SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

=====czy znacie jakieś zioła na odchudzanie?????=====

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18436

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dodam jeszcze co warto wiedzieć!
Nie ograniczajmy drastycznie spozycia tłuszczu ale raczej obnizajmy spozycie kalori poprzez ilość
Tłuszcz jest niezbedny a jego brak w diecie moze spowodowac wiele dolegliwości
Organizm przekornie podczas unikania tłuszczu w posiłkach bedzie sie staral kazda jego czastke magazynować
Wazne by jeść tłuszcz ale tylko jego właściwe rodzaje
Przeciez kulturysci w fazie robienia definicji wcinaja spore ilości oleju lnianego jednocześnie redukujac tkanke tłuszczowa



spec. suplement
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czyli preparaty typu Olimp Green Tea Extract - tak
Chitosan - nie

Dobrze Bul, że to napisałeś... człowiek uczy się całe życie. A to przydatne info, bo prawdę mówiąc uważałem, że chitosan działa i miałem zamiar kupić to w kwietniu...

Łap Soga

Pozdro

Tha zion train is comin' our way

Doradca w dziale Suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Oczywiście, mam nadzieję, że to już wszyscy wiedzą, że nie wolno wyeliminować tłuszczu ze sporzycie. Wiele procesów zosatło by przez to zahamowanych - choćby przyswajanie wit. A, D i E, a to źle się może skończyć. Poza tym reszta... tak jak napisałeś

Pozdro

Tha zion train is comin' our way

Doradca w dziale Suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co ci szkodzi sprawdzic twoja kasa
Ale ja wole czterokrotnie karnityne bo na mnie działa a boje się eca


spec. suplement
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiesz, jeżeli takie są fakty dotyczące chitosanu, to ja wolę tą kasę dołożyć do karnityny, żeby więcej kupić... to przynajmniej produkt sprawdzony i działający

Tha zion train is comin' our way

Doradca w dziale Suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cały czas gadamy o produktach lightowych dla zdrowia obojetnych i tak lepiej
Ale z ich skutecznościa jest jak porównanie działanie w rozbudowie masy hmb do deki
Sa silne farmakologiczne preparaty palące tłuszcz równiez uzywane przez hardcorowych zawodników powodujace ze skóra jest cięka jak pergamin tyle ze zdrowie mamy jedno

spec. suplement
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
I właśnie dlatego, że zdrowie mamy jedno, jestem przeciwnikiem takich preparatów.

Pozdro

Tha zion train is comin' our way

Doradca w dziale Suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ok. uciekam z tego babskiego działu

spec. suplement
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
He he Jasne

Pozdro

Tha zion train is comin' our way

Doradca w dziale Suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3655 Wiek 82 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20217


Blessed is he who, in the name of charity and good will,shepherds the weak through the valley of darkness.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co zjesc w szkole?

Następny temat

Pomożecie???-rozstep :))

Wiecej