SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Budujemy formę z ALLNUTRITION i SFD

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 545666

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
ale na przysiady to już kolegę musisz poprosić, żeby wszedł na plecy, bo 55kg to mało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12034 Napisanych postów 160423 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234343
powiem Ci ze z niestabilnym ciezarem jest nieco inaczej%)

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 373 Wiek 3 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 45508
tak jest to tak jak ja teraz dowieszam hantle do sztangi i wiaze sznurem bo krazki sie nie mieszcza plastiki to ta niestabilnosc robi swoje :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020284
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12034 Napisanych postów 160423 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234343
na razie oswajam sie z treningiem w domowych warunkac
dzisiaj zamontowalem drazek, mam do tego TRX, pare hantli po 32,5kg kazda, wiec to juz cos na ciezkie cwiczenia
drazek kupilem fajny, bo na futrynie lub pomiedzy scianami montuje sie na koleczki wypustki dwie, a rozkrecajac drazek pomiedzy wchodza one w srodek drazka, plus na maksa dokrecony i czuje sie duzo bezpieczeniej wg sprzedajacego wytrzyma do 200kg i powiem wam ze cos moze w tym byc, bo pomimo podciagania sie z moja masa ciala 108kg nic sie nie dzialo, nie trzeszczalo nie uginal sie i nie dal ani razu odczucia, ze zaraz j**nie wiec jestem juz zadowolony, tym bardziej, ze od dzisiaj nawet pocwiczyc na swiezym powietrzu juz nie bedzie mozna, wiec pozegnac przyszlo sie z poreczami i drazkami na dworzu

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7512 Napisanych postów 49518 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385504
Coraz gorzej ale trzeba sobie radzić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12034 Napisanych postów 160423 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234343


PULL
-podciąganie na drążku 3x7
-pull up-s na TRX 6-7-8
-wioslowanie hantla 3x10
-sciaganie na prostych guma 3x20 plus szrugsy 3x15
-pull face 3x15 plus uginanie z hantlami 3x12
-martwy na prostych nogach z gumą 3x12 plus uginanie z gumą przedramion 3x12
-glute bridge z obciazeniem 3x12
-glute bridge bez obciazeia jednonoz 2x max
-martwy na prostych z hantlami 3x12 plus uginanie w oparciu o kolano 3x10
-allaszki z guma 3x max plus spiecia 3x max


jako, ze zaostrzone sa restrykcje dotyczace wychodzenia z domu od dzisiaj trening calkowicie w domowych warunkach
obecnie:
mam drazek
TRX-a
full gum oporowych
2 hantle po 32,5kg sztuka i mozliwosc zalatwienia wiekszych/mniejszych jak bedzie potrzeba
pozostanie problem wykonywania cardio, bo nie mam nawet miejsca na jakis podstawowy sprzet tego typu.
chyba pozostanie jakies hopsia hopsia jak pajacyki itd

mysle, ze juz calkiem niezle bedzie mozna potrenowac na przeczekanie tej sytuacji, bo nie licze tutaj na progres

ogolnie humor dopisuje, nie ma co sie lamac, sa sprawy wazne i wazniejsze

co prawda treningi sa czescia mojego zycia bo jest to nie tylko hobby, ale sama kulturystyka, sporty silowe, sylwetkowe torowniez czesc mojej pracy
to powiem Wam szczrze ze myslalem, ze tego typu ograniczenia mocniej odbija sie na mojej psychice i bede lamentowal jak zabiora nam plac zabaw
jednak okazuje sie, ze chyba glowa juz jest nieco bardziej dorosla niz dawniej i jakos treningi w domu sprawiaja mi tyle samo frajdy co te na silowni
wiec tuta zaskoczylem sam siebie.



Suple
Śniadanie d3 4000 ui, NAC 1,5g, Omega 3, witamina c, Berberyna HCL, citrus bergamot, MSM 5g, GW 10mg, Multiwitamina
Przed treningiem SFD POWER shot, 1g piracetamu, 30mg noopa, 1g tyrozyny
Na treningu EAA 20g, Glutamina 15g, 5g kreatyny HCL, sól himalajska 2g
Po treningu 100g WPC, Kolagen, Flexit
Do drugiego posiłku po treningu Berberyna HCL 400mg, chrom 200, ALA 900mg
Przed snem witamina c, d3, NAC, MSM 5g, Ashwa 600mg, Omega3, citrus bergamot, magnez
inne
Chrom do posiłków bogatych w węglowodany


Dieta
B 300g
W 400g
T 55g

Waga waha sie w granicach 108-108,5 nic sie nie dzieje z obwodami, wiec damy rade
jutro konsultacja z Dawidem, ale pewnie nic nie ruszymy i nie zmienimy w dozpiskach, tylko dalej podtrzymanie.
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12034 Napisanych postów 160423 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234343
rutkow
Coraz gorzej ale trzeba sobie radzić


no dokladnie jakos to przetrwamy, jak czlowiek wroci na silke to bedzie rosl jak na drozdzach

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
powiem szczerze, ze mam podobne odczucia do Ciebie, a propos treningu w domu... skompletowalem sobie 100kg obciazenia w talerzach, do tego 2 gryfy pod hantle, gryf pod sztange (ok. 3/4 dlugosci olimpijskiej), do tego 3 gumy oporowe z oporem od 26kg do 56kg i taka brame pod podciaganie, dipsy, czy robienie brzucha. i spokojnie kazda partie idzie takim sprzetem solidnie przetrenowac, czasami to wrecz nie widze roznicy miedzy treningiem w domu a na silowni
2

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12034 Napisanych postów 160423 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234343
chyba to kwestia nastawienia naszej glowy
jakbysmy wiedzieli to wszystko w czarnych barwach to i wykonwanie planu by bylo ch**owe i meczoce w domu
a najlepsze jest to, ze wstaje od biurka i juz jestem na silce
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Startować Czy Nie?

Następny temat

JAK przytyć ??

WHEY premium