SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Budujemy formę z ALLNUTRITION i SFD

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 542352

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 32866 Napisanych postów 23018 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 277717
BPL-G
monkey22
Wiem coś o tym bo robie w tym:P wyjątkowo ciężki temat to drewno w kuchni , ciesz się że ci ich nie wykrzywia od wilgoci bo widziałem przypadki że blat zapracował i płyty kuchenne szklane pękały


jeszcze nowe więc nie można wykluczyć że będzie miało to miejsce , drewno jednak wody nie lubi
A to tego to nie wiedzialem że nowe :D no więc wszystko się może zdarzyć . Tzn jest tak że jak blat dobrze zrobiony ( odpowiednio przygotowane ( wysuszone ) i dobrze klejone to powinno być ok , druga sprawa to konserwacja - blaty olejowane wymagają częstej konserwacji czego nie można zaniedbać - minus tez jest taki że jak jest slaba powłoka to każdy zaciek z soku , wina , dżemu itp pozostanie na wieki wiekow :) jesli zbyt dlugo polezy i wpije się w drewno . Ps do pielegnacji polecam środki firmy OSMO ( 2 x do roku warto taki blat zakonserwować ) i nie pozostawiać mokrych plam tylko wycierac odrazu .



Zmieniony przez - monkey22 w dniu 2018-10-28 18:56:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
blaty, konserwacja drewna to na pewno moja dziedzina ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 32866 Napisanych postów 23018 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 277717
Lucyna86
blaty, konserwacja drewna to na pewno moja dziedzina ;)
ja w tym siedze 12 lat :D tzn bardziej w podłogach i parkietach ale blaty i meble drewniane tez opanowałem :) że jak coś to służę pomocą w przyszlości i poradami :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
monkey22
A to tego to nie wiedzialem że nowe :D no więc wszystko się może zdarzyć


w dzienniku pisał o remoncie i że kuchni nie miał przez 2 tyg jakieś kilka miesięcy temu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 243 Wiek 35 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 21435
Mega dziennik, ten jak i poprzedni. Na pewno coś wypróbuje u siebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
No z remontami masakra, u mnie łazienka była a i tak wszytsko uj**ane w pyle.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7499 Napisanych postów 49493 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385408
łazienka pikuś bo umyjesz sie na siłce ale kuchnia to już problem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11970 Napisanych postów 160236 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233692

PUSH
-pompki porecze 6x8-12
-wyciskanie siedząc 6x6-8
-wycisk sciskajacy 4x8-10
-wznosy w przod z talerzem 6x8-12
-wznosy boczne 4x12-15
-wyprosty linki 4x8-12
wyprosty podchwyt 4x12
-allaszki 4x max


Suple
Śniadanie
omega, d3, k2, nac, różeniec, cynk, enzymy z probio

Przed treningiem
kreatyna 10g, ba 6g, rozeniec, RED SHOT

W trakcie treningu
bcaa 20g, weglowodany 80g

Po treningu
WPC 60g, berberyna, ala, enzymy z probio

Do ostatniego posiłku
berberyna, ala, enzymy z probio

Przed snem
palma, zma, witamina c, msm


Dieta
B 340g
W 340g
T 100g


tak jak wczesniej pisalem, obecnie przebywam na szkoleniu w Poznaniu
trening zrobilem niedaleko mnie w fitness point i wypadl calkiem ok
poza tym, ze szukajac odpowiendich maszyn, ciezarow zrobilem w trakcie treningu cardio
jednak pompa na treningu konkretna, nowe maszyny inne urzadzenia i czucie rowniez duzo lepsze

jutro wleci rowniez PULL a w srode offa zrobie juz nie moge sie doczekac przetestowania nowych mazyn na grzbiet




dzisiaj z dieta jeszcze po staremu, jutro bede juz kombinowal z hotelowym zarciem, na szczescie mam w poblizu zabke i biedronke
bo pattrzac na to co mi zaserwowali na kolacje, szalu tutaj nie bedzie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2075 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
Jakie masz te enzymy z probio ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
Amg27
Jakie masz te enzymy z probio ???
jak ma probiotyk z enzymami razem to ma jak sam probiotyk to żadne ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Startować Czy Nie?

WHEY premium