SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG]Krisking2012 - Masa, Sila, MOTYWACJA | PODSUMOWANIE MASY: str 32

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 67529

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
Siła na siłę. g**** z tego będziesz miał. Ale ok, jesteś tak mądry jak silny

Zmieniony przez - Pandarek w dniu 2012-07-26 19:58:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 99 Napisanych postów 3626 Wiek 2 lata Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86266
Przypiluj nieco jezyk - przestan obrazac wszystkich dookola. Masz swoje zdanie, ktos inny swoje. Nie wiesz jak dziala zycie?

-------------------
Dzieki za porade ale z MC napewno nie zrezygnuje.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
Nie obrażam wszystkich dookoła, tak jak nigdy nie mówiłem o izolowaniu, tylko o docieraniu do partii docelowych. Duża różnica, bez której nie uświadczysz progresu. Tak jak teraz- nie proponowałem Ci rezygnacji z mc, tylko nie odpyerdalanie maniany, którą odpyerdalasz, ponad wszelką wątpliwość.

Jeżeli masz problem z rozumieniem słowa pisanego, to proponuję przenieść się do juniora.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 99 Napisanych postów 3626 Wiek 2 lata Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86266
Obrazasz, nie klam.
Edycja postu niczego nie zalatwia - piszesz cos a potem zmieniasz. Taki z Ciebie twardziel?

Nie mam problem z czytaniem. Napisales wyraznie zeby zaprzestac wykonywania cwiczenia ("nie rob"). Ja sie z tym nie zgadzam i tyle. Plany bez MC (i przysiadow) nie maja dla mnie zadnej wartosci.

Napisalem pod filmami co bylo nie tak i co jest do poprawy. Koledzy napisali swoje uwagi - ok.

Nic ciekawego nie masz do dodania to zamilcz.

Konkrety, nie rakiety panie kolego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
Konkrety są takie, że nie ma tam techniki odpowiadającej definicji ćwiczenia : Martwy ciąg.
Zrób to porządnie na 90kg - zyski będą większe,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
70 kg szczurek mnie obraza Teraz będę musiał chodzić z kolegami po ulicach, bo dostanę wpyerdol


Sory, 140 kg x 5 to NADLUDZKI wyczyn. Wybacz, że skomentowałem. Chuyowo czy nie chuyowo, ale liczy się siła, nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
Chłopak wiodcznie ma gdzies dobre rady i troske o jego zdrowie z waszej strony. Ja wychodze, nie wiem jak wy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 99 Napisanych postów 3626 Wiek 2 lata Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86266
Zaden wyczyn. Wyczyn = 250-300 kg przy wadze >100 kg.

Nie liczy sie sam ciezar, liczy sie % wagi ciala. 140 kg przy moich aktualnych 75 kg = 186,66% wagi ciala.

Moglbym wazyc i 90 kg (w Kwietniu bylo blisko 86-7) tylko po co? Nie chce byc ulanym swiniakiem bez kondycji jak wiekszosc polskich silownianych 'koksow'. Ty chcesz = Twoj wybor.

Nie komentuje i nie wysmiewam. Kazdy ma inny cel.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
tylko co Ci dadzą procenty? skoro już na 1str tego dziennika zamieściłeś cytat odpowiadający bardziej kulturystyce.
Nie chodzi tu o to by ego było większe niż ciężary,o to ślepa uliczka. Dla przykładu mój partner treningowy (kamikaz) robi 200kg w MC przy wadze 90kg, a trenuje 8 miesiąc, mimo to uczę go czegoś ponad tylko puste kg na sztandze.
Narazie przytaczasz słowa Knife'a z artykułu w którym aż się roi od błędów i manipulacji - nie tędy droga.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
Eh synku, szczekać to Ty potrafisz. Tyle, że pies który głośno szczeka nie gryzie. Pozdro i nie połam sobie niczego. Omijam od tej pory ten dziennik niczym kupę gówna. Miej przynajmniej tyle rozsądku by już nie "doradzać" innym skoro chuya się znasz i to pokazujesz swoim wyglądem, wynikami i znajomością anatomii.

Co do partnerów- mój brat ważąc o kilogram mniej wciąga 210-220. Pozdro 600 i więcej mnie tu nie ma.


Zmieniony przez - Pandarek w dniu 2012-07-26 20:28:08
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dobry trening

Następny temat

Ocena i poprawa planu treningowego

WHEY premium