SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wojtek - przygotowania jesień 2020

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 702603

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2415 Napisanych postów 3710 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 112206
Mati źle nie ma, jestem zadowolony bo jakby mi ktoś rok temu powiedział że będę trzymał w opadzie 200kg to powiedziałbym mu że go poyebało
A Ty ciśnij, nie ważne czy 130 czy 200, byle na 100% Twoich możliwości i powoli dokładać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 423 Napisanych postów 3587 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47765
Stary jak zobaczylem twn filmik 200 x 6 myslalem ze MC a nie wioslo %)
W tamtym roku jak robilismy trening bylem w szoku jak robiles mc czy wioslo na tych ciezarach %)
Ps. Dzis ktos robil cheata w MC i sie zachwycal 10 300 kcal jeszcze do tego po nogach %) trzeba chyba pokazac co to znaczy cheat meal %)
Ps. 2 tyg i lecimy trening! A co do cheatow jak pisalismy lepiej zjesc paczke wafli wiecej niz syfem sie dopychac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2415 Napisanych postów 3710 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 112206
Nie ktoś tylko Piechowiak Możemy używać nazwisk póki nie obrażamy Przecież każdy może wyrażać swoją opinie. Ja mam go za hipokrytę i kłamcę, w ciągu ostatnich 10 dni 6-7 dni wpierd**ał a będzie rano wstawiał na insta że bez wymówek cardio z rana bo kulturystą jest się cały rok... k***... Dziś gadał że nie będzie w macu przez min 4 miesiące zobaczysz że bedzie za 4 dni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 423 Napisanych postów 3587 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47765
Mnie strasznie u niego dziwi to jedzenie w okresie startu tzn takiej ilosci smieci
Progress zrobil na bank od poprzedniego sezonu ale fakt faktem sam sobie czesto zaprzecza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2415 Napisanych postów 3710 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 112206
Jaki progress, wgl się nie poprawia wychodzi zalany na każdych zawodach i będzie mówił że dokłada mięsa co rok, co ciekawsze jest to jedyny zawodnik który ze startu na start robi życiówkę, pogratulować A dupa i nogi jak u mnie na masie Dociął by na wiór to zostaje z niego 96-97kg, a tak wychodzi 103+ i mówi że progresuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2415 Napisanych postów 3710 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 112206
10.5.2018 Rest

40min cardio na czczo

I chyba druga sesja wpadnie na noc 40min, nadrobię z rana jutrzejsze. Prawie nogi mi odpoczną cały dzień i w sobotę zrobię je


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9131 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470010
wojtekztr
Jaki progress, wgl się nie poprawia wychodzi zalany na każdych zawodach i będzie mówił że dokłada mięsa co rok, co ciekawsze jest to jedyny zawodnik który ze startu na start robi życiówkę, pogratulować A dupa i nogi jak u mnie na masie Dociął by na wiór to zostaje z niego 96-97kg, a tak wychodzi 103+ i mówi że progresuje


Czekaj na donos kogos z forum i wiadomosc ns insta ja juz mialem krotka wymianę zdań o fajce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2415 Napisanych postów 3710 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 112206
Czekam, chętnie pokonwersuje Ja nikogo nie obraziłem, wyrażam tylko swoją opinie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 423 Napisanych postów 3587 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47765
Juz paczki dostal %) miales racje haha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1120 Napisanych postów 1999 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 91296
Haha widze gościu imponuje profesjonalnym podejściem ...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy start? Męska sylwetka

Następny temat

Jak wystartować w zawodach

WHEY premium