SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Gacio, dziennik treningowy

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 47287

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 576 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3665
:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 576 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3665
Trening 4.06.2016 r.

- Orbitrek: 10 min, 1,21 km, 121 kcal

- Podciąganie na drążku:
4/ x 6
- Dipsy:
x 12, 2/ x 15, x 20.
- Wiosło sztangą:
3/ 10 x 70 kg.
- WW:
4/ 10 x 52,5 kg.
- MC:
3/ 6 x 70 kg.
- Francuz hantlami leżąc:
3/ 10 x 10 kg.
- Ściąganie ciężaru z góry na maszynie:
4/ 12 x 40 kg.

Lekkie ciężary, z techniki jestem zadowolony, mimo wszystko ładnie wchodzi trening, czuję się dobrze i w poniedziałek postaram się zdobyć 45 powtórzeń.. Także do 1 lipca czekają mnie same lekkie i przyjemne treningi poza tą wspomnianą wcześniej połową ale jestem dobrej myśli!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 77 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 301
Cześc. Gaciu nie czytałem blogu chyba od połowy kwietnia.... Pisałeś, że cieszysz się z tego co zrobiłeś ze swoim ciałem. Proszę o zdjęcia, aktualne... no chyba, że te zdjęcie twojego awatara to jest to aktualne. robi wrażenie...
Od jakiegoś czasu bardziej poświęcam czas na rower lub spacery.... nawet dziś jadąc na dwu kółku myślałem o likwidacji ławeczki Właśnie zauważyłem screan schota, czy jakoś tak z endo.... od razu Cię zaprosiłem.... wcześniej tego nie robiłem (a mam nowe konto) bo myślałem, że tego już nie używasz.
Gać nawet jak będzie już po zawodach to nie ma ciśnienia Abyś zakończył blog, w końcu Cię motywował nie tylko do ćwiczeń ale i systematycznego dokumentowania. POZDRAWIAM, zmęczyło mnie to pisanie... z prędkością dwóch wyrazów na minutę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 576 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3665
No nie wierzę, kogo tu widzę Wiecznie sam ćwiczę, więc głupio mi sobie fotki trzaskać, ale wiedz że cudów nie ma się co spodziewać, JA teraz w porównaniu do JA spod kraty w dziurawych kalesonach, to jest różnica Ważne, że się ruszasz! Ale nie odpuszczaj, bo na zdjęciu które tu jakiś czas temu wkleiłeś jest serio bardzo dobrze! Albert z Przemkiem to potwierdzają!
Czasem się jeszcze przebiegnę, ale teraz coś mnie achilles napierdziela :-/ za to będę Cie obserwoawał co jakiś czas na zielonej apce :P
Wtedy założę może nowy, bo 8 Października chciałbym we Wrocławiu wycisnąć 110 kg
Powiedz mi jeszcze co z naszymi zawodami? Bo mieliśmy się spotkać, poćwiczyć i pogadać no nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 576 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3665
:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 576 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3665
:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 576 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3665
:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 576 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3665
Trening:
- Orbitrek: 10 min, 1,19 km, 119 kcal

- Rotatory gumą
- WL 50 % MC - 43 x 45 kg.
- Unoszenie hantli przed siebie:
12 x 12,5 kg, 2/ 10 x 12,5 kg.
- Unoszenie sztangi przed siebie:
3/ 12 x 30 kg.
- Odwrócone rozpietki:
3/ 12 x 5 kg.
- Wykroki z czymś na plecach + 10 kg.
4/ x 10 na nogę. I tu coś mi dupło w czwórce :-/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 576 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3665
Trochę mnie tu nie było :) tyle samo też nie ćwiczyłem.. 8 lipca mój ostateczny sprawdzian, a mnie dopadło coś, co ciężko mi opisać, a lekarz na pogotowiu bez ogródek stwierdził, że może to być początek boleriozy :) ale ja mu nie do końca wierzę.. Tyle, że antybiotyk mnie powalił całkowicie i nie miałem zupełnie na noc sił, ale po dwóch tygodniach mam to już za sobą i wczoraj wróciłem
Wszedłem na Orbitrek, 10 min z lekkim zmęczeniem i na "ciężary", bo wszystko znów było ciężkie, a trening obiegowy wyglądał tak:
- Przysiady:
12 x 50 kg, 10 x 55 kg. 8 x 60 kg, 6 x 65 kg.
- Uginanie ramion stojąc:
12 x 20 kg, 2/ 10 x 25 kg, 3 x 30 kg.
- Unoszenie hantli siedząc:
15 x 10 kg, 12 x 12,5 kg, 10 x 15 kg, 8 x 17,5 kg.
- Dipsy ma maszynie:
12 x 100 kg, 10 x 110 kg, 2/ 8 x 120 kg.
- Klata na maszynie:
2/ 8 x 55 kg.
K.O. Dziś piękne uczucie mi towarzyszy, tęskniłem za zakwasami
Supli ogólnie brak, ale amino 5000 i amino acid dla lepszej regeneracji dziennie wchodzi do posiłków
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 1092 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14212
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowy na mase do sprawdzenia

Następny temat

Jaki trening dla 14-latka?

Wiecej