SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Pangalas & Tejtos czyli Julietta w kuchni

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 23726

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1984 Napisanych postów 5121 Wiek 39 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 71761
marta894
Wogole to masz podobne podkładki na stół jak ja tylko u mnie paski idą po skosie

Ja moje uwielbiam, mam kupione 3 zestawy do przodu, bo mi je dziecko dojeżdża Coś mi się kojarzy, że paski skośne właśnie weszły po tych moich prostych

xxx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1984 Napisanych postów 5121 Wiek 39 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 71761
lodzianin1
Apetycznie i kolorowo

Dziękuję

xxx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
DJ_DoDo
tych pudełek to jakbyś catering prowadziła

Dodo, masakra
A my poza domem dzień w dzień 12/14h także innej opcji nie ma....
Kiedyś myślałam, żeby kupować jednorazowe, ale potem pomyślałam o naszej planecie Ziemia, która nam pęka także dodatkowo walczę codziennie z myciem i suszeniem

xxx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
StrongSFD
Świetnie to wygląda :)

Dziękuję i zapraszam
Co prawda dziennik prowadzony skokami, ale i tak jestem wdzięczna, że coś się udaje tu posklejać
1

xxx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 436 Napisanych postów 7928 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 65702
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
porandojin
Najważniejsze, że jesteś.

Staram się... Ale brak czasu mnie uwiera ostatnio okrutnie

xxx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
14/11/2020

SZARLOTKA Z BIAŁEJ FASOLI

BASMATI Z TUŃCZYKIEM

PĄCZKI TWAROGOWE

UKOCHANY MAKARON Z TUŃCZYKIEM

OSTATNIO WAŁKOWANA SAŁATA

Zmieniony przez - Julietta w dniu 2020-11-28 19:44:26
2

xxx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 482 Napisanych postów 1192 Wiek 31 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11598
Szkoda że u nas samych lisci buraków nie ma bo do sałatki w sam raz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 18729 Napisanych postów 17625 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 344081
Julietta
DJ_DoDo
tych pudełek to jakbyś catering prowadziła

Dodo, masakra
A my poza domem dzień w dzień 12/14h także innej opcji nie ma....
Kiedyś myślałam, żeby kupować jednorazowe, ale potem pomyślałam o naszej planecie Ziemia, która nam pęka także dodatkowo walczę codziennie z myciem i suszeniem

to ja mam podobnie, ale aż tyle zachodu nie ma żeby to umyć, bo jak kupuję to szukam bez jakichś "zakamarków" to wtedy raz raz i umyte
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Jest liderem w tym dziale Szacuny 57 Napisanych postów 86 Na forum 105 dni Przeczytanych tematów 810
Jakiś przepis mógłbym prosić na szarlotkę z fasoli?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ciasto bananowo - nerkowcowe ;-)

Następny temat

wzdety brzuch

Nutlove-choco