SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

[BLOG] W Z O R EK ...sezon 2018

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 58973

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Doradca
Ekspert
Szacuny 1880 Napisanych postów 6422 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 842951
Ja zastanawiam się czy nie zamówić Hyrolizatu Kazeiny i Dekstryny o budowie cyklicznej oraz MCT w proszku, ten miks może być dobrym zestawem w trakcie długiego biegu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1153 Napisanych postów 14309 Wiek 53 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 235135
FighterX
Ja zastanawiam się czy nie zamówić Hyrolizatu Kazeiny i Dekstryny o budowie cyklicznej oraz MCT w proszku, ten miks może być dobrym zestawem w trakcie długiego biegu

Na pewno Kazeina jako źródło aminokwasów egzogennych w połączeniu z Dekstryną dającą energetycznego kopa , to może być fajne połączenie...aczkolwiek nigdy takich miksów nie stosowałem.
MCT stosowałem zwłaszcza podczas przygotowań do zawodów , jednak w postaci oleju nie bardzo mi podeszło...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Doradca
Ekspert
Szacuny 1880 Napisanych postów 6422 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 842951
W Z O R EK
FighterX

Na pewno Kazeina jako źródło aminokwasów egzogennych w połączeniu z Dekstryną dającą energetycznego kopa , to może być fajne połączenie...aczkolwiek nigdy takich miksów nie stosowałem.
MCT stosowałem zwłaszcza podczas przygotowań do zawodów , jednak w postaci oleju nie bardzo mi podeszło...

Czasami stosuje ketony w postaci soli BHB, ale to głównie w treningach długich wytrzymałościowych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1153 Napisanych postów 14309 Wiek 53 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 235135
No i niestety narazie ... LIPA

W sobotę zadzwoniła stała klientka , która miała na tarasie wielką dziurę na wypełnienie której miałem 3 projekty , ale nie było kasy I nagle kasa się znalazła i akceptacja projektu ..... wodospad z dużych głazów z podświetleniem
Powód tak nagłej decyzji ... rodzinny zjazd.
Ponieważ miałem w ten dzień tylko jednego pracownika do dyspozycji , to musiałem razem z nim podwinąć rękawki i heja z głazami...

Nie rozpisuję się specjalnie , ale była masakra dla nas obydwóch.....w sumie użyliśmy przeszło 3 tony kamieni załadunek , rozładunek i ukladanie ...ręcznie.

I nie obeszło się bez kontuzji....3 razy wyleciały nam z rąk głazy , kilka razy przytłukliśmy sobie palce i na koniec nadwyrężyłem prawy nadgarstek łapiąc głaza spadającego wprost na nogi pracownika.

W sobotę wieczorem łapa lekko spuchła i zaczęła boleć...wczoraj nie zrobiłem treningu bo przy próbie utrzymania sztangi lub hantli , ból nadgarstka promieniuje aż do łokcia.

Jutro wizyta u doktora....

Wczoraj wieczorem zaaplikowałem lek , który otrzymałem przy wypisie e szpitala po endoprotezie .. DORETA ...i dzisiaj zdecydowanie lepiej , ale szału nie ma. Dobrze że opuchlizna się zmniejszyła.
Liczę że doktorek coś doradzi...

Zmieniony przez - W Z O R EK w dniu 11/13/2018 11:07:02 PM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Doradca
Ekspert
Myślałeś o tym by zastosować kompresję i kontrast cieplny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kabo9 Doradca
Ekspert
Szacuny 1673 Napisanych postów 10158 Wiek 43 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1032971
czyli z jednej strony ok bo zlecenie wpadło ale z drugiej lipa,
ryzyko zawodowe

będziesz startował w BPL jak uda się przygotować?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
FighterX
Myślałeś o tym by zastosować kompresję i kontrast cieplny.

Kontrastu cieplnego nigdy nie stosowałem , szczerze mówiąc musiałem teraz o tym poczytać żeby wiedzieć o co kaman

Kompresji też nie stosowałem ale , kiedyś chodziłem na zabiegi BOA ....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
kabo9
czyli z jednej strony ok bo zlecenie wpadło ale z drugiej lipa,
ryzyko zawodowe

Prawdą jest że gdyby to nie była stała klientka , to odpuściłbym temat....bo wiedziałem jak ciężka to robota .
Żeby było ciekawiej , dzisiaj właśnie zadzwoniła że...cała rodzina była zachwycona i doradzili żeby jeszcze dołożyła jeden poziom wodospadu oczywiście chciała żeby to zrobić w tym tygodniu. Na szczęście uratowała mnie pogoda , bo leje jak cholera i nie zapowiada się na poprawę

kabo9

będziesz startował w BPL jak uda się przygotować?

Jak tylko będę w stanie dobrze prowadzić sztangę , to jadę
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

IHS Test nr 2 -siła i dynamika wg Kacperk524