SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

<< Pare puyań >>

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 888

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 911 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13784
Gdzie kupię w miarę tanio Animal Flexa Pumpa Testa.?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1038
np. w sklepie sfd ale z tych które wymieniłeś to chyba tylko Flex dobry jeśli stawy słabe....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 911 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13784
Dzięki sklep sfd jest naprawdę tani. Czy do takiej kuracji:
Animal Test
Animal Flex
Animal Pump
Inkospor - X-TREME CREATINE + X-TREME ZMA - 500g + 90Kaps.
Mutant mass

1.Muszę dokupić witaminy czy jest ich wystarczająco dużo w animalach.?
2.Nie wiem czy kupic z kims drugiego Testa na pół żebym miał 30 saszetek.>? W Animal Pumpie tyle jest i było by na miesiąć.
3.JAkieś dobre białko czy mutant jest dobry.?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1038
witaminy zawsze mozna dokupic jeśli chodzi o testa pumpa to mozna wybrać zdecydowanie lepsze produkty . Mutant dobry ale to gainer , to czy potrzeba ci gainera czy białka zalezy od twoich brakow w diecie ale o tym napewno juz wiesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 911 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13784
OK czyli np.Olimp - Vita-Min Multiple Sport 2x Jakie są zdecydowanie lepsze produkty niż test i pump.?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1038
np. no shotgun , no xplode mesomorph... Na temat Testa wiem niewiele ale wystarczy poczytać opinnie osob ktore stosowały. Stara wersja zawierała ph a ta nowa chyba nie ma ich w składzi...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 911 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13784
Ktoś się zna.?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Nitroman Trec Nutrition
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3262 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10507
Proponuje skupić się na diecie, oraz jeżeli już to stackach kreatynowych. Rzeczy na podniesienie testosteronu będą działały dobrze jeżeli Twój testosteron szwankuje jeżeli to zbyt wiele Ci nie dadzą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 911 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13784
Animal test jest na podniesienie testosteronu.? Jadłem już dużo rzeczy.! Ostatnie trzy kuracje robiłem na - HP+Mono HP+(coś tam) i HP+Clout Najlepiej poszło na HP+Mono 5-6kg Szukam teraz czegoś dobrego.! Animale się chwali u mnie na siłowni siła/masa na plus.! Minusem jest cena... :( Oczywiście dietę mam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

WPC 80 ŁOWICKIE

Następny temat

Jakie witaminy + może odżywki?

WHEY premium