SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

... czy...

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 650

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 20 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 282
chce zrobić cykl na krecie i chce cos z biogenixa zastanawiam sie nad crevolution lub cell pumb i mam tylko ok 100zł więc zastanawiam sie czy lepiej zrobić dłuższy cykl na cell pumb- 5tyg czy lepiej wyjde na 3,5tyg cyklu na crevolution co da lepszy efekt a i jeszcze jedno jadł ktoś cell pumb zezsmakowy? czy to jest aż tak wstrętne że kosztuje aż 30zł mniej? dzięki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 862 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12904
małe cp + mono z vitala albo samo mono

cp bardzo dobry produkt
tańszy bo ubozszy skład ma

żyje tylko dla Niej..
żyje tylko dzięki Niej..
Dziękuje..dziękuje za to, że jesteś..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
sprawa smakw lub ich braku to sprawa względna -ja nie chcę tu na ten temat wiele pisać bo jak trzeba to na ten szczegól nie patrzę i wszystko "zeżrę".
bez wątpienia nie wiele ci da zbyt krótki cykl na crev., cykl na cp zadziała napewno ale pod warunkiem że ta kasa którą na nie przeznaczysz nie jest kosztem diety ale z dietką jest wszystko oki...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1082 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16693
jak dla mnie dobry cykl to min 6 tyg, co do smaku CP małego to nie jest za dobry, duży CP smak o wiele lepszy ja na twoim miejscu brałbym 2x mały CP (tylko musiałbyś dołożyć troszkę kasy)

Hantle, odżywki, siłka i d***** !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 20 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 282
hmm ok a jeszcze jedno lepiej 6tyg mono+ cell pumb- 5g mono i 10g cell dziennie czy 5 tyg na samym cell pumb 19g dziennie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
jak masz i mono i cp to proponuje zacząć od mono 10g. dziennie i po wyczerpaniu tego supla jechać na cp aż do końca.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

2 tygodnie przerwy w HST a odżywka

Następny temat

BIAŁKO 80% Koncentrat białka serwatkowego WPC 80

WHEY premium