SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Gacio, dziennik treningowy

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 47618

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 576 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3665
Ruszyłem, dziś dzień drugi
Kolejny obwód, inne ćwiczenia:
- Orbitrek:
10 min, 1,2 km, 123. Kcal
- Ściąganie ciężaru z góry na maszynie:
15 x 35 kg, 15 x 40 kg, 12 x 45 kg, 12 x 50 kg.
- Biceps, Uginanie ramion stojąc, hantle:
15 x 10 kg, 3/ 12 x 10 kg.
- Triceps na linkach:
4/ 15x
- Plank:
3 x 45 sek.
- Rotatory:
3/ 16x4 kg,
- WL+:
3/ 12 x 40 kg,
- Wykroki + 15 kg:
3/ 10 na nogę.

Suple:
- Amino 5000 pxs
- Amino acid pxs
- Arginina bbn
- MRI
- Białko hi tec
- Multiple for man.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 576 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3665
3 dzień treningu obwodowego:
- Podciąganie na drążku:
4/ x 6.
- Rotatory hantelką:
4/ 20 x 4 kg.
- Plank:
4 x 45 sek.
- WL:
20 x 20 kg, 20 x 25 kg, 20 x 30 kg, 20 x 35 kg, 20 x 40 kg, 20 x 45 kg, 20 x 50 kg, 20 x 55 kg.
- Triceps linki.
- Biceps linki.
- Allahy.
- czwórki na maszynie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 576 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3665
Czwarty i przed ostatni trening przed zawodami :)
Przed treningiem beta alanina poszła i zanim dojechałem rowerem na siłownię, to już mnie ciary zjadały :)
- Rotatory:
4/ 16 x 5 kg,
- WL hantle:
15 x 21 kg, 12 x 21 kg, 2/ 10 x 21 kg.
- MC:
4/ 10 x 70 kg.
- Przysiady:
15 x 30 kg, 3/ 12 x 40 kg.
- Biceps, młotek hantlem:
15 x 7,5 kg, 12 x 10 kg, 12 x 12,5 kg.
- Triceps, Francuz hantlem:
15 x 7,5 kg, 12 x 10 kg, 10 x 15 kg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 77 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 301
Lekarz się myli....... Lenistwo ma pełno różnych objawów.... na to Zwalaj wszystko a będzie dobrze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 576 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3665
Też tak myślę, aczkolwiek nie zmienia to faktu, że wybiło mnie to kompletnie z planu i dziś na zawodach zrobiłem 44 powtórzenia zajmując odległe miejsce myślałem, że te 45 to będzie moje minimum, a nawet do tego nie dobiłem :/ najlepsze jest to, że moje niedawne 60 powtórzeń dałoby mi 3 miejsce
Teraz chwilowy brak planu treningowego, a w październiku muszę zrobić 110 kg w WL na zawodach!! Dzięki za subskrypcję
Powodzenia!
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 1092 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14212
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 77 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 301
Michaś z wspólnym treningiem to raczej lipa.... ale na browara zapraszam kiedy tylko Ci pasuje ( no ja też na drugi dzień nie mogę mieć dniówki.
poćwiczyć w sumie możemy ale na placu bo w mojej "siłce" się nie pomieścimy. Możemy zrobić na placu podciąganie, pompki i inne crosfity... sąsiady se mogą patrzeć... Myślę, że namówisz Jole aby w razie stanu nieważkości Cię odwiozła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 576 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3665
Za trzy tygodnie chyba będę już miał urlop do końca miesiąca, to z chęcią wpadnę! :) możemy biegać, podciągać się, wyciskać, albo pomijając to otworzyć piwko :P wtedy chyba będę już mógł się napić :) odezwę się!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 576 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3665
14 miesięcy później..


..tak to ja! Gać! Piszę, bo coś mnie zmotywowało, żeby tu wrócić. Dziś odbyły się zawody, do których się przez te 14 miesięcy nie przygotowywałem. Do których podszedłem z myślą, że ubiegłoroczne 44 (bodajże) powtórzenia są dla mnie nieosiągalne. Dlaczego?
Bo mój one rep max stoi od tego czasu w miejscu, choć ćwiczę, ćwiczę i jeszcze raz ćwiczę, ale wiecznie bez większego celu, czy planu. Ostatnimi czasy wznowiłem trening siłowy, ale jak tydzień temu okazało się, że 23.09 będą zawody, to zgodnie z radą Ryby zrobiłem treningi na 70 % i jadłem bardzo, ale to bardzo dużo. Skutek? Zadowalający. Tydzień temu cholerne pieczenie w barkach po military press i klata po każdym treningu dochodziła do siebie przez dwa, trzy dni, a i tak wiele pozostawało mi jeszcze do regeneracji tej partii. Cały tydzień po przebudzeniu piłem białko BBN water whey, węgle z olimpu, amino 5000 z PXS'a i kreatyna TCM hi tec (ten zestaw miałem również na zakończenie dnia do którego dodawałem ZMC z hi teca). Jadłem dużo, bardzo dużo :)
Wrcając do zawodów:
Waga 89 kg
do wyciśnięcia 45 kg, czyli wszystko tak jak i rok wcześniej.
Wynik: 52 powtórzenia.
Miejsce 5, choć wynik 3.
1 miejsce miało 90 repów,
2 miejsce miały trzy osoby po 54 repy,
(5) miejsce moje 52,
6 miejsce 51 repów itd.
Jestem zadowolony :)
Może jak w końcu zmienię telefon na mądrzejszy, to będę tu częściej wpisywał swoje treningi, bo póki co robię to na papierze. Just 4 me, just 4 fun!
Pozdro!
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 77 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 301
...zrobiłem treningi na 70 % i jadłem bardzo, ale to bardzo dużo. Skutek? - po Twoim Awatarze widać, że skutek super. Tak trzymać.
Będę śledził Twoje postępy więc się staraj ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowy na mase do sprawdzenia

Następny temat

Jaki trening dla 14-latka?

WHEY premium