SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] W Z O R EK bench press 2024 str.347

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 396845

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24264 Napisanych postów 25217 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020274
W Z O R EK
FighterX
Zwłaszcza gdy ma się tendencje do spożywania więcej niż się potrzebuje.


Ja zawsze jem tyle ile potrzebuję , nie napycham się na siłę....i nie wyobrażam sobie jadać z kalkulatorem w kieszeni.


Tylko gdy jest wzrost wagi, to znaczy, że jesz więcej niż potrzebujesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5254 Napisanych postów 19360 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336250
FighterX
W Z O R EK
FighterX
Zwłaszcza gdy ma się tendencje do spożywania więcej niż się potrzebuje.


Ja zawsze jem tyle ile potrzebuję , nie napycham się na siłę....i nie wyobrażam sobie jadać z kalkulatorem w kieszeni.


Tylko gdy jest wzrost wagi, to znaczy, że jesz więcej niż potrzebujesz


Jeszcze raz napiszę , że jem tyle ile potrzebuję a dokładnie tyle żeby nie czuć głodu po zjedzeniu.... Nigdy nie liczyłem i nie zamierzam liczyć kalorii w danym posiłku . Jesli moja waga mi przeszkadza w jakiś sposób , to wtedy rezygnuję na jakiś czas np. z przekąsek , deserów , słodkości ....dokładam trochę intensywności do treningu i zawsze to działa

Mój Doktor zasugerował zejście z wagą w dół , ale również sam zauważył że moja budowa jest proporcjonalna i nie wyglądam na otyłego ....wręcz przeciwnie , jak na 56-cio latka wyglądam wręcz wzorowo




Zmieniony przez - W Z O R EK w dniu 2021-06-15 08:20:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24264 Napisanych postów 25217 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020274
Ja rozumiem Twoje podejście i szanuję. Tylko piszę, że jeżeli jesz do syta i Twoja waga rośnie znaczy, że jesz więcej niż organizm potrzebuje, bo dalej jest to równanie podaży kalorii vs spalania kalorii przez organizm. Jeżeli podaż jest większa niż spalanie, będzie wzrost wagi i odwrotnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5254 Napisanych postów 19360 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336250
WTOREK

Triceps wyciąg z góry uchwyt łamany

X x 6 x 6 serii ostatnie weszły stykowo

Triceps hantelka jednorącz w leżeniu

25kg x 8 x 3 serie

Triceps prostowanie ramienia z hantelką w tył w opadzie

18kg x 10 x 3 serie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5254 Napisanych postów 19360 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336250
ŚRODA

Waga rano 108,9kg ....żadnych zmian w odżywianiu , dodałem tylko więcej BCAA 8:1:1 oraz na noc 4g Glutaminy ...cały czas leci Kreatyna w Monohydracie 2g w dni wolne oraz 5g w treningowe po treningu.

Plecy wyciąg z dołu wąsko

X x 10 x 4 serie

Plecy wyciąg z góry szeroko

X x 10 x 4 serie

Biceps uginanie ramion z hantlami z supinacją

18kg x 10 x 5 serii




Zmieniony przez - W Z O R EK w dniu 2021-06-16 19:57:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5254 Napisanych postów 19360 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336250
PIĄTEK

Po dzisiejszym dniu pracy , przez 9 godzin praktycznie cały czas na słońcu ... nie miałem zbyt dużo energii do treningu . Poszło całkiem lajtowo a w zasadzie kontaktowo

Klatka wyciskanie leżąc

70 x 20 x 2 serie
120 x 10 x 2 serie
140 x 5

Kąpiel i do jacuzzi.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5254 Napisanych postów 19360 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336250
Od poniedziałku jestem z pracownikami poza domem , na dużym zleceniu.....kiedyś trzeba pracować , chociaż nie jest mi łatwo bo noga dalej dokucza .

Nie wiem kiedy zacznę poukładane treningi , na razie wykorzystuję chwile kiedy po pracy jeszcze jestem w stanie coś z siebie wykrzesać ...aczkolwiek nie za wszelką cenę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1874 Napisanych postów 1950 Wiek 28 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 13303
Wzorek mam pytanie do Ciebie na temat Twojego podejścia do jedzenia.
Jesteś kawał chłopa i siły Ci nie brak to pewne.
Jak podchodzisz do samych makroskładników?
Tak wiem nie liczysz makro ALE przy takiej masie mięśniowej jaką masz podaż białka musisz mieć konkretną ilość, myślę że te 200gr białka dziennie powinieneś zjadać na pewno.

Czy chociaż do tego w jakiś sposób się przykładasz czy to też olewasz całkowicie?


Zmieniony przez - StrongSFD w dniu 2021-06-23 09:17:58
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4541 Napisanych postów 7220 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39511
Wzorek powiedz mi czy jak robiłeś francuskie wyciskanie na ponad 70 kg czy odczuwałeś jakiś dyskomfort w lokciach? Nie czułeś że są za bardzo obciążone?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5254 Napisanych postów 19360 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336250
goldberg1982
Wzorek powiedz mi czy jak robiłeś francuskie wyciskanie na ponad 70 kg czy odczuwałeś jakiś dyskomfort w lokciach? Nie czułeś że są za bardzo obciążone?


Wyeliminowałem praktycznie do zera odczucie przeciążeń w łokciach , kiedy zacząłem wykonywać ruch zgięcia do kąta prostego i go nie przekraczać...na mniejszych ciężarach czasami schodzę poniżej 90* żeby mięsień wykonał inną pracę i nieco się rozciągnął , aczkolwiek nie uważam żeby to było mi tak potrzebne.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening całęgo ciała crossfit

Następny temat

Sprzęt siłowy

WHEY premium