SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

..do wszystkich malolatow...

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2978

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 209 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4425
POWITAC..pisze to do tych ktorzy chca zaczac lub dopiero zaczynaja przygode z saa,bo sam kiedys bylem na tym samym miejscu co oni..kazdy z nas mial po 15 16 ...lat byly imprezy ogniska balety woda inne trunki prochy dziewczyny i dobra zabawa..kazdy chcial byc napakowany jeden trenowal drugi nadrabial towarem..ale pomysl i zastanow sie czy warto..z cialem to jak z autem myslisz ze holowczycem odrazu jestes a nawet nie wiesz gdzie sprzeglo jest....tak samo z BODY myslisz ze je znasz i potrafisz nad nim panowac a nie mozesz przytyc o 1 kg albo zlapac 1 cm w lapie...ty tylko myslisz ze jestes dobry w te klocki ale tak naprawde nie umiesz ich nawet ulozyc...jestes niecierpliwy doluja cie najmniejsze spadki,wpadasz na silownie po wakacjach i chcesz miec odrazu szczyt formy i brac najwieksze ciezary rosnac tyc i byc wiekszym...jak ci nie idzie to chcesz zrobic organizmowi na zlosc i pokazac mu ze masz nad nim wladze i biorzesz SUPER SOK wtrysk i jestes bogiem rosnie i czujesz wladze ale robisz to peniwe bezmyslnie i pozniej znow wraca szarosc i wszystko przepada bo nie widzisz swoich bledow treningowych i zywnosciowych...widzisz kulturystow i tlumaczysz sobie ze oni tez biora zeby urosnac ale nawet nie zorientujesz sie kiedy bedziesz bral takie dawki jak oni a nie bedziesz w polowie taki jak oni...na odzywki szkoda ci pieniedzy bo kreatyna juz nie dziala bierzesz ja co druggi msc bo myslisz ze ta albo odzywka ci pomoze nie zdajesz sobie sprawy z teggo ze zeby organizm cie sluchal musisz mu dawac to czego on chce-dieta i bodzce z treningow.chcesz miec wszystko odrazu...startowac w zawodach byc wielkim silnym imponowac innym kolega kolezanka...nie chcesz czekac musisz to miec teraz!!
przemysl to i zrob test to cie nic nie bedzie kosztowac zacznij od malych ciezarow zwiekszaj je jak juz osiagniesz stagnacje zainwestuj w odzywki i znow bedzie roslo jesli przestanie...bierz nadal odzywki i przyloz sie do diety i zobaczysz jakie zrobisz postepy..szukaj bledow..jak je bedziesz najdywal bedziesz szedl dalej..zaczales jak miales 16 i zobaczysz jak dlugo mozna isc do przodu na treningu odzywkach i diecie mozesz na tym zrobic wiecej niz myslisz kiedy to wszystko juz opanujesz i bedzie to twoim nawykiem bedziesz mial dobre doswiadczenia skonczone lata i madra glowe bedziesz mogl sprobowac i zobaczysz ze to wszystko polaczone razem daje naprawde BOMBE sprawdz to cie nie kosztuje.zacznij od 3 dni treningowych w tyg w kazdy dzien wykonuj na kazda partie 1 cw zrob tak przez 4 tyg zobaczysz efekt-maly ale efekt pozniej na 4 dni treningowe i po dwa dwa ciwczenia na kazda grupe 2 razy w tyg,przez 4 tyg-zobaczysz jeszcze wieksze efekty pozniej przejdz na 3 dni treningowe po 2/3 cwiczenia na kazda grupe raz w tyg i uloz plan wg siebie<cwiczenia serie powtorzenia> i efekty beda jeszcze wieksze doloz diete i odzywki a bedzie coraz lepiej..pomysl ze ten maggiczny wtrysk zostawisz sobie na pozniej kiedy juz bedzie ciezko i nic nie bedzie szlo...bedziesz mial lata psychike doswiadczenie glowe d tego WTEDY STARTUJ

bez napinki...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855
nie chce mi sie co chwile wklejać fot ja wiem ze nie mam żadnego gino , sutki mam male, a mety zjadlem tyle co kot naplakal czyli tydzien niecaly jakos jadlem...
nawet mnie nie kopnela

nie wiem jakim cudem czyjeś oko tam zauwazylo gino ale loz

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 469 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 34832
podwiesic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855
popieram
ja zrobilem bez sterydów 12 cm w łapie nie zwiekszając obwodu pasa więcej niż o 2cm(ale to kwestia rozepchanego bebzona jedzeniem a nie tluszczu)
więc chyba mozna?

ale prawda jest taka ze ta masa jełopów i tak bedzie brała koks po 2 miesiacach treningów na siłowni albo co gorsza odrazu...
malo komu chce sie cwiczy tyle na sucho i walczyć o kazdy milimetr
ale dla takich respekt <Yes>
kilka lat przemyslanych treningow i wtedy mozna cos myslec

Zmieniony przez - Yarekbboy w dniu 2007-12-06 23:32:34

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 252 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15272
banalne , słabe psychologicznie i mało konkretne
gdybym był małolatem i chciałbym byc wielki w miesiac( jak to zwykle u nich bywa) to by do mnie wogóle nie trafiło

SEX,KOX AND ROCK'N'ROLL;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5129 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21510
podwieś se nad łóżkiem

eat and train, eat and train and never be the same again =D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855
joszi68 to co by do Ciebie trafiło ?

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5129 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21510
gonitwa z siekierą

takie tematy straciły dla mnie sens...to jest zawracanie kijem wisły młotki bedą zawsze dzieki temu forum zyje ,interes sie kręci i jest zabawa

eat and train, eat and train and never be the same again =D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 209 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4425
ale jak patrzytsz na takich na silowni to nie wiesz czy listonosza im wyslac czy do rozumu tlumaczyc..a jak zaczna nawijac o omnadrenie w wieku 16 lat ze biora tak i tak to nic innego jak porzadnie o du.py zajrzec

bez napinki...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5129 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21510
taka kolej rzeczy każdy musi to przerobić albo ktoś urodził sie z rozumem albo lata jak drzewo na wietrze we wszystkie strony zalezy co kumple powiedzą

eat and train, eat and train and never be the same again =D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1072 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13853
szczuply89 brales jakies SAA?

Codziennie patrzysz w lustro i myślisz sobie ;moje łapy są za małe, muszę być większy, muszę poszerzyć plecy...Nie stoisz i nie czekasz, aż wszystko zmieni się samo. Ruszasz dupę i robisz coś w tym celu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 209 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4425
pomidor

bez napinki...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

będzie klepac ?

Następny temat

HGH dla wtajemniczonych w temacie ! Pseudo specjaliści nie pisać!

WHEY premium