SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Lowcarb Life - Stronger Athlete

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 443408

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24256 Napisanych postów 25206 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020235
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29915 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
prosty czysty skład
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24256 Napisanych postów 25206 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020235
Nom, poeksperymentowałem i znalazłem fajny przepis na puszysty serniczek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1990 Napisanych postów 5138 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72455
FighterX
Serniczek testowy białko biała czekolada + skórka z pomarańczy


A jakie proporcje?

xxx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24256 Napisanych postów 25206 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020235
Julietta
FighterX
Serniczek testowy białko biała czekolada + skórka z pomarańczy


A jakie proporcje?


Kostka twarogu (250g)
200g jogurt naturalny/grecki
100g białka jaj
1 jajko
60g odżywki białkowje
skórka z całej pomarańczy
pasta z wanilii

Jajko rozdzielamy, dodajemy do białek białko, żółtko od jogurtu, twarożku, białka i skórki z pomarańczy. Białka ubijamy, resztę miksujemy. DO ubitych białek powoli dodajemy mieszankę, po dokładnym wymieszniu przelewamy do foremki, do piekarnika na 150 stopni aż dobrze się zetnie i zarumieni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1990 Napisanych postów 5138 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72455
O! To bardzo podobny do mojego, tylko że ja daję całe jaja (żółtka blenuje z serem, a białka ubijam), no i inne dodatki Ale zrobiłam siebie print screen i twoją wersje też spróbuję

xxx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24256 Napisanych postów 25206 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020235
Julietta
O! To bardzo podobny do mojego, tylko że ja daję całe jaja (żółtka blenuje z serem, a białka ubijam), no i inne dodatki Ale zrobiłam siebie print screen i twoją wersje też spróbuję


Zależało mi na tym by zrobić wersję "pustą", którą mogę zmienić w zależności od upodobań. Jak keto, to dać całe jajki i pół na pół śmietankę z jogurtem greckim, jak większe węgle to ta wersja + banany/kajmak i białko solony karmel + sól
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1990 Napisanych postów 5138 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72455
FighterX
Julietta
O! To bardzo podobny do mojego, tylko że ja daję całe jaja (żółtka blenuje z serem, a białka ubijam), no i inne dodatki Ale zrobiłam siebie print screen i twoją wersje też spróbuję


Zależało mi na tym by zrobić wersję "pustą", którą mogę zmienić w zależności od upodobań. Jak keto, to dać całe jajki i pół na pół śmietankę z jogurtem greckim, jak większe węgle to ta wersja + banany/kajmak i białko solony karmel + sól


Przyznam się szczerze, że ja odkąd dopracowałam sernik tak, żeby mi i Małżastemu podchodził pod makro to wogóle go nie modyfikowałam
Nie wpadłabym na to, żeby dodać banana, ale teraz pokombinuję
Nęci mnie ta twoja wersja ze skórką pomarańczową

xxx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24256 Napisanych postów 25206 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020235
Powiem, że jest dość fajnym przełamaniem smaku. Można pokombinować by dodać odrobinę soku z pomarańczy by wzmocnić smak. Podobnie, banan + białko karmelowe i szczypta cynamonu i wychodzi mega!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1990 Napisanych postów 5138 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72455
Właśnie byłam sprawdzić w lodówce, czy mam jeszcze ser Mam! Obecnie jestem w fazie "na pomarańcze" także pierwszy wybór modyfikacji wydaje mi się oczywisty. Jutro będzie sernik

Aha, zapomniałam wpisać, że ja zamiast greckiego używam skyr
2

xxx

Nowy temat Wyślij odpowiedź
WHEY premium