SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG]Lucky555/IF - Dziennik treningowy [foty: 22, 60]

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 185941

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 582 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 31186
Lucky555
Czyli zrobię tak jak zwykle, zjem coś, trening, zjem i potem impreza. No zapewne ja się nadaję do grupy tych co wyglądają jakby nic nie ćwiczyli, więc spokojnie Akurat lipiec jest napięty jeśli chodzi o imprezy, ale tak jak wyżej koledzy mówili przy moim poziomie aż tak się nie przejmuję. Staram się przez pozostałe dni trzymać założeń i tyle


Nie miałem konkretnie Ciebie na myśli tylko ogólnie mówiłem zresztą wystarczy popatrzeć na działy z pojedynczymi pytaniami. Cóż nie którzy mają papkę zrobioną przez powtarzane przez kolegów,internet mity dotyczace treningu i diety tudzież firmy suplementacyjne itd. Cóż zrozumieć to można każdy jest zielony na początku ale najbardziej jest irytujące to jak ktoś już trochę ćwiczy do tego siedzi na forum sportowym a dalej nie potrafi wyciągać wniosków oraz logicznie myśleć i pyta ciągle o to samo. Tak czy siak ważne mięć zdrowe rozsądne takie zdrowe,mądre podejście do tematu siłki jak się nie szykuje pod zawody. Koniec spamu



Zmieniony przez - marbex w dniu 2015-07-02 16:17:36

Zmieniony przez - marbex w dniu 2015-07-02 16:18:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 104 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8416
marbex widzę, że u każdego w dzienniku dajesz komentarze typu - nie przejmuj sie to tylko jeden raz, po co tyle po co tak, na zawody sie szykujesz, na tym poziomie nie ma sensu itp itd... Otóż może Cię zdziwię ale w tym sporcie nie ma nic za darmo i jeśli np. lucky nie widzi efektów to właśnie powinien coś dopiąć a nie poluzować? Bez urazy oczywiście, Dzienniki treningowe są między innymi dla motywacji do działania, żeby osiągnąć zamierzony efekt i nie każdy jest solarosem, który zna swój organizm na 100% i może robić super formę na parówkach bez cardio ale uwierz, że i on wkłada w to dużo wysiłku i wyrzeczeń. To jest forum sportowe gdzie szuka się motywacji zdobywa wiedzę a nie wymówek i dróg na skróty. Są ludzie, którzy naprawdę chcą osiągnąć coś w sporcie sylwetkowym i nie szukają każdej możliwej okazji do odpuszczenia ; ) Z czystej ciekawości, jesteś zadowolony ze swojej sylwetki/przemiany czy celu z takim podejściem ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 582 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 31186
seanmils
marbex widzę, że u każdego w dzienniku dajesz komentarze typu - nie przejmuj sie to tylko jeden raz, po co tyle po co tak, na zawody sie szykujesz, na tym poziomie nie ma sensu itp itd... Otóż może Cię zdziwię ale w tym sporcie nie ma nic za darmo i jeśli np. lucky nie widzi efektów to właśnie powinien coś dopiąć a nie poluzować? Bez urazy oczywiście, Dzienniki treningowe są między innymi dla motywacji do działania, żeby osiągnąć zamierzony efekt i nie każdy jest solarosem, który zna swój organizm na 100% i może robić super formę na parówkach bez cardio ale uwierz, że i on wkłada w to dużo wysiłku i wyrzeczeń. To jest forum sportowe gdzie szuka się motywacji zdobywa wiedzę a nie wymówek i dróg na skróty. Są ludzie, którzy naprawdę chcą osiągnąć coś w sporcie sylwetkowym i nie szukają każdej możliwej okazji do odpuszczenia ; ) Z czystej ciekawości, jesteś zadowolony ze swojej sylwetki/przemiany czy celu z takim podejściem ?


Powiem Ci tak do pewnych spraw trzeba dorosnąć,poobserwować siebie i jak co działa, powyciągać wnioski. Nie mówie zeby jeść co chcesz trenować jak ci chce i kiedy chce itd Chodzi mi głownie o zdrowe podejście adekwatne do tego co można osiągnąć/celu. Wielu ludzi przecenia czystą do granic możliwości miskę a i tak nie będą wyglądać jak chociażby ludzie którzy coś tam farmakologi lizneli(pomijam ludzi którzy mają tzw gena chociaż mało takich widuje przeważnie sie to wiąze tak czy siak z ciezko pracą ale nie które jednostki nazwijmy to umownie lepiej są predysponowane czy tam np pod względem siły itp). Do tego trenują gorzej niż emeryci ba nawet alkoholu od czasu do czasu nie wypiją ciastka u cioci na urodzinach nie zjedzą ale michę mają czystą i co z tego w takim wypadku jak trening leży po całości brak np progresji, regeneracji albo w drugą strone zbyt przeładowany trening co też nie jest rzadkością itd ? Łapiesz już o co mi chodzi ? Z sylwetki jest w miare zadowolony niestety nie mam zbyt wielkiego stażu więc jest co robić ale to wymaga czasu a sok na razie brać się nie chce. Ćwiczę już jakiś czas ale kiedyś zaczynałem z utopii tzn mega wielkiego bf ale o dziwo dosyć szybko się z tego wyplątałem. Jestem ciekaw tylko ile z tych co mają teraz takie dylemety godnych zawodowców bedzie trenować za 3 czy tam 5 lat. Szanuję i rozumie rożne podejscia ale te przesadzone czesto mnie po prostu śmieszą.



