SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Budujemy formę z ALLNUTRITION i SFD

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 545597

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12032 Napisanych postów 160413 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234305
prosilbym rowniez o ograniczenie spamu, to forum sportowe, wiec niekoniecznie 500+ pasuje do tematyki

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7512 Napisanych postów 49518 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385504
TomQ-MAG


dzisiaj ciezki trening grzbietu mnie czeka, wiec trzeba bedzie dodatkowo zmotywowac sie chyba jakims przedtreningowym dodatkiem


pochwal sie co przy.........eś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12032 Napisanych postów 160413 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234305

05.10.18

PULL Grzbiet grubość, tył barków i bic
-rack pull rampa 5 (200kg x3 ostatnia)
-odwrotne wiosłowanie 4x10
-przyciaganie hummer jednoracz neutral 4x6 (65kg ostatnia seria)
-wioslwoanie hantlą 3x8 (54kg hantla, wiekszych nie ma)
-pull face 4x15-20
-uginanei przedramion ze sztangą nachwytem 4x12
-uginanie młotkowe 4x12


Suple
Śniadanie
omega, d3, liv52, hepatil, nac, różeniec, cynk, enzymy z probio

Przed treningiem
kreatyna 10g, ba 6g, rozeniec, RED SHOT ALLNUTRITION

W trakcie treningu
bcaa 20g, weglowodany 80g

Po treningu
WPC 60g, berberyna, ala, enzymy z probio

Do ostatniego posiłku
berberyna, ala, enzymy z probio

Przed snem
palma, zma, witamina c, msm

Przed treningowo wlecial RED SHOT,
jako, że czekał mnie ciężki trening grzbietu, jak i wykonywany by po całym tygodniu pracy, to zdecydowałem się wesprzeć czymś ekstra
wleciał cały shocik, co pozwolilo mi naprawde dac z siebie 110%, a ze dzien HC pokrywa sie z dniem ciezkim grzbietu, to nie krepowalem sie
rozpoczac od rack pull gdzie polecialy 200kg x3 powtorzenia i byl zapas, jednak uspokoilem glowe i odpuscilem by pozniej moc progresowac dalej



co do shota
jest to klasyczny shocik, ktorych na rynku obecnie nie brakuje
1 shot posiada blisko 600mg kofeiny, wiec jest to ilosc juz dla bardzo doswiadczonych zwodnikow
jak i 4g beta alaniny pozowlily na dosc konkretne odczucia swedzenia, jednak ja je lubie, brakuje mi jednak okolo 3-4g aakg i by bylo juz idealnie jezeli chodzi o pre, ktore by komponowalo sie pieknie z 2g cytruliny, wykorzystanie tauryny z kolei nie tyle posiada dzialanie stymulujace, jednak tauryna malo kto wie, ze pozwala dodatkowo nieco kierowac energia podczas wysilku, co moze byc odczute, jako mniejsze wahania jej poziomu pod postacia roznych spadkow energetycznych, jednak ja w tym celu akurat korzystam z carbo%)


Dieta HC
B 340g
W 520g
T 77g

micha w pracy







Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2018-10-08 10:11:12

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2018-10-08 10:11:36
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12032 Napisanych postów 160413 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234305
WEEKEND

wiedzialem, ze tutaj nie ma szans na trening, wiec na weekend nie planowalem nic z wysilku typowo fizycznego, bo mialem zjazd na uczelni
jako, ze studiuje obecnie mgr z administracji i ekonomii, jak i dwie podyplomówki jedna z marketingu i zarządzania, a druga z ekonomii (na drugim roku mgr bedzie) to tematy nie do konca pokrywajace sie z moim hobby wiec wysiedziec od 9 do 19 na zajeciach w weekend, gdzie slonce bylo za oknem, bylo prawdziwa katorgą


jednak w pracy wymagaja zebym dalej sie ksztalcil w kierunku w ktorym pracuje, wiec nablizsze 2 lata czeka mnie tego typu atrakcja.

jedyny plus jest taki, ze mozna jesc zgodnie z zegarkiem w reku, jak i w koncu nie bede latal dodatkowo na treningi silowe, a faktycznie nieco wyluzuje z typowo silowymi aktywnosciami, bo glowa czasem mocno nakreca by cwiczyc po prostu dzien w dzien


caly weekedn na diecie LC
B 330g
W 150g
T 100g


weglwoodany staralem sie wciagnac w godzinach wieczornych, jednak w sobote praktycznei calosc wleciala w ciagu dnia po trochu.


no nic, trzeba sie przyzwyczaic do studenckiego zycia i robci dalej swoje



dzisiaj na tapecie beda nogi, wiec po dwoch dniach przerwy zapowiada sie dobry trening po pelnej regeneracji

a tymczasem do 15.30 w pracy

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7512 Napisanych postów 49518 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385504
Marian bał sie tego shota zarzucic jak mu dawałem na siłce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12032 Napisanych postów 160413 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234305
dla mnie caly shocik ALL-a to takie wyjscie pomiedzy mocnymi pre z gera, a lajtwymi pre
mozna powiedziec ze dziala w punkt, jednak zaznacze ze waze okolo 104 kg, w razie czego jakby userzy o nieco mniejszej masie ciala rzedu 70kg czytajacy bloga zdecydowali sie isc w moje slady, warto wyprobowac jak dziala na nas indywidualnie produkt

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33057 Napisanych postów 23160 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278039
TomQ-MAG
dla mnie caly shocik ALL-a to takie wyjscie pomiedzy mocnymi pre z gera, a lajtwymi pre
mozna powiedziec ze dziala w punkt, jednak zaznacze ze waze okolo 104 kg, w razie czego jakby userzy o nieco mniejszej masie ciala rzedu 70kg czytajacy bloga zdecydowali sie isc w moje slady, warto wyprobowac jak dziala na nas indywidualnie produkt

Shoty dobre , ale jak ktoś pije sporo ilości kawy to już mniej klepie , ale ogólnie bardzo dobry stosunek ceny do jakości szczególnie jak sie trafiało na promo . O wygodzie shotó nie ma co się rozpisywac bo to poprostu strzał w 10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7512 Napisanych postów 49518 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385504
Marian wazy wiecej a i tak nie wypił ja ładowałem az miło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
jeden z lepszych, ale Tomek już trochę za bardzo poleciał ;) do mocnych pre to mu daleko, a takie na wpół to raczej bym w Asia black celowała jeżeli o średniakach piszemy ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12032 Napisanych postów 160413 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234305
Czytanie ze zrozumieniem się klania
Napisałem że pomiędzy mocnymi a lajtowymi

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Startować Czy Nie?

Następny temat

JAK przytyć ??

WHEY premium