SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] DT by Ekon

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6325

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

mężczyzna

Wiek

20

Waga

74

Wzrost

173

Cel treningowy

masa

Staż treningowy na siłowni

ok 2 lata

Uprawiane inne sporty

rekreacyjnie piłka nożna

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

siłownia doskonale wyposażona

Dieta

jest

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

brak

Zażywane suplementy

brak
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No fajnie ten omlet się prezentuje - mi się wydaje czy w nim jest też ser?
A prowadzenie dziennika na pewno bardziej mobilizuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
W takim razie już nam nieco rozjaśniłeś temat średnio dopiętej miski. Dobrze, że napisałeś o tym od razu ;)
Skoro nie w sylwetkowych sportach to w jakich? Opowiadaj śmiało o swoich planach/ marzeniach/ celach.
Skoro była ochota na większą ilość tych pączków to w czym był problem?:)
Odnośnie tego pozowania to nikt się z tą umiejętnością nie urodził także spokojnie. Chcemy po prostu zapoznać się w Twoją sylwetką ( w całości, a nie kawałeczek klatki).

Zamiast filmu trzeba było kupić jej książki, polecam z czystym sumieniem. Efekt na pewno ciekawszy.
MIŁEGO!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1194
Zacznę od dokończenia opisu dnia wczorajszego. Przed wyjściem wypity standardowy shake (mleko, kurze białko, mleko w proszku). Na kolacji z partnerka trochę poszalałem były ziemniaki, 4 polędwiczki z kurczaka z mozzarella i surówki mmm pycha

Doris.K Książki już dawno przeczytała, wybraliśmy się do kina ponieważ oboje byliśmy ciekawi ona jak będzie wyglądała ta ekranizacja, a ja chciałem się wreszcie dowiedzieć czemu kobiety się tak tym Grey'em jarają. I film jak najbardziej polecam :)

Odpowiadając na Twoje pytania Doris. Bardziej interesują mnie sporty siłowe. Obecna moja waga i forma jest dość kiepska a to przez kontuzję barku, która spowodowała dość długą przerwe. Chcę teraz wziąć się konkretnie za siebie zbudować odpowiednią masę mięśniową zamienić ten tłuszcz na silne mięśnie. Pytasz o moje marzenia, marzą mi się występy w wyciskaniu leżąc. Problem jednak jest w tym że łatwo się demotywuje między innymi dlatego założyłem ten dziennik może to mnie zmotywuje do konkretnej pracy. Obecnie nawet zacząłem ćwiczyć technikę wyciskania (u mnie na siłowni mówią na to mostkowanie). Wiem że dużo przede mną pracy ale jeśli chcę to potrafie. Więc to chyba tyle na temat moich planów i marzeń.

http://www.sfd.pl/[BLOG]_DT_by_Ekon-t1063475.html ZAPRASZAM DO OBSERWOWANIA I KOMENTOWANIA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja tej książki nie czytałam ale w kinie to chętne bym zobaczyła czy to takie wow
Do realizacji marzeń trzeba dążyć a nie odpuszczać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1194
A jeśli chodzi o dziś dzień to miał być dniem treningowym. No właśnie miał być.. Obudziłem się z tak silnym bólem pleców że normalne chodzenie sprawia mi ogromny ból, nawet kręcenie głową wywołuje takie mocne uderzenie bólu.. Przykleiłem plaster rozgrzewający zawsze pomagał.. Więc niech ten dzień się już kończy i ból też bo piękna pogoda jest i mam ochotę wybrać się jutro na niedzielny bieg.








http://www.sfd.pl/[BLOG]_DT_by_Ekon-t1063475.html ZAPRASZAM DO OBSERWOWANIA I KOMENTOWANIA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1194
Amber wiem że trzeba dążyć, ale ja już taki jestem. Brak motywacji, ciągłe jakieś problemy i wewnętrzne porażki, ale chcę żeby wreszcie się to zmieniło chcę spiąć dupe i w jakimś sensie zwyciężyć z samym sobą i wiele sobie udowodnić.

