SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

<<<Chcesz, aby ktoś ocenił Twój plan? Wklej go >>> KONTYNUACJA

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 183773

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
habbitos

myślę, ze tan trening Wodynowy w twojej sytuacji bedzie dobry- jest bowiem wszechstronny i tak wlaśnie skonstruowany aby dzialać na szereg cech motorycznych.

basen wrzucw dni wolne- oczywiscie zdawać sobie musisz sprawę, ze organizm ma jakieś określone mozliwości adaptacyjne i jesli nawet planujesz cięzko treniować czy ostro i dośc długo pływac to niech odbywa się to stopniowo aby dac szansę na dostosowanie sie i pelna regenerację
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 214 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6318
nie rozumiem jakie to ma znaczenie w cyklu tygodniowym ze niby po niedzieli jestem bardziej wypoczęty ? ustawilem to wg tego jak dlugo siedze w sql i co w niej robie np czy mam WF. nogi zaczne lekko trenowac przysiady z zloczonymi kolanami itp kupie tez jakies suple na odbudowe ale pytanie czy rozklad cwiczen seri itp jest ok ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1517
apokalipsa
dzięki za pomoc powiedz mi jeszcze tylko bo ostatnio tak próbowałem właśnie fbw 3 razy i pływanie w wolnych dniach i powiem Ci że czasem czułem się za***iscie a czasem czułem się tak dziwnie troche jakby wsyzstkiego za dużo.
Dobre będzie zejscie na fbw 2 dniowe i pływanie 3 razy z lepszą regeneracją?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 38 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 529
witam.planuje złapać troche kondycji bo rzucam palenie i zrzucić przy okazji troche sadełka bo mi już głowe suszą za obwód w pasie

trening wygląda następująco

(bieg) zawsze z rana przed śniadaniem po bcaa i amino+białeczko
z tym że bieg dopiero będę zaczynał także czasu nie jestem w stanie określić ale daję sobie na początku jakieś 30min dam rade

Poniedziałek
(bieg)
Klate+plecy
MC -12/10/8
wiosło sztangą +płaska 15/12/10/10
wiosło końcem+skos góra 15/12/10/10
wiosło hantlą+rozpiętki 15/12/10/10
szrugsy 15/15/15/15

wtorek
nogi(przysiadów nie robie szkoda mi stawów-długie nogi duże dźwignie a sztangi na suwnicy nie mam dostępnej także unikam przysiadów z wolnym ciężarem i korzystam z maszyn)
prostowanie ud na maszynie 15/12/10/10
wykroki z hantlami/sztangą 15/12/10/10
uginanie nóg leżąc na brzuchu 15/12/10/10
wznosy na palce siedząc 15/15/15/15
brzuch
wznosy nóg 3 serie-do 25
skłony 3 serie-do 25

środa
(bieg)

Czwartek
Biceps+triceps
Francuzy leżąc +uginanei sztangi stojąc 15/12/10/10
Prostowanie w opadzie+młotki 15/12/10/10
Wyciskanie wąskie+supinacja 15/12/10/10
Wyciskanie hantli zza głowy 15/12/10/10

Piątek
Barki
wznosy Przednie 15/12/10/10
Podciąganie wzdłuż tułowia 15/12/10/10
Boczne wznosy 15/12/10/10
Arnoldki 15/12/10/10
Brzuch
Wznosy nóg 3 serie
Skłony 3 serie

Sobota
(bieg)

i ty też możesz więcej

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
habbitos

zrób inaczej- w razie takich odczuc zrob wolne w jakis dzień, czy to w pływaniu, czy to w silowym- przenosząc zaplanowany trening na kolejny dzień- jeśli zaburzy to niejako strukture treningu to nic sie nie dzieje bo wlaściwie tylko dojdzie do małego przesuniecia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
ibene

terning n. grzb. nie polega na samym wiosłowaniu- tym bardziej zaraz po mc[dlaczego mniej w nim serii niż we wioslowaniu???]
klatki nie rozpisąłeś...

a jak doszedłem do drugiego dnia to się załamalem[ręce mi opadły i juz nie jestem w stanie Ci tego poprawić; zabiłeś we mnie ducha pomocy]

zreszta zacznij czytać w dziale, dlaczego nie wypelnileś ankiety?

https://www.sfd.pl/REGULAMIN,_OBOWIĄZKOWA_ANKIETA-t501693.html

https://www.sfd.pl/ENCYKLOPEDIA_ZAAWANSOWANYCH_do_roku_2009-t501673.htm

...sam nie wiesz jakie to męczące tlumaczyc wszystko od podstaw poraz milionowy chyba już
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 221 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3060
oki dzięki za rade. rozumiem ze trening jest dobry. i aeroby kontynuować dalej tak jak w tym planie. a co do tego nadmiernego wycięcia i utraty mięśni to jak sie przed tym ustrzec i jak rozpoznać ze juz przesadzam?:P bo chcę być zadowolony ze swojej sylwetki jednak że nie chcę zejść do obwodu bicepsa 35:P chcę mieć dobrze widoczne pełne mięśnie. nie bardzo widzi mi się wrzucanie tu swoich fotek ale dla zobrazowania mojej sylwetki powiem ze mam 183cm wzrostu pas 87 wagi 84 łapa jakieś 41 (pompa43). mięśnie na brzuchu widać ale dobrze tylko 4 górne i to ze strony zewnętrznej po za tym jest tam jeszcze trochę tłuszczu:P liczę na porady co robić dalej:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1517
serdecznie dzięki Apokalipsa;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 160 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 869
może być taki rozkład:
poniedzialek klatka + biceps
wtorek plecy + triceps
sroda wolne
Czwartek nogi + przedramie
piatek barki + przedramie
???? z gory dzieki za odp!

=> FoX <=

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2956 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 80905
może być taki rozkład:
poniedzialek klatka + biceps
wtorek plecy + triceps
sroda wolne
Czwartek nogi + przedramie
piatek barki + przedramie


No nie bardzo. Najwiekszym bledem jest trenowanie bicepsa dzien przed plecami oraz tricepsa dzien po klatce.

Na 4 dni jest wiele innych poprawnych, na przyklad:
plecy + biceps
klatka
off
nogi
barki + triceps
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pomoc w organizacji cyklu. Dla szpecow apoka , pumy.

Następny temat

przerwa w siłowni

WHEY premium