SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Ludi_ powrót na SFD/ IF + VLCD

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6855

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2485 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 40634
WolfTime
ciekawie się zapowiada no i dość "kontrowersjnie", będe obserwować


Kontrowersje, to zawsze są na polskich forach, jak było z IF. Niestety, ale zawsze będziemy do tyłu w przeciwieństwie do zagranicznych for, na których IF, czy VLCD było już dawno przerobione i działało. Z kontrowersjami jest jak z kobietami, trzeba im dać czas, żeby jednak zrozumieć, że żadnej tu magii nie ma

Trening zrobiony, wieczorem wypiska z dnia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 916
ja tam akurat lubię kontrowersje ;) dlatego też już na samym początku zainteresowało mnie IF, podrzuć polski arykuł o VLCD

Hype rośnie jak wariaty na SFD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3976 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30901
Powiadomki, sam planuje przeplatać VLCD na redu, chetnie zobacze jak to u Ciebie wyglada.

Nie mam dziennika, bo jestem leniwy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2416 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42913
Dobre te kulki z twarogu? ;) Wygląda ciekawie, a zawsze jakiś nowy sposób na twaróg. Zwykły miks ? Powodzenia, będę śledził.

Blog IF/Rekompozycja [pods. 22] - Zapraszam ! http://www.sfd.pl/[BLOG]Lucky555/IF__Rekompozycja-t989337.html

Jeśli chcesz przegrać trochę $$ to zapraszam:)
http://www.sfd.pl/Gruby_hajs_z_Lucky555-t1058841.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2485 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 40634
Lucky555
Dobre te kulki z twarogu? ;) Wygląda ciekawie, a zawsze jakiś nowy sposób na twaróg. Zwykły miks ? Powodzenia, będę śledził.


Twaróg, łyżka kakao i cynamonu, 10 tabsów słodzika, w środku drobno pokrojone jabłka. Można użyć blendera, to wtedy wychodzi lepsza masa. Mi wchodzi elegancko. Normalnego twarogu w życiu bym nie tknął, a taki mogę jeść i jeść.

Trzeba wypiskę dodać z wczoraj, bo wyskoczyłem na imprezę i nie było jak Wieczorem wypiska z dzisiaj jak już zjem i porobię zdjęcia itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2485 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 40634
Zaległa wypiska z wczoraj.

Dzień 2.

Trening

Wszędzie przerwy max 15-30 sekund

Klata

Ława 5x10
Pompki na poręczach 5x10
Rozpiętki 5x12

Barki

Push press z kaptura 3x12
Unoszenie hantli w bok 3x12

Triceps
Prostowanie na wyciągu 3x12
Francuz hantlem 3x12

Jeszcze słowem wyjaśnienia. Nogi były robione w niedzielę + nie robię ich w pon i wtorki (maja swój dzień w czw i piątki/niedziele). W niedzielę były przetyrane i dzisiaj jeszcze je czułem na basenie. Poza tym basen mam obowiązkowy z uczelni, więc nie mogę sobie pozwolić na akcje z rezygnowaniem z niego z powodu siłowni.


Dieta:

Wczoraj znowu poszło:

0,5kg skrzydełek z kurczaka z warzywami (na zdjęcia kapusta pekińska i papryka)



500g twarogu rozłożone na dwa posiłki. Najpierw z ananasem i dżemem truskawkowym, a potem z dżemem malinowym, więc jedno zdjęcie tylko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ciekawie się zapowiada, kibicuje i obserwuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11768
bardzo ciekawie się zapowiada :) a jak wygląda wyjście z VLCD na masowanie?


Zmieniony przez - karmazzz w dniu 2013-12-11 15:42:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2485 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 40634
karmazzz
bardzo ciekawie się zapowiada :) a jak wygląda wyjście z VLCD na masowanie?


Zmieniony przez - karmazzz w dniu 2013-12-11 15:42:41


Jak ma wyglądać? Jak na każdej innej diecie. Żadnej magii, delikatnego podbijania kalorii, czy bawienie się w low carb ze strachu przed zalaniem. Nawet po wyjściu ze zbilansowanej trzeba uważać. Pierwszy okres, to zawsze chłonięcie jak gąbka, przyrosty, potem zaczyna się najgorszy moment zaakceptowania, że tłuszcz i tak się pojawi. Nie ma masy bez nabierania tłuszczu. Insulina na to nie pozwoli. Można, a nawet trzeba, to kontrolować zależnie co się dzieje.
U mnie będzie jak zwykle. Normalne jedzenie, 0 aktywności poza odpoczynkiem, pewnie przez tydzień, dwa. Potem dopiero ustawianie diety i wejście na głęboką wodę z dnia na dzień. Cięższe treningi, micha bardziej luźna, pełna węgli z owoców i tych bardziej syfiastych "podbijaczy" kalorii, krótszy post, więcej snu. Na pewno na priorytet pójdzie, to co zawsze, czyli klata i zwłaszcza bicepsy, bo te dwie partie zawsze odstają, łydkom i dwugłowym też przydałaby się porządny trening. Reszta rośnie od samego podnoszenia sztangi, więc im poluzuje Klatę z dwójkami już mam rozgryzioną po poprzedniej masie, będzie trzeba poszukać sposobu na bicepsy (kiedyś rosły, teraz robią wszystko, żeby być najsłabszą partią) i łydki (za ostro je oceniam, bo są, ale brakuje mi w łydkach tej ostrości kiedy są na luzie, w pozach w miarę wyglądają).
Jeszcze i tak przed tym długa droga i nie ma co przeżywać na zapas. Ot taka kolej rzeczy, trzeba czasu jak ze wszystkim
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5567
a co myslisz o cyklach np takich
6 tygodni masa
tyg przerwy od silwoni
2tyg vcld
6 tygodni masa
tyg przerwy
2tyg vcld

takie rozwiazanie ma chyba same plusy
zamiast 20tyg masy i 12tyg redukcji
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa IF

Następny temat

[BLOG]BartP/Mini dziennik>IF rekomp

WHEY premium