SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Jarlaxe-The beginning of a new adventure

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17196

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Również witam. Jakieś aktualne foty wrzucałeś ostatnio?

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 418 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10551
solaros
Również witam. Jakieś aktualne foty wrzucałeś ostatnio?

Niestety ostatnio nie robiłem ale tak jak napisałem w niedzielę cyknę parę fotek. Wcześniej robiłem zdjęcia zbyt często i nie widziałem efektów więc postanowiłem, że walnę foty dopiero pod koniec tego cyklu.Ogólnie przez te 38 dni IF+Cn pas zleciał 6 cm, a waga ok. 4kg więc może będzie coś widać w porównaniu do ostatnich.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 179 Napisanych postów 1482 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 56398
Czekamy więc na fotki i pomiary to będziemy coś radzić, też spaliłem 18kg za pierwszym podejściem gratki.., niestety późniejszą masę też spaliłem..., witamy w dziale:)



Zmieniony przez - Leon_ee w dniu 2016-02-11 12:19:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 418 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10551
Leon_ee
Czekamy więc na fotki i pomiary to będziemy coś radzić, też spaliłem 18kg za pierwszym podejściem gratki.., niestety późniejszą masę też spaliłem..., witamy w dziale:)

No właśnie tej masy się boję.... ale może uda się jakoś ogarnąć ten temat, już jakiś plan jest.
Dzięki wszystkim za powitanie.

Dzień 39 IF + Carb Nite

Niestety dzień bez większej historii, a nie lubię takich dni bo mam wrażenie, że życie ucieka bokiem.

Z redukcją jedziemy dalej. Dzisiaj 35 minut orbitreka w średnim tempie 140 u/min.
Suple
Spalacz VPX Redline
BCAA
kompleks witamin
wit. C
omega 3
zma
probiotyk
błonnik
czystek

Dieta czysta jak w rozpisce. Już powoli zaczynam mieć dość tego mięcha. Nie mogę się doczekać niedzielnego carb nite i naleśników z serem, lodów i winogron.



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 1422 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17916
I bomby po węglach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 359 Napisanych postów 3054 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 83638
U mnie już 2 miesiąc ucieka bokiem Łączę się w bólu Bede obserwował
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 418 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10551
Dzień 40 IF + Carb Nite

Dzisiaj dzień treningowy.

Dzisiejszy dzień bardzo aktywny, dużo latania na nogach ponad 8km zrobione w związku z czym zrezygnowałem już z treningu cardio po treningu siłowym.
Dzisiaj przyszedł fałdomierz no i z pierwszych pomiarów tj. brzuch, klatka, udo i wg. skali załączonej do fałdomierza wyszło, że BF to 12%.
ale wezmę pomierzę się jeszcze w innych punktach i poszukam jakiegoś dokładnego wzoru żeby wynik był najdokładniejszy.

Sam trening wszedł bardzo dobrze cały czas staram się dokładać ciężaru ale czuję już brak siły.


Suple
Spalacz VPX Redline
beta alanina
BCAA
kompleks witamin
wit. C
omega 3
zma
probiotyk
błonnik
czystek

Micha czysta na 100% tak jak w rozpisce.



A tu śniadanioobiad o 13tej




Zmieniony przez - Jarlaxe w dniu 2016-02-12 21:00:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 418 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10551
Dzień 42 IF + Carb Nite - PODSUMOWANIE

Dzisiaj mija 6 tygodni na tym systemie: waga zleciała ponad 4kg, a w pasie 7cm mniej.
W ostatnim tygodniu waga - 0,5kg, a pas -1 cm.
W trakcie całej redukcji trwającej od lipiec/sierpień poleciało 19kg i z 15 cm w pasie ale to oceniam tylko na podstawie paska do spodni bo się wcześniej nie mierzyłem.



Już od jakiegoś czasu dojrzewała we mnie myśl, że trzeba będzie kiedyś skończyć redukcję i chyba ten czas nastał. Myślę, że w trakcie reversu jeszcze coś fatu poleci i będzie można zacząć spokojną masę. Tak przedstawia się plan na revers:
stopniowe szukanie swojego "zera kalorycznego" teoretycznie zgodnie z wyliczeniem zapotrzebowanie na 0 mam około 3000 kcal no ale to wyjdzie w praniu.





Dzisiaj ostatni carb nite znowu na słodko naleśniki z serem, dżemem, lody, winogrona w sumie około 3000kcal a może nawet nie bo chyba wszystkiego nie dam rady zjeść.


Dzisiejszy trening wszedł bardzo dobrze

No i tak jak obiecałem zapodaje fotki.

Pierwsze zdjęcie waga +-85 kg kolejne 75 kg dzisiaj rano robione



















Zmieniony przez - Jarlaxe w dniu 2016-02-14 20:43:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 1422 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17916
E no stary, jeszcze trochę zostało i będzie ogólnie zaj**isty progress :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111376
Progres widać znaczny, super
A jak byś jeszcze zdjął futro to inny człowiek

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[BLOG] Łukasz - Fat to Fit! Fit to Aesthetic!

Następny temat

[Bartek] niecoDziennik reducyjny

WHEY premium