http://www.sfd.pl/[BLOG]_DT_by_Ekon-t1063475.html ZAPRASZAM DO OBSERWOWANIA I KOMENTOWANIA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Mam jedną prośbę - nie dodawaj tak posta pod swoim postem ok?
Co do filmu to... od dwóch osób usłyszałam wczoraj, że nie polecają także jak widać zdania są podzielone.
Amber- Ty nie idź na film do kina tylko książkę weź do ręki ;)

Co do Twoich marzeń to - do wszystkiego trzeba dojść, nic samo z nieba nam nie spada więc nie poddawaj się. Każdy sport jest dla osób cierpliwych. Ciekawe jak Ci będzie szło to 'budowanie siły' . Trzymam kciuki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1194
16.02.2015

DZIEŃ TRENINGOWY

Dziś powrót do szkoły po feriach.. Na szczęście ostatnie 2 miesiące i matura, egzamin zawodowy i wolność :D
pobudka 6 rano
śniadanie
płatki owsiane + jabłko
Kolejny posiłek w szkole
2x bułki z szynka serem sałata + jakaś szkolna bułka ( coś jakby francuskie ciasto a w tym szynka) + banan
Obiadek domowy :
żurek :D
Kolejny posiłek:
2x burger własnej roboty (zdjecie zapodam niżej)
Standardowo shake i coś jeszcze niedługo na kolacje oszame

Co do treningu poniedziałek więc międzynarodowy dzień robienia klaty
Rozgrzewka
Wyciskanie leżąc 12x 70kg / 10x72.5kg/ 10x 75kg /6x 80 kg
Rozpiętki skos dodatni 12x 12.5 kg/ 10x 15kg/ 10x 15kg/ 8x 17.5 kg
Wyciskanie skos ujemny 12 x 40/ 10 x 50/ 10x 50 /8x 55 kg
Krzyżowanie linek wyciąg górny 12/10/10/8
Jako drop-set wrzuciłem rozpiętki na maszynie 4 serie po 10 powt.

Trening niezły ale jeszcze nie czuje tego co było kiedyś.. :(






http://www.sfd.pl/[BLOG]_DT_by_Ekon-t1063475.html ZAPRASZAM DO OBSERWOWANIA I KOMENTOWANIA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1194
WTOREK 17.02.2015

Ciężki dzień dziś był.. Do szkoły na 7.10.. Zamęczą człowieka w tym obozie Jeśli chodzi o sprawy siłowe dzień jak najbardziej treningowy BICEPS :D Bardzo miły trening był choć wydawało mi się że dziś nie dam rady.
Jeśli chodzi o szame
śniadanie
Płatki owsiane + banan
Posiłek w szkole
Kasza gryczana + mięcho z kurczaka
Obiadek ryż + kurczak w sosie ze szpinaku
Teraz shake
Na kolacje planuje omlet z 5 białek jednego żółtka + owoce

Jeśli chodzi o trening :
Uginanie ramion gryf łamany 12/10/10/8 obciążenie kolejno 20/25/25/27 kg + masa gryfu ( z 10kg ??)
Uginanie ramion hantlami stojąc 12/10/10/8 kolejno 10kg/12.5/12.5/15 kg
Uginanie ramion z wyciągu dolnego w oparciu o kolano (jedna ręka) 12/10/10/8 kolejno 10/15/15/20 kg
Uginanie ramion z hantlami siedząc 12/10/8/8 kolejno 9/10/10/12.5 kg

Jako drop-set uginanie ramion z wyciągu dolnego (oburącz) 4x10powt kolejno 35/30/25/20 kg

I dziś z siłowni dostałem prezent zdjęcie niżej:D







http://www.sfd.pl/[BLOG]_DT_by_Ekon-t1063475.html ZAPRASZAM DO OBSERWOWANIA I KOMENTOWANIA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Wolność po szkole? Czy ja wiem.... :D Masz już jakieś konkretne plany na siebie ?:)
Ten prezent to jakiś notatnik do zapisków treningowych?

Posiłki jak na ucznia - nie tak złe;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kolejny powrót - Buli

Następny temat

REDUKCJA Endomorfika

WHEY premium