SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG]Blog Treningowy Artur - Pokonujemy słabości. Foty_str.102_Redukcja

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 180389

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
To czekamy na kolejne pomiary.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 220107
Zaległa wpiska z piątku

Bułgarski przysiad 4 x 6 / 25kg
Wl 4 x 6 / 79kg
Wiosło 4 x 6 / 47,5kg
Wyciskanie hantli 4 x 8 / 27,5kg
Francuskie leżąc 4 x 10 / 35kg
Uginanie sztangi 4 x 10 / 26,5kg
Allachy 4x15

Ciężary podbite, trening ok, w wyciskaniu hantli narazie to max, bo plecy mocno obciążone.

Zaraz wpiska z dzisiaj.

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 220107
IV Tydzień Redukcji


Jak widać, pas i waga w dół ! Makro te same, cieszy mnie to, jedzonka nigdy za mało

Ogólnie brzuch już nie taki napompowany, delikatnie ramion się odsłoniły, ale raczej ja to tylko zauważam.


Dziś
Podciąganie 3 x 5 / 5kg
Wykroki 4 x 10 / hantle 25kg
Skos hantle 4 x 10 / hantle 32,5kg
Żołnierskie 4 x 10 / 46,5kg
Uginanie supinacja 4 x 12 / hantle 10kg
Wycisk wąsko 4 x 12 / 55kg
Unoszenie nóg na ławce 4 x 12

Dzisiaj cała noc w dupę, zrobiłem sobie wolne w pracy, trochę odespałem i trening zrobiony. Mocy szczególnej nie było, ciężko oddychać, ale ciężar podbity w podciąganiu poszło nie najgorzej. W sumie zadowolony z siebie jestem, bo równie dobrze mogłem olać ten trening, po pierwszych 3 ćw miałem już dość i nogi się uginały, ale dałem radę Już któryś raz to będę pisał, nikomu nie życzę problemów ze snem z przyczyn nerwowych !!! Zdarza mi się to teraz raz na tydzień, więc nie jest źle





Zmieniony przez - spaiter w dniu 2018-06-18 16:25:25

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 220107
Dziś off

Cardio
Czas: 24min
Dystans: 3,6km
Kalorie: 308kcal

Dzisiaj chyba pierwszy kryzys podczas redukcji, jak oglądaliśmy z młodym mecz, on sobie zajadał chipsy, popcorn i popisał słodkimi napojami a ja musiałem pić wodę Ale oczywiście się nie złamałem i zaraz zjadłem mój kochany ryż

Micha dziś ostatni posiłek jeszcze do zjedzenia, zrobię sobie koktajl z truskawek, sezon jest trzeba korzystać.






Zmieniony przez - spaiter w dniu 2018-06-19 19:29:57

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
Najważniejsze, ze są postępy.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 220107
Dziś
Bułgarski przysiad 4 x 6 / 25kg
Wl 4 x 6 / 79kg
Wiosło 4 x 6 / 47,5kg
Wyciskanie hantli 4 x 8 / 27,5kg
Francuskie leżąc 4 x 10 / 35kg
Uginanie sztangi 4 x 10 / 26,5kg
Allachy 4x15

Trening wszedł bardzo ok, bez problemów kawa + shoot i jest power Micha standardowo, nie ma co więcej pisać.

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
Oby nie bylo problemów ze spaniem po takiej dawce stymulantow. Choc problemy sa bez wzgledu na to czy cos bierzesz a wiec jaka różnica

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 220107
Dokładnie. Tutaj problem jest stricte nerwowy. Więc nawet jak bym wypił kawę godzinę przed spaniem to jak wszystko jest w porządku to będę spał, bo kiedyś miałem takie spanie dzisiaj zmierzyłem pas z ciekawości i tak jak by 0,5cm przybyło ale tyle to może tolerancja w pomiarach. Ostatnio zmieniłem kaszę gryczaną na jęczmienną nie sądziłem, że jest 6-7g roznica węgli i więcej kcal. Muszę powrócić do gryczanej bo chyba lepiej sprawdza się na redukcji więcej białka mniej ww.


Zmieniony przez - spaiter w dniu 2018-06-21 08:16:44

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
Nie ma sensu mierzyć pasa w ciągu tygodnia, bo wystarczy zjeśc trochę więcej bądź przećwiczyć brzuch poprzedniego dnia i pomiar może być lekko przekłamany.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 220107
Ok

Wczoraj cardio

Czas: 25min
Dystans: 3,75km
Kalorie: 328kcal

Coraz lepiej Czego nie mogę powiedzieć o dzisiejszej nocy, mało spałem w pracy 2x kawa, po pracy godzina drzemki shoot i właśnie robię trening.

Później wpiska Nie poddaję się, muszę uspokoić ten sen, bo całą regenerację szlak trafi.




Zmieniony przez - spaiter w dniu 2018-06-22 19:58:56
1

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Front squat

Następny temat

ILOŚĆ POWTÓRZEŃ

WHEY premium