SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] W Z O R EK bench press 2024 str.347

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 397534

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
Mega dzik Ja doszedłem tylko do 60 i łokcie czułem przez 3 tygodnie
Przy tym ćwiczeniu czujesz głowę długą, zewnętrzną czy przyśrodkową?
Młotkowy chwyt chyba przenosi część siły na zewnętrzną, dlatego łokcie dają radę.
1

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5257 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336261
FighterX
Solidny ciężar na kratownicy.


Dopiero od jakiegoś czasu wprowadziłem kratownicę , ponieważ bardzo długo borykałem się z bólem łokci przy tym ćwiczeniu.....ale przeszło , dlatego staram się wykorzystać ten przyrząd w odpowiedni sposób
Mam teraz cel , żeby wykonać serie po 3-4 powtórzenia z ciężarem 100kg ... jestem przekonany że to przełożyłoby się na wynik w wyciskaniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7294 Napisanych postów 12490 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87756
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5257 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336261
krzych666
Mega dzik Ja doszedłem tylko do 60 i łokcie czułem przez 3 tygodnie
Przy tym ćwiczeniu czujesz głowę długą, zewnętrzną czy przyśrodkową?
Młotkowy chwyt chyba przenosi część siły na zewnętrzną, dlatego łokcie dają radę.


Tylko w takim chwycie jestem w stanie wykonać to ćwiczenie bezboleśnie ...a bardziej czuję przyśrodkową głowę oraz przedramię .
Kiedyś moim koronnym ćwiczeniem na triceps , było uginanie ramienia z hantelką w leżeniu do policzka.....ale jak zoperowałem łokieć to musiałem poszukać czegoś innego w zastępstwie . Rozpocząłem próby z kratownicą ale pojawił się ból , wtedy pozostał już tylko wyciąg z góry . Ale teraz gęba mi się ucieszyła jak odkryłem że ból minął i mogę nadrobić braki w sile tricepsa

To filmik z ulubionym ćwiczeniem .....10 lat wstecz


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4546 Napisanych postów 7225 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39540
Jaki Ty piękny i młody byłeś ile masz kg na hantelku?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6519 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
Kratownicą to by mi taki ciężar łokcie chyba połamał. Ale na łamanej do ust/nosa - taka specyficzna wersja francuza - to 90-100 kg jeszcze robię. Natomiast nigdy mi się to jakoś specjalnie nie przełożyło na wyciskanie na sztandze. Więcej jak 160 kg nigdy nie wycisnąłem.
2

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
nightingal
Kratownicą to by mi taki ciężar łokcie chyba połamał. Ale na łamanej do ust/nosa - taka specyficzna wersja francuza - to 90-100 kg jeszcze robię. Natomiast nigdy mi się to jakoś specjalnie nie przełożyło na wyciskanie na sztandze. Więcej jak 160 kg nigdy nie wycisnąłem.


Bo przy tym w dużej mierze pracuje głowa przyśrodkowa, a ona jest odpowiedzialna tylko za doprost ręki w łokciu. Przy wyciskaniu jako takim mocno pracuje głowa długa i zewnętrzna, dlatego w tym przypadku więcej daje wyciskanie wąsko.
1

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
goldberg1982
Jaki Ty piękny i młody byłeś ile masz kg na hantelku?


Jeśli dobrze widzę, 43. Przerażające .
3

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5257 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336261
nightingal
Kratownicą to by mi taki ciężar łokcie chyba połamał. Ale na łamanej do ust/nosa - taka specyficzna wersja francuza - to 90-100 kg jeszcze robię. Natomiast nigdy mi się to jakoś specjalnie nie przełożyło na wyciskanie na sztandze. Więcej jak 160 kg nigdy nie wycisnąłem.


Oczywiście gdybyś wykonywał tylko to ćwiczenie w celu poprawy wyniku w wyciskaniu , to rzeczywiście niewiele by to pomogło....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5257 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336261
goldberg1982
Jaki Ty piękny i młody byłeś ile masz kg na hantelku?


43kg ...ale w tamtych czasach najwięcej było 47kg
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening całęgo ciała crossfit

Następny temat

Sprzęt siłowy

WHEY premium