SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wojtek - przygotowania jesień 2020

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 703029

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 423 Napisanych postów 3587 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47765
Dla mnie jestes ziom
Cwiczylismy razem i serio bylem w szoku twojej silny
W kazdym boju imponuje a co do nog na zywo robia wrazenie wiadomo dlaczego
Plecy grubosc to samo , lapy ksztalt
Mam nadzieje ze kiedys jeszcze bedzie nam dane zrobic dobry trening
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2415 Napisanych postów 3710 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 112206
MalyMati
Dla mnie jestes ziom
Cwiczylismy razem i serio bylem w szoku twojej silny
W kazdym boju imponuje a co do nog na zywo robia wrazenie wiadomo dlaczego
Plecy grubosc to samo , lapy ksztalt
Mam nadzieje ze kiedys jeszcze bedzie nam dane zrobic dobry trening


zrobimy zrobimy ja to bym pobuszował po gymach w UK Klimat jeeest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 171 Napisanych postów 1051 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 147131
To wiosło kozak ! Siła ogromna w Tobie drzemie :D
1

No likes us and we don't care..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 423 Napisanych postów 3587 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47765
Pozwiedzalem troche silownii i faktycznie sa kozackie i lepszy klimaty niz w Pl
Najlepsza to ta na ktorej obecnie cwicze Ultra Flex - sami BB i sporo lifterow , u seby w Liverpoolu tez jest kozak rzeznia mega klimat i wlasciciel angol tez kumaty i wiele razy startowal , Iron Wolf u Litwina kozak klimat i zaj**isty typ z niego i Sheffield dla trojboistow ta zdecysowanie nr 1 dla mnie duzo miejsca , kozak hammery i sporo ciezarow i uchwytow , sztang
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2415 Napisanych postów 3710 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 112206
Dziś siad zrobiony na 240 fchoj zadowolony koniec z maxowaniem do kwietnia bo już spadki mocy czuję, teraz tylko będę bronił klamotu żeby jak najdłużej go trzymac ew. minimalnie może spaść.



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 423 Napisanych postów 3587 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47765
Grubo Panie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2645 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
świetny wynik
przy takim obciążeniu na kiju mniej więcej wg Ciebie ile dają taśmy na kolana?
chodzi mi o to jaki wynik byś wykręcił bez nich, bo jednak to nie to samo co ściągacze, które tylko grzeją, a pytam z czystej ciekawości, bo nigdy ich nie używałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 880 Napisanych postów 6619 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 267536
piekny wynik przy b.dobrej technice. SZACUN
2

MASA MASA MASA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2415 Napisanych postów 3710 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 112206
erwinoos
świetny wynik
przy takim obciążeniu na kiju mniej więcej wg Ciebie ile dają taśmy na kolana?
chodzi mi o to jaki wynik byś wykręcił bez nich, bo jednak to nie to samo co ściągacze, które tylko grzeją, a pytam z czystej ciekawości, bo nigdy ich nie używałem


ciężkie pytanie :D Na pewno sporo dają, ja zawsze zakładam od 180kg w górę, ale myślę że bez taśm 220-225 spokojnie siadam. Ale tak jak mówię, nie wiem czy to bardziej na psyche nie działa niż na przełożenie w kilogramach, choć w pewnym stopniu na pewno jest jakieś + 5-10kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2435 Napisanych postów 3137 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 173179
ostatnio oglądałem 'ask Dave' Palumbo ode mnie sciagnal (leszcz), mowil tam wlasnie o tasmach, ze nigdy nie wiazal ich mocno, ale bardziej dla glowy i bezpieczenstwa , ale na pewno cos tam daja, tak jak Wojtek mowi okol 10kg
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy start? Męska sylwetka

Następny temat

Jak wystartować w zawodach

WHEY premium