SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[ART]Od czego zacząć crossfit?? zacznij od przysiadu !!

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 28083

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 695 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28933
rewelacyjny, rzeczowy temat.

ziomus polej ,jordan gouda jordan gouda wodna wodna wodna wodna zbliza sie koniec chlodna bomba bomba bomba - k***A ZASNOLEM !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2746 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13269
Szkoda,ze ten temat "umiera smiercia" naturalna,kazdy nastawiony jest na "odchudzanie",a podstawa,fundamentem kazdego sportu,takze CF jest SILA...
Tutaj swietna ksiazka,w ktorej przysiadowi Rippetoe poswiecil kilkadziesiat stron i zdjec,super opisane i pokazane,jak wyonywac i jak przygotowa sie do wykonywania przysiadow ze sztanga,polecam.




Zmieniony przez - maxwell rd w dniu 2012-12-02 20:52:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 206 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1089
spoko temat, leci sog
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
Właśnie tego szukałam :D Genialny artykuł. Dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Dodam, że odrywanie pięt to najczęściej ograniczenie ruchomości w stawach skokowych (łydka i ścięgno Achillesa). Początkowo podkładki po pięty + rozciaganie, po pewnym czasie już bez podkładek pod pięty.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 206 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1089
Co do przysiadów to co niektórzy podkładają pod pięty podstawki/podkładki, jakie są skutki robienia bez i z podkładkami ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
Wczoraj podczas rozmowy z trenerem, mającym dyżur w siłowni do której uczęszczam, dowiedziałam się, że robię źle przysiady [sic!]. Na zajęciach grupowych, podczas których robię przysiady ze sztangą o wadze 17,5kg przez ok. 3 min w różnym tempie żaden z trenerów nie zwrócił mi uwagi, że robię przysiady nieprawidłowo.
Trener kazał mi stanąć twarzą przy ścianie, palce stóp miały dotykać ścianę i miałam zrobić przysiad w taki sposób, aby zejść miednicą poniżej kolan jednocześnie nie dotykając kolanami ani twarzą ściany. Oczywiście fiasko.
"Diagnoza" - skurczone i nierozciągnięte mięśnie pleców.
I w tym miejscu pojawia się moje pytanie: "co robić?" :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4596 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 17906
świetny ART!

AKTUALNY DZIENNIK ACTIVLAB :
http://www.sfd.pl/[DT]_Aniitka155_od_Ladies_do_ActivLab-t1040073.html

...

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"


Wiesz, co jest naj­ważniej­sze w życiu? Mieć cel. I dążyć do je­go spełnienia. Ja mam cel. (...) I wiesz, ten cel, który po­siadam, tak jak­by... uszczęśli­wia mnie. Dzieki niemu mam poczu­cie, że war­to żyć, mi­mo prze­ciw­ności. Ale często wątpię. Bar­dzo często.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
lubiekaszke - nie każdy ma możliwość wykonać przysiad w ten deseń, są zawodnicy dwuboju, którzy po wielu latach treningu wypuszczają głowę, trenuj najlepiej bokiem do lustra, rozciagaj się po ćwiczeniach, mi pomagały situp squats jak robiłem ciężkie przysiady oraz przysiady klęcząc (świetnie rozciąga czworogłowe). Lustro albo ktoś kto wyłapuje błędy i trenuj.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak ułożyć własnye WODy ?

Następny temat

snowee / Calisthenics + crossfit

WHEY premium