SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[ART] Zasada 100 g węglowodanów.

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 60433

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
W sportach dynamicznych i typowo wytrzymałościowych(biegi, kajakarstwo np.) ww zawsze będą lepsze niż tłuszcze. Spór jednak nadal trwa na forach zwolenników diet tłuszczowych, gdzie 95% użytkowników tych for uprawia jedynie sport bardzo rekreacyjnie.

Zmieniony przez - PakerZbreslau w dniu 2014-04-16 14:45:30

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
dokładnie
mając dwa treningi dziennie,albo treningi przeplatane
siłowy-wytrzymałościowy itd. jednak zastanowiłbym sie zanim ograniczyłbym ilość ww

a mając dwa treningi dziennie - to na pewno z ww bym nie zrezygnował

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 10132 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 68495
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 45 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 68
Witam,
Czy do 100g wegli wliczacie warzywa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3976 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30901
Zielone nie.

Nie mam dziennika, bo jestem leniwy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 45 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 68
Oki, czyli inne kolory warzyw liczymy jako wegle.
Brokuł nie, kalafior tak
zielona papryka nie, żółta, czerwona tak.
Czy zielone jemy do syta?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 45 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 68
jeszcze jedno, moze i głupie pytanie, ale mam watpliwość jako poczatkujaca. Czy ryż (albo inne weglowodany) ważycie suche czy po ugotowaniu? Chpdzi mi o odmierzenie 100g, czy sypki ryż odważać czy po ugotowaniu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94094 Napisanych postów 363931 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667578
zawsze przed obróbka liczymy wartości

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94094 Napisanych postów 363931 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667578
cienkaiza
Oki, czyli inne kolory warzyw liczymy jako wegle.
Brokuł nie, kalafior tak
zielona papryka nie, żółta, czerwona tak.
Czy zielone jemy do syta?


dlaczego zielona nie a czerwona tak?



treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Spis artykułów w dziale IF.

Następny temat

Dlaczego w dt wiecej ww na redukcji?

WHEY premium