SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Melwil "Endomorfik na masie - czytaj kuchnia na wypasie!"

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9787

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1362 Napisanych postów 3570 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 55653
E to elegancko tłuszcze na wysokim poziomie to można naprawdę poszaleć w kuchni, więc to robisz

No wiem coś o tym...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 153 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3105
No i właśnie za mną ostatni dzień "trzymania michy" w tym tygodniu. Jutro wesele, więc o diecie nawet nie ma co mówić - wiadomo :) Wracam do Was w poniedziałek z nowymi wpisami. A tymczasem dziś w menu:
1. Owsianka czekoladowa z bananem i jajkami
2. Mintaj, ryż z curry i fasolka maślana na parze
3. Chlebki własnej roboty a w środku szynka, ser, warzywa i majonez
4. Proteinowe naleśniki z polewą z odżywki o smaku białej czekolady z kawałkami gorzkiej czekolady i wiórkami kokosowymi

Do usłyszenia ! :)











...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 153 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3105
1. Płatki jaglane z jajkami, odżywką białkową o smaku białej czekolady, pokruszonym ciasteczkiem owsianym i wiórkami - chyba najlepsza owsianka jaką do tej pory jadłem !
2. Zupa z soczewicy i batata - ogólnie rzadko kiedy zdarza mi się jeść zupy, ale ta jest naprawdę dobra + do tego doszedł chlebek żytni na zakwasie z szynką z piersi kurczaka.
3. Pizza z kurczakiem na spodzie z mąki pszennej i żytniej pełnoziarnistej. Wychodzi super chrupiąca i ogólnie wymiata wszystko. Jestem uzależniony od pizzy domowej roboty i nie wyobrażam sobie bez niej życia :D











...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 153 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3105
Dziś trochę więcej poszalałem w kuchni a oto efekty mojej wyobraźni :D











...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 153 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3105
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 153 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3105
1. Naleśniki z mąki pełnoziarnistej polane jogurtem wymieszanym z odżywką białkową o smaku białej czekolady i owocami. Miazga, szczególnie dodatek masła sprawia, że są bardzo puszyste ! :)
2. Omlet owsiany z jabłkiem, serkiem wiejskim zblendowanym z miodem na to banan i ananas :)
3. Mintaj z piekarnika pod przykryciem z koperku z ziemniakami i brokułem na parze - polecam warzywa na parze, nie trzeba dużo solić, bo warzywa same w sobie smakują super.!
4. Chleb żytni z serem i szynką z kurczaka - tak na dobicie kalorii :D

Kalorii więcej niż normalnie za sprawą dzisiejszego cardio na rowerze. imo pogoda ładna, więc trzeba korzystać.. Pozdrawiam !

















Zmieniony przez - Melwil w dniu 2016-07-22 22:08:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1727 Napisanych postów 2707 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 241162
o kurna...jestem głodna :D mega pysznie to wszystko wygląda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 153 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3105
cod123
o kurna...jestem głodna :D mega pysznie to wszystko wygląda

Miło słyszeć, dziękuję ! :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 153 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3105
Dzisiejsza faza na słodkie jak widać po zdjęciach. Całość w 3 posiłkach, dużo tłuszczy w diecie, więc można poszaleć :)
1. Mieszanka płatków owsianych z jaglanymi i żytnimi z gorzką czekoladą, białkiem. Na to owooce a raczej dużo owoców :D
2. Burgery z serem, pomidorem i cebulą z dodatkiem sosu do hamburgerów domowej roboty + fasolka tam gdzieś z boku.
3. Kasza jaglana przekładana ubitą śmietaną 36% wymieszana z odżywką białkową oraz owocami !







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 153 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3105
1. Spaghetti ze świeżych pomidorów, z mięsem z szynki i makaronem z pszenicy durum.
2. Lody białkowo - tłuszczowe o smaku białej czekolady z borówkami. Polecam, super kremowe, szczególnie jak ktoś ma wysokie tłuszcze. Biją na głowę te ze sklepu ! :)
3.Kurczak w curry z ryżem z curry i cukinią.














Zmieniony przez - Melwil w dniu 2016-07-24 23:05:10
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Weekendowe konursy z kuchnia SFD-czerwiec wyniki

Następny temat

Soczysta babka czekoladowa z batatów

WHEY premium