SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Road to MVP

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8123

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

M

Wiek

25

Masa ciała

105

Wzrost

198

Obwód klatki

122

Obwód ramienia

41

Obwód talii

95

Obwód uda

62

Aktywność fizyczna w skali tygodniowej

5/7

Aktywność niezwiązana z treningami

1/7

Cel

Redukcja

Ograniczenia żywieniowe

brak

Stan zdrowia

bdb

Zażywane leki

brak

Ograniczenia treningowe

max 5/week

Przebyte urazy

brak

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty

brak

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów

tak

Stosowane dotychczas diety

aktualnie LC
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2358

08/08/08 DT
Waga 106

Aktywnosc:
Upper body workout:
-rowing 3 serie
-sciaganie drazka z gory do klatki 2 serie
-brama 2 serie
-rozpietki 3 serie
-smiths siedzac za tyl glowy 3 serie
-dips 3 serie
-bic sztanga 3 serie
-brzuszki gora,dol,skosy po 3 serie


Jutro turniej w kosza, mam nadzieje ze bede w pelni sil. Nogi na pewno odpoczely bo caly tydzien nie cwiczylem;)

Szama:
1.Mieso mielone z fasola, warzywami w sosie chilli(duzo wegli przez ta fasole, ale sie nie przejmuje bo duzo z tego to blonnik)
2. Jajka z warzywami
3. Tunczyk z warzywami





Zmieniony przez - matt4mvp w dniu 2014-08-08 13:59:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1224 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15106
Mizernie tego białka jak na wagę twoją.


I kalorii.

Zmieniony przez - Jakob94 w dniu 2014-08-08 14:40:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2358
2bialka na kilogram masy to malo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2358
na 3k dziennie waga stala w miejscu takze musialem obciac, obcialem tak jak umialem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1224 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15106
I uciąłeś o 700kcal ? Może trzeba było dodać aktywności, jak będziesz miał 90kg to na ile utniesz ? 1300 ? VLCD...?

prawie 2g białka czyli 200g białka, z czego ponad 50 nie zwierzęcego. Może być trochę za mało moim zdaniem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2358
Jakob94
I uciąłeś o 700kcal ? Może trzeba było dodać aktywności, jak będziesz miał 90kg to na ile utniesz ? 1300 ? VLCD...?

prawie 2g białka czyli 200g białka, z czego ponad 50 nie zwierzęcego. Może być trochę za mało moim zdaniem.

bede musial cos wymyslec z tymi kaloriami, moze podbic troche zeby bylo -300
ale co do bialka nie wzorowalbym sie na jednym dniu, bo w kazdym mam ok 200 zwierzecego oprocz w tym wyzej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2358

09/08/2014 Turniej
12 druzyn, podzielone na dwie grupy po 6
kazdy w grupie gra z kazdym czyli 5 meczy, a na koniec przechodza 4 najlepsze druzyny z grupy
po pierwszych 5ciu meczach bylismy pierwsi :) 5 meczy wygranych, zrobilem pare pak, duzo pktow, pare blokow :)
nastepny mecz to quater finals tylko ze w trybie knock out czyli kto przegra jedzie do domu no i przegralismy 1dnym pktem ..
-ale to nie wazne

co dla mnie wazne ze dobrze mi sie gralo, ze duzo ludzi powiedzialo mi ze zrobilem zayebisty progress przez wakacje
na pewno to wstawanie o 5:30 rano i granie w kosza w deszczu, wietrze itd duzo mi pomoglo, ale to dopiero poczatek bo chce byc MVP ;)

Szama:
Przed meczem paczka orzeszkow, a po meczu carbnite...mialo nie byc ale jednak zrobilem



10/08/2014 DNT
Aktywnosc:
-spacer 30 min
Szama:
Z powrotem na LC, ale kalorii nie liczylem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2358
minelo 6 tygodni na carbnite + if....
szczerze mowiac spodziewalem sie czegos lepszego, a konkretnie lepszych wynikow
moze to przez te ladowania co tydzien? moze lepiej zrobic je co dwa tygodnie?

poczatek/teraz
pas: 95/93.5
waga:105/104

sprobuje teraz wytrzymac bez ladowania do 13/9/2014 czyli do urodzin mojej corki
i zmienie trening ze split na 3-4xFBW + 1xplyo,jump

moze ktos mi polecic jakis fajny FBW? albo jakies obwodowki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2358
pomoze ktos?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 692 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 138399
FBW to przecież dobierasz pod siebie jakie Ci ćwiczenia pasują, bazując na podstawowych złożonych takich jak siady, martwy ciąg, wiosłowania, wyciskania + coś na łapy. Co do obwodówki to ja, np. robiłem tak:
- przysiad ze sztangą
- podciąganie na drążku
- martwy ciąg
- wyciskanie żołnierskie
- pompki
Wszystko oczywiście jedno po drugim, po 10 powtórzeń, pompek 15. 1-2 minuty przerwy i takie 3 obwody. Całość trwała z 15 minut, potem drugie tyle dochodziłem do siebie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rożklad makroskładników, i kalroii

Następny temat

IF - cel spalenie fatu

WHEY premium