SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wojtek - przygotowania jesień 2020

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 700780

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2435 Napisanych postów 3137 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 173179
Nie odpuszczaj, zmęczenie jest normalne... waga Ci przecież schodzi z tygodnia na tydzień, siłowo stoisz bardzo dobrze, załamania są normalne. Poleż, odpocznij, najlepiej jak możesz weź jeden dzień wolnego w pracy i się w pełni zregeneruj, psychicznie przede wszystkim. Idź do lasu nie bierz telefonu, niczego, pochodź - najlepszy relaks. To ostatni rok Juniora jak sam mówisz, czujesz się ch**owo i wmawiasz sobie jakieś 5 miejsca, myśl w drugą stronę, to wszystko siedzi w głowie, jak będziesz wstawał i od rana mówił o kur ... wyglądam słabo, to i tak będzie.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2415 Napisanych postów 3710 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 112206
Tylko chodzi o to że ja właśnie nie jestem zmęczony Czuje się dobrze i tak jak piszesz siła rośnie a treningi na poziomie
Gdyby luki mi kazał robić 12x45-50min cardio to chętnie Mialbym co robić Bo kto mnie lepiej zna wie że lubię taką formę aktywności i czym ciężej tym bardziej się jaram.

A pracować nie pracuje

Dobra plan jest taki że dalej robię swoje i zobaczymy za 2-3 tygodnie co będzie
Też teraz dopiero zacząłem się suplementować coś bo naprawdę to co wcześniej szło niektórzy mostkiem nazywają

I dzięki za opinie te napisane tutaj jaki i prywatnie


Zmieniony przez - wojtekztr w dniu 2017-08-21 19:16:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
to jest pierwszy mój wpis u Ciebie...ale bacznie obserwuję jak to leci i w ujjj szkoda by było odpuścić całkowicie. Olej tak jak piszesz te diamondy itd i postaw tylko na jeden start, jedno odwodnienie itd. To nie jest Twój pierwszy start, razem z Łukim pewnie opracujecie optymalny plan na nastepne tygodnie. Szkoda by było tyle miechów zapieprzania żeby co, z fotami na forum zostać?! Startuj, a na miejsce jakie zajmiesz zwyczajnie nie masz wpływu bo nie wiesz jak wyjdzie przygotowana reszta, dlatego pozostaje samemu zrobić wszystko aby było jak najwyższe miejsce. Teraz byś olał, poszedł nażreć....a w tym październiku siedzialbys przed kompem i pluł sobie w brodę, że jednak z medalem mógłbyś wrócić więc jak dla mnie na ma innje opcji jak start.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
A jestes szczesliwy? Sprawia Ci przyjemnosc takie dazenie do formy? Bedziesz szczesliwy jak wyjdziesz na scene i zajmiesz X miejsce? Samo wyjscie na scene sprawi ze poczujesz sie spełniony czy tylko pierwsze miejsce?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2415 Napisanych postów 3710 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 112206
Słodzik podnosi cukier ? Mowa o 250-300tabl ed
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21415 Napisanych postów 30695 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 869172
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2415 Napisanych postów 3710 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 112206
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak ktoś jest normalny, tzn zdrowy i ma średnią czy nawet słabą wrażliwość insulinową to słodziki nie mają znaczenia.
Jak ktoś ma IO/cukrzyce to słodzik może podnosić, ale poziom insy

a inna sprawa to że dostaniemy od nich raka bo ja wale po 20-40 do omleta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2415 Napisanych postów 3710 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 112206
ja pod 300 podchodzę z tym ze ja większość zuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2415 Napisanych postów 3710 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 112206
23.08 Rest day

cardio: 45min

Cardio na czczo przykręcone, kilka spraw pozałatwianych i na koniec kino "Dom wygranych" (da się obejrzeć ale bez szału 7/10)
Motywacja do działania wróciła miałem przez kilka dni jakiś nastrój depresyjny... może przez tą pogodę bo non stop leje trochę słońca i tak w kółko... Ale z tego co wiem to nie tylko ja taki dołek miałem, bo inni też się skarżyli na zamułe W każdym bądź razie juz wszystko okej i cisne dalej 6.5 weeks out
Jutro barki lecą ostro za Dallasa [*].

Dieta
1. 4 jajka + 20g WPC
2. 200g indyka + 10g oleju lnianego
3. 200g indyka + 10g oleju lnianego
4. 200g indyka + 10g oleju lnianego
5. 200g indyka + 10g oleju lnianego
6. Omlet + budyń calość 40/5/60
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Jak wystartować w zawodach

Wiecej