SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Jarlaxe-The beginning of a new adventure

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17197

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 418 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10551
Myślę żeby przedterminowo ją dodawać tak z godzinkę przed dla lepszego samopoczucia i dodatkowej energii tak 1-2 razy w tygodniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 418 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10551
Dzisiaj rano zrobiłem pomiary i tak:
Wzrost: 178 cm
Waga 78,5 kg
Pas w pępku: 87 cm
Biceps: 36,5 cm
Udo: 59 cm
Klatka 110 cm

Waga idzie w dół tak samo jak pas. Reszta wymiarów raczej bez większych zmian a nawet na lekki plus.
Warstwa tłuszczu na brzuchu coraz mniejsza. Chyba więcej jest go teraz w okolicach boków i z tyłu.
Jeszcze jakieś 4-5 kg.


Zmieniony przez - Jarlaxe w dniu 2015-12-14 11:29:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 418 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10551
Trening siłowy jak i aero dzisiaj naprawdę bardzo przyjemny i na pełnej energii.
Wprowadziłem małe zmiany w treningu FBW. teraz to wygląda tak
Nogi
-Przysiad tylni - 5 serii - 12\12\10\8\6
Plecy
- Podciąganie drążek szerokim - 3 serie na max - coraz lepiej idzie chociaż tylko w tym ćwiczeniu odczuwam pod koniec serii kłucie w lewym barku/obojczyku
- Wiosłowanie sztangą - 3serie 12\10\8
Klatka
- Wyciskanie hantli skos - 3 serie - 12\10\8
- Pompki na obręczach w poziomie - 3 serie - max
Barki
- wyciskanie sztangi zza głowy - 3serie 10\8\6
- unoszenie ramion w przód ze sztangielkami 3 serie - 8\7\6
Triceps
- Pompki na poręczach - 2serie na max-a
Biceps
-Uginanie ramion sztangą stojąc - 2serie 10\8

potem 30 minut orbitrek z interwałami.

waga dzisiaj rano 78,7 kg.

a to micha





i pieczone mięso z udek z papryką,pomidorami, cebulką i ziołami przed i po przygotowaniu + sałatka










Zmieniony przez - Jarlaxe w dniu 2015-12-15 20:47:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 418 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10551
Czytając coraz więcej postanowiłem, że będę się redukował aż znikną boczki i pojawi się "krata"
Do tej pory moja dieta to był jeden wielki misze-masz. Kalorie na minusie wiadomo ale węgle głównie raz tak raz śmak i ogólnie tak sobie to chyba idzie. Do świąt chyba już tak zostanie potem do Nowego Roku zrobię sobie małą przerwę od treningu i ścisłej diety ale bez żadnego obżarstwa.
Czytając o różnych dietach zdecydowałem się wystartować od 3 stycznia Carb Nite przedstawioną przez Solaros-a w jednym z artów. Patrząc na efekty jakie daje ta dieta właśnie w końcowym etapie redukcji to chyba coś dla mnie. Niskie węglowodany i ścisłe przestrzeganie nie stanowią dla mnie problemu. Teraz tylko skonsultuje sobie wszystko w dziale Odchudzanie i forma po męsku i ruszamy z konkretnym programem po nowym roku.

Dzisiaj znalazłem kartkę z pomiarami z 22 września i okazało się że w pasie zgubiłem 10 cm przez 3 m-ce

TRENInG
FBW
+ aero/interwały 30 min.

Wczoraj zrobiłem dzień z niskimi węglami 30g dzień nietrengowy. Dzisiaj węgli ponad 100g.


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 828 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6015
no mocno przycinasz węgle, powodzenia z tą kratą

Obecny cel: wytrzymałość + redukcja
zapraszam do dziennika:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_czas_odmłodzić_ciało!_-t1094862.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 418 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10551
blocked
no mocno przycinasz węgle, powodzenia z tą kratą

A bo człowiek już zaczyna kombinować jak nie idzie. Pas spadł i fatu też jakby mniej więc niby ok ale waga też powinna polecieć bo nie ma bata żeby zejść z bf 17% do 10-12% bez zejścia z wagą a ta stanęła na 78.5 kg może powinienem zejść z kcal ale te są już na niskim poziomie a tu z 5 kg jeszcze musi polecieć. Tak więc od stycznia CARB NITE! !!



Zmieniony przez - Jarlaxe w dniu 2015-12-18 08:36:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 1422 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17916
Testowałem sobie przez jakieś 3 tygodnie carb nite i bardzo fajnie działa, jednak dieta bez węgli to nie dla mnie :D.
Mogę pochwalić się tym, że po tych 10 dniach na niskich ww pojechałem na wesele do kuzynki i tam robiłem dwudniowe ładowanie. No i zjadłem najwięcej w swoim życiu chyba haha bo spać nie mogłem. Szacuje na około 15-20tys kcal w dwa dni, a mimo wszystko po 3 dniach jak woda zeszła to forma była o wiele lepsza niż przed tym. Także z czystym sumieniem mogę polecić ten schemat :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 828 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6015
to jest dobry pomysł by zrobić tak przed świętami

Obecny cel: wytrzymałość + redukcja
zapraszam do dziennika:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_czas_odmłodzić_ciało!_-t1094862.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 418 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10551
Zbliżają się Święta i koniec roku więc czas na małe podsumowanie dotychczasowych efektów.

Odchudzanie rozpocząłem od około lipca z wagą startową 94 kg i był to totalny chaos, w sumie to dalej jest ale już w miarę kontrolowany.
Liczenie kalorii i BTW rozpoczęte od września i od wtedy jest powiedzmy stosowana jako taka dieta. Micha jest czysta bez żadnego podjadania, kcal liczone, rzeczy ważone ale bez jakiejś strategii. Ostatnio w diecie wprowadziłem zmiany w DNT węgle bardzo nisko do 30 gr a w DT około 100 i to ruszyło wagę.






Trening też był zaczęty jak to zwykle bywa od du..py strony czyli "im więcej tym lepiej" teraz jest już trochę lepiej ale w dalszym ciągu chyba za dużo ale ważne, że waga i pas spada.

Tak jak pisałem wcześniej po Nowym Roku chciałbym ruszyć z Carb Nite tak żeby przez 2 miechy skończyć już tą cholerną redukcję i zacząć dokładanie mięsa bo już normalnie wszyscy mi mówią, że jestem straszny szczypior.

A tu parę fotek poglądowych


01.09.2015 Waga około 86-87



Połowa października waga 83 kg






















A na ostatnich zdjęciach waga 77,5 kg pas 86 cm.

Ciekawe jaki BF? W zasadzie to został jeszcze ten dół brzucha i na dole pleców czyli to co najgorsze.



Zmieniony przez - Jarlaxe w dniu 2015-12-20 22:01:50

Zmieniony przez - Jarlaxe w dniu 2015-12-20 22:04:48

Zmieniony przez - Jarlaxe w dniu 2015-12-20 22:09:39

Zmieniony przez - Jarlaxe w dniu 2015-12-20 22:56:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 418 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10551
Dzisiaj waga pokazała 77.3 normalnie aż szkoda że zbliżają się Święta bo chyba metoda przeplatania węgli wysokich z niskimi zadziałała i ruszyła metabolizm
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[BLOG] Łukasz - Fat to Fit! Fit to Aesthetic!

Następny temat

[Bartek] niecoDziennik reducyjny

WHEY premium