SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Budujemy formę z ALLNUTRITION i SFD

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 544576

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12016 Napisanych postów 160343 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234078
Kwestia czasu dla mnie max 20 min musi to być jak będzie więcej to również będę w kiepskiej formie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7509 Napisanych postów 49509 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385474
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
TomQ-MAG
Kwestia czasu dla mnie max 20 min musi to być jak będzie więcej to również będę w kiepskiej formie


probowalem z nastawionym budzikiem 20 min i 30 min i jestem nie do zycia, jeden wielki marazm i letarg. dopiero okolo 60 min i cos tam moge dzialac

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7509 Napisanych postów 49509 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385474
dobra metoda wypijasz kawe i sie kladziesz , po 30 min kofeina zaczyna dzialac wybudzasz sie i jestes jak nowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294221
tzw. power nap ale działa jeśli ktoś dobrze metabolizuje kofeine

czas drzemki zależy od tego w jakim cyklu się obudzimy. Im bardziej jesteśmy zmęczeni tym szybciej wejdziemy w fazę REM, czyli sen głęboki. Jeśli nie mamy niedoborów snu, to drzemka max 30 minut powinna być ( w fazie NREM )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12016 Napisanych postów 160343 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234078


Klata Plecy
-Wyciskanie leżąc 4x8 plus ściaganie maszyna 4x8
-Wyciskanie hantli skos dodatni 4x10 plus wiosło pendleya 4x8
-Ściąganie na prostych ramionach 4x12 plus rozpietki 4x12
-brzuch 3 ćwczenia po 3 serie


Suple
Śniadanie omega, d3, k2, Liv 52, NAC, Omega 3
Przed treningiem kreatyna 10g, 10g BA, 15g BCAA,
Po treningu WPC 60g
W ciągu dnia magnez, boswellia, MSM, różeniec górski
Do ostatniego posiłku Liv 52, NAC,
Przed snem ZMA, Play Hard, Ashwagandha


Dieta
B 343g
W 278g
t 53g



4 dzien treningowy pod rzad dal sie juz mocno we znaki
pomimo, ze trening nie jest mocno rozbudwany objetosciowo polaczenie klaty i grzbietu w superseriach zrobilo swoje
jutro odpoczynek plus mam mala impreze rodzinna roczek synka brata, wiec troche luzu sie przyda
oczywiscie micha LC i trzeba bedzie trzymac na sie na wodzy, tym bardziej, ze w sobote z kolei moje imieniny

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7509 Napisanych postów 49509 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385474
impreza i LC , bedzie cieżko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12016 Napisanych postów 160343 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234078
gdyby nie fakt, ze nie mam kiedy zrobic jutro treningu to bym reefed zostawil sobie wlasnie na ten dzien%)

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
TomQ-MAG

oczywiscie micha LC i trzeba bedzie trzymac na sie na wodzy, tym bardziej, ze w sobote z kolei moje imieniny


obchodzisz imieniny ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24264 Napisanych postów 25217 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020268
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Startować Czy Nie?

Następny temat

JAK przytyć ??

WHEY premium