SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] MrRM'a kuchenne dzieła

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 30673

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 936 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 16405
Białka było 55g a gumę ksantanową dodawałem na oko
Właśnie wleciał przed treningowy- batat, kurczaczek, pomidorki koktajlowe i trochę salaty:
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
Maggi pierwotnie robiło się z lubczyka więc to pewnie to (teraz jest sama chemia w butelce).
Co do owsianki jak zalewasz na noc to nie dawaj wrzątku bo niszczysz część wartości odżywczych. Wystarczy zimna/ciepła woda, namiękną a fityniany i tak się wypłuczą.

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 936 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 16405
Okej dzięki za radę, dzisiaj zaleję zimną wodą
Po treningowy- batat, cyc z kuraka i malinki mrożone, wszystko posypane odrobiną cynamonu :


I kolejny- pierś z kurczaka, surowa czerwona kapusta i lniany:


I kolejny - brkuły, indyk i oliwa z oliwek:

Oraz lekki off top:
Grekar, dalej wygląda jak mop? Mam nadzieję że jest lepiej bo dwie godziny nad nim wczoraj pracowałem(tak sam bo fryzjerka chora, a wysyłam go zazwyczaj tylko dla tego że mi się nie chce tego robić) :




Zmieniony przez - MrRMpl1 w dniu 2015-06-29 17:04:16

Zmieniony przez - MrRMpl1 w dniu 2015-06-29 20:07:22

Zmieniony przez - MrRMpl1 w dniu 2015-06-29 20:08:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 936 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 16405
Dzień dobry
Dzisiejsze śniadanie-Owsiane z v3 o smaku cappuccino, cynamonem, orzechami brazylijskimi i walden'em czeko:
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111364
Wszystko wygląda smakowicie, podziel się czasem
Śledzę
1

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 860 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8425
Ile tam tych owsianych siedzi? :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 936 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 16405
50g prawdopodobnie od poniedziałku następnego będzie już 100, albo wrzucę więcej ryżu po treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1158 Napisanych postów 95001 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 375707
Teraz to jak lama fajna psina! A ze sam zes ja strzygł to jestem pełen podziwu wyobraziłem sobie jakby wyglądał pies którego ja strzygłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 936 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 16405
Reszta z wczoraj:
Przed treningiem- basmati z cynamonem, imbirem, Cayenne i walden'em a do tego kurczak i papryka:

Po treningu- basmati z mrożonymi truskawkami i walden'em oraz kurczak:

no I wpadło jeszcze to(też po treningu):

w sumie to doszedłem do wniosku że jak ma się ochotę coś zjeść słodkiego czy coś innego to lepiej zjeść częściej np 2x/tyg niż czekać na jakiś konkretny dzień i wyjeść wszystkie zapasy w domu

Na razie bez śniadania bo na bierzni jestem. Jeszcze 40 minut i do domku na śniadanie
U śniadanie :



Zmieniony przez - MrRMpl1 w dniu 2015-07-01 06:57:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 860 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8425
Wszyscy korzystają z tego tygodnia Lidla ;D Zwłaszcza te lody ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Surowy ryż

Następny temat

Smażony kurczak w płatkach chili z makaronem pełnoziarnistym i chrupiącym warzywami

WHEY premium