SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

;)

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 756

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 42
Cześć mam 16 lat i mam takie pytanie. Czy te sutki są normalne o.O i jeszcze jedno, bo moj znajomy, ktory zajmuje sie silka powiedzial ze "mam brzuch ktory ma zadatki na kaloryfer" i moje pytanie jest takie czy to prawda czy jest cos takiego ze jeden brzuch ma zadatki a drugi nie ? Prosze bez hejtów. Tak szczerze co sadzicie o mojej sylwetce ( nie cwicze na silowni), i jakie polecacie cwiczenia na brzuch A6W sie nada?




Zmieniony przez - Mrówa1908 w dniu 2015-02-15 21:55:44
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4195 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79357
zadatki na kaloryfer ma kazdy.. tak samo jak i na bojler.. wszystko zalezy od diety i treningu.. te a6w itp. to moze i działają, ale przez nie tluszczu nie zgubisz.. mozesz miesnie jakies wyrobić ale jak beda okryte tluszczem to nawet jakbys mial nie wiadomo jaka 'kostke' to nie bedzie jej widać

Impossible Is Nothing

Pomogłem ? Daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Zacznij trenować a nie spinać się przy głupkowatych kolegach czy przed lustrem.

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Spuchniety palec po ugryzieniu

Następny temat

Chondromolacja rzepki

WHEY premium