SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wojtek - przygotowania jesień 2020

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 702827

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2415 Napisanych postów 3710 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 112206
Creative
Rotujesz zarcie DT/DNT


póki co jeszcze tak przez około 2 tygodnie jem BTW:
DT- 300/40/340
DNT- 300/150/80
ale później przechodze normalnie na stałe makro 300/40/320 prawdopodobnie.
Dlaczego? Wole jeść więcej proste.
Gdy szykowałem się na pierwsze i drugie zawody nie robiłem żadnych rotacji w DNT tylko normalnie jadłem tyle samo co w DT, a końcowo i tak skóra na brzuchu czy nogach była jak papier. Moda na rotację HC MC LC pojawiła się jakiś czas temu i nagle WIĘKSZOŚĆ się rzuciła i zaczęła robić to samo "bo inni tak robią". Dlatego poprawię trochę wrażliwość, bo ostatnio szły tony jedzenia i wrócę na normalną dietę jak kiedyś.





Zmieniony przez - wojtekztr w dniu 2017-12-12 16:32:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
Old-school zawsze wroci na salony bo nie ma co ukrywac najprostsze rozwiazania sa z zasady najskuteczniejsze. Mnie te rotacje interesowaly ale za duzo bym sie motal. W DNT jem tak samo jak w DT z wyjatkiem ze odpada 40gr maltodextryny ale wjezdzaja zlozone za to i gitara. Forma z fotek masakra, sahara w ch...... J.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2415 Napisanych postów 3710 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 112206
No ja nie powiem bo też sie przyznaje że poleciałem za tym trendem... ale już od tego odbijam
Dzięki Gugcio, to był pierwszy mój start Dwójka pociachana, dupa też, talia jak u bikiniary mmm stare czasy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 432 Napisanych postów 1940 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 87657
Ja cały czas lecę wegle na stałym poziomie, stara szkoła trenera. I jakoś masa na 750g ryżu dziennie idzie czysta i na scenie tak samo dociecie było solidne, tzn tak mówili Ci co widzieli, bo nie mi oceniac A zero rotacji. Wiadomo tłuszcz nisko szedł Jedyne co rotowalem to aeroby i interwały
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
@Wojtek nie kazdy trend jest zly a jak nie sprawdzisz to sie nie dowiesz jak ty reagujesz na taki system. Sprobowales i nie widzisz zadnych diametralnych zmian w porownaniu do klasycznej michy wiec wyciagasz swoje wnioski, i o to w tym sporcie chodzi moim zdaniem. Ja nie probuje nawet bo zaleznie od zmiany zona mi czesto szykuje zarcie i na takiej rotacji bym musial wytapetowac kuchnie rozpiskami A tak wie, 320gr ryzu, 250gr ziemniakow, kg cyca, 600gr warzyw, 8 bialek + 2 cale jajka i tyle. Sama cwiczy i trzyma miche wiec problemow nie ma z przygotowaniem aktualnie.

@Big ron dla mnie to najlepsze rozwiazanie. Na masie siegam tez po teoche inne zrodla wegli jak np. Pieczywo, ser zolty itd. Ale zauwazylem ze najlepiej rejestruje progres ograniczajac sie do jak najmniejszej liczby prodoktow i jedzac dziennie prkatycznie to samo. Bo wiadomo od jednego ciagnie czlowiek wiecej wody do tego wiekszosc przezworzonych produktow ma sporo soli itd. W typowym off seasonie mozna sobie pohulac ale im blizej startu lepiej moim skromnym zdaniem "oczyscic" miche. Sam tak wlasnie uczynilem szykujac sie do pierwszego startu. Kaloryka ta sama ale paleta produktow juz ubozsza sporo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21496 Napisanych postów 30754 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 869956
O właśnie, nie można mówić, że tylko stara szkoła jest dobra, a wszystko co nowe to złe. Ja np na rotacji robię najlepszą formę, a próbowałem i LC i HC. Zobaczcie też progres Lukiego, od kiedy wprowadził mądrą rotację. Wiadomo, to nie tylko tego zasługa, ale ma to duży wpływ na utrzymywanie przez niego niskiego bfu cały czas.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
U Adama to samo. +20kg od zawodów na rotacji i forma niemal startowa.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
to nawet nie chodzi o starą czy nową szkołą ale zwyczajnie "na chłopski rozum" ma sens zejście z części węglowodanów skoro wydatek energetyczny mamy w ten dzień mniejszy gdy wypada DNT.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 432 Napisanych postów 1940 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 87657
prz1993
O właśnie, nie można mówić, że tylko stara szkoła jest dobra, a wszystko co nowe to złe.

Ja tak nie mówię. Ale tak jest w moim przypadku, tym bardziej ze ja lubię jeść jałowo,prosto i szybko w przygotowaniu. Codziennie praktycznie to samo i te same ilości
Ale nie mówię że za jakiś czas też nie spróbuje jakiejś rotacji bo widzę że to też dziala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1402 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18065
Sorry Wojtek Ale rotacja to jest stara szkola w uj. Nie wiem ile toll bylo lat temu ale jeszcze jak na czarnym forum udzielal sie Radek Slodkiewicz to zawsze mowil ze jak chcesz miec dobra forme to jedz tak samo a jak chcesz miec mega forme to rotacja. I tak jak wyzej na chlopski rozum trening-jesz wiecej, bez treningu-mniej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy start? Męska sylwetka

Następny temat

Jak wystartować w zawodach

WHEY premium