SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Turbo-w drodze po wymarzoną forme

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 808

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Jest liderem w tym dziale Szacuny 25 Napisanych postów 45 Wiek 25 lat Na forum 25 dni Przeczytanych tematów 610
.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Jest liderem w tym dziale Szacuny 25 Napisanych postów 45 Wiek 25 lat Na forum 25 dni Przeczytanych tematów 610
Nowy gadżet do kontroli bo coś ostatnio serducho dokucza

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2083 Napisanych postów 3082 Wiek 39 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9437
to są twoje pomiary ?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
agnieszka.aj.
to są twoje pomiary ?

tak
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33228 Napisanych postów 272073 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1367524
Rozkurczowe masz niskie, zawsze tak było? Podrzuć mi wyniki badań morfologi. Moze gdzieś krew ucieka, sprawa 2 mało wody pijesz to też może być ten problem tutaj.
1

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-rafaltreningi@protonmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
lodzianin1
Rozkurczowe masz niskie, zawsze tak było? Podrzuć mi wyniki badań morfologi. Moze gdzieś krew ucieka, sprawa 2 mało wody pijesz to też może być ten problem tutaj.

Masz na @ włącznie z odczuciami/spostrzeżenieniami . Nigdy nie badałem wcześniej ciśnienia to nwm jakie miałem. A obecnie coś się musi dziać bo tak jak mówię teraz leżąc się złe czuje. Wody pije samej czystej koło 4l dziennie + woda na treningi 1.5l + kawa herbata itd to lekko 5 dziennie codziennie jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Z dzisiaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Jestem ciekaw czy ten zabieg weekendowy z kaloriami mógł mieć coś do tego
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki spalacz pierwszy?

Fruzelina