SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG]Patroool - żołnierzem być!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 998

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 47
Witam wszystkich! Nazywam się Patryk mam 21 lat, jestem studentem 1 roku. Przygodę z siłownią zacząłem 5 lat temu z roczną przerwą od marca ubiegłego roku do teraz.
Czas na odrobinę żali ponad rok temu ukierunkowałem trening pod kątem WSOWL we Wrocławiu, wszystko było dopięte na ostatni guzik bieganie podciąganie pływanie. Jednak 1,5 tyg przed rekrutacją naderwałem więzadło lewego barku(29.06.2015r.). Z maturek było elegancko, ale wf na którym najbardziej polegałem zaliczyłem, ale jedynie na 60 pkt … Była mała deprecha 0 treningów przez 3 miesiące potem trochę biegania pływania . Jednakże lekki ból w barku dokucza mi do teraz (zła rehabilitacja właściwie jej brak lipny ortopeda, który twierdził że wszystko będzie ok. do 3 miesięcy) , ale szkoda gadać. Ćwiczę od około 2 tygodni zauważyłem, że z każdym treningiem (nie na 100%) bark wraca do formy.
Mój cel nadal się nie zmienił i również w tym roku będę brał udział w rekrutacji!!! Jestem przekonany, że dostanę się na 100%! Prowadzenie dziennika jest dla mnie motywacją , kontrolerem postępów.
W tygodniu planuję 5-6 treningów 2x siłownia FBW, 2x basen, 2x bieganie dokładną rozpiskę wstawię jutro. Dietę stworzę na dniach.
Nie jestem zalany aż tak bardzo, generalnie nie widać po mnie wagi. Zdjęcia sylwetki wstawię jutro.
Wymiary:
Waga: 98kg
Wzrost: 193cm
Ob. Pasa: 93 cm
Ob. Klatki: 114 cm
Ob. Uda: 64 cm
Bicepsy LP: 39,5 cm
Celem diety jest zrzucenie paru kilogramów myślałem, że 90kg to będzie waga elegancka, jednakże to za dużo. Docelowa waga to 95 kg. Dietę wrzucę na dniach.
Cel treningu:
1km poniżej 3min
50m kraulem poniżej 36 sekund
20 podciągnięć na drążku
10x10 na maxa coś koło 26sekund.
To wszystko na dziś kładę się spać bo na 6;20 pierwszy trening w tym tygodniu BASEN!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 47
Rozkład treningów na ten tydzień.

17 sty 18 sty 19 sty 20 sty 21 sty 22 sty 23 sty
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Basen Siłownia Bieganie Basen Siłownia Bieganie


Trening basen:
400m - rozgrzewka style naprzemienne
100m - kraul
100m - grzbiet
2x50m - kraul sprinty
200m - kraul spokojnym tempem
na koniec skoki w do wody

na koniec rozciąganie

Zdjęcia poglądowe:











...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 5637 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 43870
powodzenia i wytrwałości

Doradca w dziale Alternatywna Droga
Instruktor Sportów Siłowych
Dietetyk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 47
Rozpisałem porządnie cały trening,ale gdy nacisnąłem wyślij okazało się, że chwilowo zabrakło neta...

Dzień 2 SIŁOWNIA
- wyciskanie leżąc 4 serie ostatnia 70kgx 6 został spory zapas siły
- wiosłowanie nachwytem 4 serie
- pompki na poręczach 3 serie
- wyciskanie hantli siedząc 3 serie
- uginanie ramion na modlitewniku 3 serie

Jutro przygotuję ostateczną wersje planu FBW oraz dietę.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak wyrównać plecy i mostek (garb żebrowy)

Następny temat

Plan cwiczen na mase do sprawdzenia :D

WHEY premium