SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wojtek - przygotowania jesień 2020

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 703019

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 80 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 31190
Część z Was mnie kojarzy, może nie jestem odpowiednią osobą do wymądrzania się, ale śledzę co tu się dzieje i po prostu ciężko nie zareagować. Po pierwsze chyba każdy wie, że trzymanie się 100% planu, czysta micha 24/7/365 to najefektywniejsza i najszybsza metoda do progresu. Stała kontrola, utrzymywanie świetnej wrażliwości insulinowej, najlepsze paliwo odbije się na pewno pozytywnie na sylwetce jak i treningach. Co do tego nie ma wątpliwości.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 171 Napisanych postów 1051 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 147131
Porowniania do Morela z dupy. Ten koles ma tak chory metabolizm ze nie ma innej opcji zeby upychac tych kalorii ktorych on potrzebuje. Zreszta tam jest + 120 kg miesa.
Wlasnie mati slowo klucz "odstepstwo"

Ja tylko wyrazilem swoja opinie , nikogo nie obrazilem i do nikogo nie pilem. Gdziekolwiek pojawiaja sie 2 odmienne poglady zaczyna sie gownoburza i obrzucanie sie nawzajem. Szkoda. Biore dziecko i psa na spacer bedzie przyjemniej. Udanego weekendu wszystkim zycze i mniej jadu

No likes us and we don't care..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21510 Napisanych postów 30766 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870173
Mati - uwierz, że ja też rzadko kiedy czuję potrzebę po prostu nawpyerdalania się, jak teraz w Sopocie. Przeważnie jak czituję, to dlatego, żeby spędzić czas z narzeczoną, znajomymi, I nie przeszkadza mi to w zdobywaniu tytułów (ok, może nie pro ). Ale nie trafia do mnie to co pisze aDw czy teraz Tomek - trzymanie michy na 100% to jedyna opcja do zdobycia czegoś. Bo Ratusznik tak żyje... No i co? Wojtek już wymieniał przykłady Łady czy Zagóra, którzy pewnie z 1/3 roku tej michy nie trzymają, a jednak coś znaczą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 80 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 31190
Część z Was mnie kojarzy, może nie jestem odpowiednią osobą do wymądrzania się, ale śledzę co tu się dzieje i po prostu ciężko nie zareagować. Po pierwsze chyba każdy wie, że trzymanie się 100% planu, czysta micha 24/7/365 to najefektywniejsza i najszybsza metoda do progresu. Stała kontrola, utrzymywanie świetnej wrażliwości insulinowej, najlepsze paliwo odbije się na pewno pozytywnie na sylwetce jak i treningach. Co do tego nie ma wątpliwości. Jednak jest też aspekt psychiczny.
Od razu mówię, że nie aspiruję do bycia kulturystą PRO, jak część osób z tego działo pewnie powie 'nie mam jaj' trudno, niech tak będzie. Chcę żeby sama kulturystyka sprawiała mi frajdę, dawała mi tyle samo radości jak w czasach kiedy po treningu jadłem bułkę z kefirem i miałem gdzieś ile coś ma białka czy węglowodanów. Jeżeli Ty chcesz robić to na najwyższym światowym poziomie - to żyj sobie jak chcesz. Odpowiedzialność to słowo klucz i Ty jesteś odpowiedzialny za swoje decyzje. Ja również i każda osoba, która chodzi o globie.
Jednak z jednej strony mówicie o 'zdrowym rozsądku', 'umiarze' itd to oczywiście wp*****lanie 20k kcal nie jest normalne i nikt mi nie powie, że jest. Tu nie ma umiaru, jednak jak w innym temacie czepiacie się Mariana, że trzy miesiące temu zjadł 1(słownie JEDNEGO) loda i przez to psuje mu się forma - to gdzie tutaj jest zdrowy rozsądek? Nigdy w życiu już nie spróbujesz babcinego sernika, czy obiadu z piękną kobietą w wykwintnej restauracji?
Pewnie zjedzie mnie za to parę osób, ale mam to w dupie. Najważniejsze to umieć spiąć dupę wtedy kiedy trzeba i rozwijać się na wszystkich płaszczyznach, życie to nie tylko jednocyfrowy bf% i 100% albo nic. Nie pochwalam, nie neguję - po prostu - wolna wola, róbta co chceta, każdy swoje plony zbierze.
5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2415 Napisanych postów 3710 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 112206
Oprócz tego że jem jak świnia tez czasami cwicze i robie zdjecia
Z wczoraj i dziś









Zmieniony przez - wojtekztr w dniu 2017-09-30 14:09:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
Szkoda gadac i strzepic ryja

Jedni potrfia zrozumiec takie chore wp*****lanie syfu (bo to jest chore!) ale nie potrafia zrozumiec ludzi bardziej ambitnych z charakterem bo wedlug nich maja chore podejscie ale czasami po prostu sukces wymaga poswiecej i trzeba zaryzykowac zeby cos osiagnac


Drudzy twierdza i mowia otwarcie ze takie wpyerdalanie jest chore i preferuja podejscie do tego wszystkiego Z UMIAREM bo skrajnosci sa zle i pozwalaja sobie RAZ w tygodniu albo na DWA tygodnie na jakies odestepstwo w postaci obiadu na miescie albo kina! %) No rzeczywiscie musicie miec wspaniala i ciekawe zycie pozbawione wszelkich skrajnosci %)


Idzcie fh** i tak wszyscy umrzecie. Luki rozpaczal ta idiotyczna dyskusje swoim durnym komentarzem ktory nic nie wnosił zaznaczajac ze nie chodzi o jedzenie a wy stworzyiscie z tego gowno burze
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 423 Napisanych postów 3587 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47765
Fajne lacie %)
Moja zdanie znasz na temat i formy i reszty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
.


Zmieniony przez - luki77 w dniu 2017-09-30 15:00:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
Ja jak zobaczyłem trendy jakie tutaj w dziennikach panują sam zaprzestałem prowadzić żeby uniknąć właśnie takich śmiesznych konwersacji wielkie mi halo, Wojciech zjadł naleśnika i piszecie jakieś smuty na 3-4 strony, dywagacje, że facet nie ma charakteru bo zjadł naleśnika i lody. Zluzujcie poślady a napinajcie je tylko na scenie

ps: świetna forma Wojtek
3

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2415 Napisanych postów 3710 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 112206
Dzięki Mikołaj, otworzę później nowy dziennik w innym dziale
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy start? Męska sylwetka

Następny temat

Jak wystartować w zawodach

WHEY premium