SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] W Z O R EK bench press 2024 str.347

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 393224

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
Forma kozacka :)

Co to jest "Barki przenoszenie hantli w bok jednorącz w podporze kąt.45" Jakoś nie mogę sobie tego wyobrazić.

Pozdrawiam
1

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5242 Napisanych postów 19352 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336194
krzych666
Forma kozacka :)

Co to jest "Barki przenoszenie hantli w bok jednorącz w podporze kąt.45" Jakoś nie mogę sobie tego wyobrazić.

Pozdrawiam


Wydawało mi się że w miarę to opisałem ..tak to wygląda....

Pozdrawiam






Zmieniony przez - W Z O R EK w dniu 2020-02-05 15:12:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
Wielkie dzięki, czyli taka odmiana unoszenia bokiem, tylko w lekkim pochyleniu do przodu - taka forma pośrednia pomiędzy tyłem a bokiem, jeśli dobrze widzę :)
1

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5242 Napisanych postów 19352 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336194
krzych666
Wielkie dzięki, czyli taka odmiana unoszenia bokiem, tylko w lekkim pochyleniu do przodu - taka forma pośrednia pomiędzy tyłem a bokiem, jeśli dobrze widzę :)

Dokładnie tak , nawet z lekkim naciskiem na tylny akton...podczas uniesienia ramienia w górę staram się w fazie końcowej mocno spiąć łopatki. Tak sobie wymyśliłem że może to pomagać w utrzymaniu ściągniętych łopatek podczas wyciskania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5242 Napisanych postów 19352 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336194
ŚRODA

Plecy wyciąg z góry w szerokim chwycie

X x 10 x 5 serii ciężar stały taki na jakim zakończyłem tydzień temu

Plecy wyciąg dolny w wąskim chwycie

X x 10 x 5 serii ciężar stały taki na jakim zakończyłem tydzień temu

Biceps uginanie ramion z hantlami / młotek

32kg x 10 x 5 serii zwiększyłem ciężar o 5kg

Jutro luzik.....ciąg dalszy remontu sypialni czeka mnie szpachlowanie ścian , sufitu ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
W Z O R EK
WTOREK

Triceps wyciąg z góry uchwyt łamany , prostowanie ramion

X x 4 x 6 serii stały ciężar

Triceps kratownica w leżeniu do czoła

55kg x 6 x 5 serii w ostatnich dwóch seriach mocno walczyłem , ale łapa spuchła niemiłosiernie

Zauważyłem że po takich treningach tricepsa , obwód łapy zbliża się do mojego dawnego maksa ...czyli 50cm na zimno na wyprostowanej ręce.
Ale wtedy byłem młody i .....takie tam




50 cm na wyprostowanej łapie, to przy zgiętej musiało podchodzić pod 60, ja na wyprostowanej mam na zimno nędzne 45
2

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5242 Napisanych postów 19352 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336194
krzych666

50 cm na wyprostowanej łapie, to przy zgiętej musiało podchodzić pod 60, ja na wyprostowanej mam na zimno nędzne 45


Tutaj Cię może zaskoczę , ponieważ zawsze moja ręka bardzo mało się napinała .....bo maksymalnie 2-3 cm .
Nieraz w przeszłości zdarzało się że stałem koło kogoś kto miał np.50cm w łapie po napięciu, a moja łapa mimo że miałem tyle samo co on po napięciu... była na wygląd sporo większa . Ja akurat z tego się cieszę , bo przecież na co dzień nie chodzisz ze spiętymi i zgiętymi łapami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4525 Napisanych postów 7190 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39375
Wzorek bo Ty jesteś inny przyznaj się przybyłeś z planety Maxgenetyki
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5242 Napisanych postów 19352 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336194
goldberg1982
Wzorek bo Ty jesteś inny przyznaj się przybyłeś z planety Maxgenetyki




Nic mi o tym nie wiadomo.....
Powiem tylko że nigdy moim celem na siłowni nie było , trenowanie po to żeby mieć większą muskulaturę....za młodego trenując zapasy , chodziło o sprawny i silny organizm i zawsze się tym kierowałem .
Do dzisiaj powtarzam że , mój przyrost masy mięśniowej ,, jest tylko skutkiem ubocznym treningu siłowego ,,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
W Z O R EK
krzych666

50 cm na wyprostowanej łapie, to przy zgiętej musiało podchodzić pod 60, ja na wyprostowanej mam na zimno nędzne 45


Tutaj Cię może zaskoczę , ponieważ zawsze moja ręka bardzo mało się napinała .....bo maksymalnie 2-3 cm .
Nieraz w przeszłości zdarzało się że stałem koło kogoś kto miał np.50cm w łapie po napięciu, a moja łapa mimo że miałem tyle samo co on po napięciu... była na wygląd sporo większa . Ja akurat z tego się cieszę , bo przecież na co dzień nie chodzisz ze spiętymi i zgiętymi łapami



Ty masz po prostu zawsze napięte, nawet jak są rozluźnione
Tak z innej beczki - co powiesz o szerokości ławeczki do wyciskania? Wiem, że zawodowe mają od 29 do 32 cm szerokości. Moja ma 23 cm szerokości i zastanawiam się, czy zbyt wąska ławeczka nie obniża wyniku w wyciskaniu, z racji gorszego podparcia łopatek. Na pewno jest mniej stabilna, to pewne.

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

IHS Test nr 2 -siła i dynamika wg Kacperk524

Wiecej