SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Krzych666 - Road to 60 w łapie :)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19197

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
Dojdziesz na 50-te
1

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6517 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
wolę nie ryzykować. Biceps mam zrobiony super - co zresztą widać po sile która jest w porządku a ubytek był 25-30 procent jak sprawdzałem po urwaniu. Ale właśnie łokcie, barki - to już na 35 kg czułem, że lekko nie miały. Od czasu do czasu wskoczę na te 35 ale wyżej nie będę ryzykował. Szczególnie że drugi bark - przyczep bicepsa - też czasem potrafi pobolewać. Bardzo mi w tej kwestii pomaga fala uderzeniowa. No i ostatnio jest znośnie, więc walczę 30kg.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
Ja w razie potrzeby używam termofora, masażu bańką chińską, rolowania i lampy na podczerwień.
Zwłaszcza bańka jest zaj**ista, choć bolesna.


Zmieniony przez - krzych666 w dniu 2020-02-26 15:06:28
1

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6517 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
to mam y podobny arsenał - też bańki mi super pomagają, rolowanie też twardą piłką wchodzi jak trzeba. Zamiast termofora stosuję plastry rozgrzewające czasem. lampy jeszcze się nie dorobiłem.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
Promieniowanie lampy wchodzi bardzo głęboko. Termofor mniej wygodny, ale za to wielorazowy
Zauważyłem, że przy niedoborach magnezu mięśnie są jakieś sztywniejsze i często włażą mi różne drobne kontuzje - naciągnięcia i tak dalej.


Zmieniony przez - krzych666 w dniu 2020-02-26 15:27:15

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Szacuny 12104 Napisanych postów 30525 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130855
Autor tematu został poddany kwarantannie bez dostępu do internetu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
Nie, ale też mnie ostatnio dopadają różne przeziębienia, katary i inne. W pracy zepsuła się klimatyzacja i od tygodnia mamy po 26 stopni, więc jak się wychodzi, a na zewnątrz jest 4-6 stopni, to bardzo łatwo można się rozchorować.
Ale wczoraj ostatkiem sił zrobiłem młoty, wieczorem będzie relacja
Pozdrawiam
1

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
Weekend przechorowany, jakaś temperatura, kapało z nosa, a do tego jeszcze zatoki i ból zęba - nie wiadomo, co od czego. Ale nic to, do wtorku jakoś się wygrzebałem i trzeba było zrobić młoty. Jeszcze byłem słaby i pociłem się jak świnia, ale co zrobić. Jako że byłem osłabiony, dołożyłem 2,5kg - żeby w razie czego mieć na co zwalić braki siły . Poszło ciężej niż zwykle i z gorszą techniką - ale jednak jakoś poszło.


Młoty 03-03-2020


67,5x6+4 - kijowo, ale jakoś poszło i nawet nienajgorzej weszło
57,5x12+6
57,5x8+6
52x12+8
42x18+8
32x20
32x20
32x16

Dzisiaj łapy obolałe, więc efekt został osiągnięty

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 75
Krzych666 Tak z ciekawości jak mógłbym się spytać jaki jest Twój somatotyp? Ostatnio czytałem jeden z Twoich tematów ( poszerzanie barków - obręczy barkowej ) i gdzieś ktoś napisał, ze jesteś tzw. „EKTOMORFIK”, co dla mnie wydaje się nie wyobrażalne, żeby być takiego somatotypu i mieć takie osiągi i to jeszcze w takim wieku . Czy jest to możliwe, żeby organizm się tak „przetransformowal” z biegiem ćwiczeń j czasu? Ja od nie dawna zacząłem ćwiczyć u siebie w domu ( mam taka prowizoryczna siłownie, ale wszystkie mięśnie da się trenować ) i moim celem jest ogolnie nabranie szerokości, obwodów i przede wszystkim sprawności ( np. W podciąganiu na drążku ), ale można to nazwać ze zaczynam od „zera”, bo póki co to ani wyniki siłowe ani obwody mnie nie zadowalają, a drążek to już w ogóle tragedia - raz się podciągnę ( nachwytem ) i na tym koniec.

PS: Gratuluje wytrwałości i osiągów!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6517 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
Najlepiej to sobie nie zawracać głowy swoim typem budowy. Szkoda czasu. Lepiej go poświęcić na trening i dietę.
2

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prawie 2 metry wzrostu i problem w plecach..

Następny temat

Za mało robisz, za słabo ćwiczysz!!! - czyli o treningu z dupy słów kilka.

WHEY premium