Zmieniony przez - marbex w dniu 2015-07-02 16:59:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
masz jakiegoś bloga gdzieś?
jakies zdjęcia obecnej formy?

można ćwiczyć
można nadal się z tego cieszyć
niekoniecznie zachowując się jak ifbbpro
a to że ktos chce ćwiczyć i chce dobrze wyglądac,czy chce trzymać michę na wyjeździe - nie znaczy że zachowuje się jak ifbbpro [nie każdy]

co innego jechać i jeść kuraka suchego nadal albo tuńczyka z puchy
a co innego poluzować trochę ,ale nadal trzymać się jakiś tam wytycznych

nie po to ćwiczy się cały rok aby w 2 tygodnie to zaprzepaścić

może dla ciebie - napisze to po raz kolejny - to żadna różnica,dla mnie ogromna

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 582 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 31186
Nie nie prowadzę i nie robię zdjęć. Ty piszesz o 2 tygodniach a ja o jednym dniu odstępstwa więc coś nie halo. 2 tygodnia bez zachowania jakichkolwiek ram nie może się dobrze skończyć i wtedy dla mnie też to robi różnicę. Co do reszty to się zgadzam bo mam podobne podejście.


Zmieniony przez - marbex w dniu 2015-07-02 20:13:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2416 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42913
Widzę dyskusja sie rozwinela lipiec wychodzi taki jaki wychodzi i nic nie poradzę, tak jak wyżej napisałem, ewentualnie będę ciągnął redukcje dłużej i tyle. Mięśnia nie wpadło za dużo przez moją masę i chyba dopóki nie uda mi się kiedyś wyciąć dość fajnie to ta masa może być taka jak teraz. Tak czy owak czas pokaże :)

Blog IF/Rekompozycja [pods. 22] - Zapraszam ! http://www.sfd.pl/[BLOG]Lucky555/IF__Rekompozycja-t989337.html

Jeśli chcesz przegrać trochę $$ to zapraszam:)
http://www.sfd.pl/Gruby_hajs_z_Lucky555-t1058841.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2416 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42913
02.07.2015

DT


Dziś trening na siłce koło mnie. Zamiast Fit Flexa mam Ok system, przez co więcej obiektów do wykorzystania :) A upał dzisiaj był mega, więc nie chciało mi się jechać na siłkę, gdzie standardowo chodzę, no i fakt, że wieczorem szedłem z dziewczyną, żeby ja obserwować i motywować, więc 2 raz by mnie zapewne nie wpuścili :) Siłka spoko, dośc dobrze klima chodziła, nawet mi zimno było ciężary w martwym nie za duże, standardowo sobie rozwaliłem poprzednią ranę w piszczelach i znowu mi sie odechciało robić chyba trzeba w jakichś getrach chodzić

Podciaganie neutral
7x
5x
5x
5x
martwy ciąg
60 kg x 8
80 kg x 8
100 kg x 8
100 kg x 8
wiosłowanie podchwytem
60 kg x 8
60 kg x 8
60 kg x 8
uginanie sztangi
20 kg x 10
20 kg x 10
22,5 kg x 10
22,5 kg x 10
młotki stojąc
9 kg x 10
9 kg x 10
9 kg x 10
10 kg x 10
przedramiona 3x

Dieta:


Blog IF/Rekompozycja [pods. 22] - Zapraszam ! http://www.sfd.pl/[BLOG]Lucky555/IF__Rekompozycja-t989337.html

Jeśli chcesz przegrać trochę $$ to zapraszam:)
http://www.sfd.pl/Gruby_hajs_z_Lucky555-t1058841.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2619 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36108
Ja martwe ciągi zawsze w getrach robię, bo sztanga powinna iść po goleniach, a bez getrów nie jest to przyjemne uczucie, zwłaszcza gdy zarzuci się trochę ciężaru.

Właściwie to robiłem, bo już nie pamiętam kiedy ostatni raz martwy robiłem, bo kontuzje mnie niszczą.

Hard work & dedication

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 906 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15066
Staram sie jak najblizej piszczeli ale nie dotykac ale mimo to jakies powtorzenie zawsze wejdzie po piszczelu. Rok temu do krwi zdzieralem :/

"Jesteśmy tym, co w swoim życiu powtarzamy. Doskonałość nie jest jednorazowym aktem, lecz nawykiem."

~Arystoteles

Mój dziennik treningowy ---> http://www.sfd.pl/[BLOG]_AO11._Winorocznik92_w_2015r.-t1075814.html

Co jadam? ---> http://potreningu.pl/profile/ao11 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2416 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42913
No ja niestety ostatnio co trening tak mam, muszę coś pomyslec albo technike zmienic na gorsza, bo dziewczyna mowi ze wygladam strasznie, no i sam widze, że w krótkich spodenkach nie prezentuje się dobrze z takimi nogami

Blog IF/Rekompozycja [pods. 22] - Zapraszam ! http://www.sfd.pl/[BLOG]Lucky555/IF__Rekompozycja-t989337.html

Jeśli chcesz przegrać trochę $$ to zapraszam:)
http://www.sfd.pl/Gruby_hajs_z_Lucky555-t1058841.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

0 = 0?

Następny temat

IF parę pytań

WHEY premium