SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] W Z O R EK bench press 2024 str.347

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 397640

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
StrongSFD
A stosujesz BPC-157 ostatnio głośno o nim?


Mam w domu jednak po konsultacji z Doktorem oraz poznaniu wielu różnych ocen na jego temat , nie jestem na tą chwilę przekonany do tego środka.
BPC 157 jest już na rynku od wielu lat i tak jak pisałem , brak jednoznacznych opinii o dobroczynnym wpływie na regenerację urazów ...zdania są mocno podzielone . Dlatego wolę sprawdzone rzeczy jak osocze bogato płytkowe czy Solcoseryl , niestety jeśli chodzi o Solco to trzeba go stosować przez wiele tygodni w sporych dawkach.....na tą chwilę miałem tylko jedno opakowanie ale już działam w temacie





Zmieniony przez - W Z O R EK w dniu 2021-06-02 16:06:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
Mój kolega z maty brał BPC-157 bo inny mu to bardzo polecał. Jak sam mówi, jedynym zauważalnym efektem kuracji było odchudzenie portfela
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
ziumol
Mój kolega z maty brał BPC-157 bo inny mu to bardzo polecał. Jak sam mówi, jedynym zauważalnym efektem kuracji było odchudzenie portfela


Niestety ale jest tak dużo firm sprzedających ten produkt , że tak na prawdę nie wiadomo co jest dobre..... Mam też kolegów którzy twierdzą że jedna firma jest pewniak na 100% i działa ....ale ja nie słucham takich porad , bo często chodzi o napędzenie klientów celem uzyskania dla siebie rabatów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
Ja nie brałem i ciężko mi powiedzieć. Reklamują to strongmani czy trójboiści, którzy pewnie dostają za to siano. Do tego strongmani pewnie biorą tyle środków oprócz BPC, że ciężko mi uwierzyć, że to BPC to lek na całe zło, a bywa tak reklamowane
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4547 Napisanych postów 7225 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39540
Peptydy są z 30lat i były tylko w formie iniekcji od kiedy zaczęły pojawiać się w formie oralnej to zaczęli je strong meni i inni polecać hehe forma oralna kosztuje z 2 razy tyle co iniekcyjna więc sami sobie odp o co chodzi i czy działają haha
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
goldberg1982
Peptydy są z 30lat i były tylko w formie iniekcji od kiedy zaczęły pojawiać się w formie oralnej to zaczęli je strong meni i inni polecać hehe forma oralna kosztuje z 2 razy tyle co iniekcyjna więc sami sobie odp o co chodzi i czy działają haha

Orale zawsze są popularne ze względu na swoją formę przyjmowania , bez kłucia i innych związanych z tym problemów...i nawet wyższa cena nie odstrasza przed zakupem , a reklama zawsze jest najlepszym sposobem na sprzedaż.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4547 Napisanych postów 7225 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39540
Ale bpc w tabsach jest jak z glutationem w tabsach, firmy wyczuły biznes bo skoro zastrzyk tak super działa to czemu nie zrobić w tabsach i trzepać hajs i nie ważne że nie działa siła reklamy się liczy hehe
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
PIĄTEK

Odwiedził mnie fizjoterapeuta i trochę razem popracowaliśmy , ponieważ muszę rozruszać powieź udową bo stamtąd bierze się dużo moich dolegliwości mięśniowych . To samo miałem po dwóch poprzednich operacjach ale lewego biodra i niestety ale nadal czasami odzywa się tamta noga
Ale oczywiście lekki kontakt ze sztangą również był.

Klatka wyciskanie leżąc

70kg x 20
70kg x 20
100kg x 20
120kg x 15
140kg x 10

Klatka butterfly maszyna siedząc

X x 10 x 3 serie na stałym ciężarze ze sporym zapasem

Jutro jadę na kolejny wlew

Na pewno kupię jeszcze MSM do uzupełnienia suplementacji , ponieważ ten środek już testowałem na sobie a moja córka daje go mojej wnuczce bo został jej ,,przepisany,, przez prowadzącego lekarza. Młoda ma duże problemy kostno stawowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
Przyjemnie spędzony czas ...



Zmieniony przez - W Z O R EK w dniu 2021-06-05 16:50:21

Zmieniony przez - W Z O R EK w dniu 2021-06-05 16:53:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
Coś mi fotki nie chcą się załadować....jutro to ogarnę z komputera.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening całęgo ciała crossfit

Następny temat

Sprzęt siłowy

WHEY premium