SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] W Z O R EK bench press 2024 str.347

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 396906

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4541 Napisanych postów 7220 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39511
Wzorek stosowałeś może agmatyne?
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4541 Napisanych postów 7220 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39511
Zmierz obwód przedramion jestem ciekaw ile mają bo wyglądają ciekawie
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5254 Napisanych postów 19360 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336250
goldberg1982
Wzorek stosowałeś może agmatyne?


Jeszcze nie miałem przyjemności testowania agmantyny....
Dzisiaj zamówiłem sobie MSM , może coś pomoże na moje bóle w stawie biodrowym....nawet lekarz mojej córki polecał jej ten środek , dla mojej wnuczki która ma chorobę powodującą dużą bolesność stawów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5254 Napisanych postów 19360 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336250
goldberg1982
Zmierz obwód przedramion jestem ciekaw ile mają bo wyglądają ciekawie


Kiedyś lata temu podchodziłem pod 45cm , teraz pewnie jakieś marne 40cm....ale zmierzę następnym razem i zrobię fotkę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4541 Napisanych postów 7220 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39511
O rany to jesteś mutant takie rozmiary msm kiedyś stosowałem po 15 gram ale zapach i smak bleeee a z czego zamówiłeś?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4541 Napisanych postów 7220 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39511
Myślałem żeby w kroplowce to podać msm
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5254 Napisanych postów 19360 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336250
goldberg1982
Myślałem żeby w kroplowce to podać msm


Widziałem że jest w formie proszku do rozpuszczania , ale nigdzie nie było opisu że można stosować dożylnie ....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5254 Napisanych postów 19360 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336250
goldberg1982
O rany to jesteś mutant takie rozmiary msm kiedyś stosowałem po 15 gram ale zapach i smak bleeee a z czego zamówiłeś?


Tą firmę polecał doktorek...i to właśnie kupiłem

https://sklep.sfd.pl/Now_MSM-opis39783.html






Zmieniony przez - W Z O R EK w dniu 2021-01-22 13:04:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5254 Napisanych postów 19360 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336250
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5254 Napisanych postów 19360 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336250
Późnym wieczorem wróciłem z wizyty u Doktora ....konsultacja w sprawie mojego biodra .
Diagnoza nie pełna , ponieważ okazało się na miejscu że RTG jakie zrobiłem jest fatalnej jakości i w złym ułożeniu biodra

Po licznych testach i sprawdzianach , Dr. stwierdził że na pewno jest uszkodzenie stawu biodrowego ograniczające ruchomość oraz co ciekawe są bardzo duże podejrzenia uszkodzenia kolana / łąkotki przyśrodkowej
A ja ciągle myślałem że ból w kolanie jest spowodowany uszkodzeniem biodra , bo tak było z drugim biodrem ...i po operacji założenia endoprotezy ból w kolanie ustąpił.

Krótko mówiąc dostałem skierowanie na rezonans bioder oraz kolana , i dopiero po tym Doktor będzie mógł dokładnie określić co się dzieje i w jakim stanie są stawy ?
Z ewentualnym terminem nie ma problemu , ponieważ to wszystko prywatnie ....jak jest kasiora to termin jest wtedy kiedy mi pasuje , bo ludzie teraz nie pchają się drzwiami i oknami na płatne operacje.

Nie ukrywam że przez najbliższe pół roku nie biorę pod uwagę żadnego wolnego od treningów .....

Zresztą co tu gdybać , jak będę znać dokładną diagnozę to wtedy będę myśleć co dalej....
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening całęgo ciała crossfit

Następny temat

Sprzęt siłowy

WHEY premium