SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

:)

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4845

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 113 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3144


Tak jak obiecałem i Ja zademonstruje wyniki ktore osiagnołem po roku pracy :)

Pierwsze 2 fotki jak ąłtwo sie domyślic przed treningami przepraszam za pozy ale wowczas nie myślałem ,że uzaleznie sie tym sportem i zostały zrobione spontanicznie for fun cos jednak przedstawiają

Dążenie do doskonałości...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1314 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30947
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1128 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9709
j/w
trudno oceniać taką fotke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 657 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 51103
gosciu co jest z Toba gdzie reszta fot, pospiesz sie bo temat Ci poleci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 113 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3144


Mysle ,że nalezy także dodac iz w tym okresie nie przestrzegałem specjalnie diety poniewaz nie miałem o niej zielonego pojecia jadłem duze czesto i to co podała mamusia.Kolejna istotna sprawa jest fakt że cwiczyłem na ławce parze hantki a maxymalne obciazenie jakie mogłem narzucic na sztange to 60 kg nie łatwo sie rowniez domyslec o efektach treningu małym ciezare chciałem bic mase rozrastac sie ale nie miałem takiej mozliwośc bo blokowało mnie obciazenie na samym poczatku faktycznie te 60 kg wystarczało ale juz po kilku miesiacach w seri wyciskałem to po 25 -30 razy a mimo to walczyłem i nie zwazałm na opinie innych.siłownia znajdowała sie w gospodarczym podpiwniczeniu i nie było mowy o drazku do podciagania tak wiec wszystko zastepowałem wiosłowaniem byc moze dlatego moje plecy nie wygladały zbyt imponujaco ale wystarczy mojej biografi pora na kolejne fotki

Dążenie do doskonałości...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3447 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55097
to sa foty aktualne czy przez treningami ?? jesli aktualne to fatalnie !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1314 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30947
Jaki prze Andrzej pokąż inne foty. Co nam z bica twojego pokaż klate plecy itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 113 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3144


;)

Dążenie do doskonałości...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1128 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9709
juz lepiej

Zmieniony przez - Artoor90 w dniu 2006-08-20 12:49:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 113 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3144


Panowie Cwicze 4 lata ten temat załozyłem by udowodnić niedowiarkom co mozna zbudować w ciagu pierwszego roku cwiczen...
I nie zycze sobie głupich lekkomyślnych docinek ze strony młodziezy wysłuchajcie do konca a później zaczynajcie swoje małomądre wypowiedzi

Kolejne foto

Dążenie do doskonałości...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1314 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30947
Ciesze sie bardzo z tego co osiągnales ale cholera jak wysylasz fotki to pokazuj wszystkie partie a nie 3 razy wysylaj zdjecie z bicem tylko pokaz plecy itd.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Everybody look at me..me

Następny temat

Czekam na krytyke ew. pochwałe :P

WHEY premium