SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

,przenoszenie,edycja - prośby kierujcie TUTAJ!

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 240413

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5581 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23151
okej, ale nie dawaj nikomu bana, taki tytuł był zaakceptowany przez wszystkich userów ze spamu w po siłowni o siłowni, nie było by fair dawanie bana jednej osobie, to że założył go Adrian to nie oznacza że on jest odpowiedzialny za ten temat, bo teraz po prostu była jego kolej na zakładanie spamu. pzrd

Nie mogę ci pomóc,jestem koniem.
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
czyli niektórzy powinni doczytać co oznacza napis, kto go wykonał, kto zamontował itp...

Co do banów to już sama góra się wypowie...

sixth poczytałem twój profil - nic dziwnego, że jesteś oburzony

Zmieniony przez - Wuchta34 w dniu 2009-12-28 12:49:58

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wuchta sog za ostatnie zdanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 12202 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 152586
no może i dla niektórych była to przesada, rozumiem, ale można było też podejść do tego z dystansem

tytuł ani fotka nie miała na celu urażenia kogoś

spam jak spam, ustaliliśmy taki tytuł razem a że była moja kolej na założenie tak więc zrobiłem, fotka mojego autorstwa przyznaję, poniosła mnie fantazja

jeżeli zasłużyłem na bana to spoko, przyjmę to na klatę nie będę się odwoływał skoro zasłużyłem (ja nie jarzyn), nie pierwszy to mój raz, nie umrę chyba

jeżeli ktokolwiek komu przeszkadzał ten temat, napisał by to do mnie lub w spamie, poprosiłbym kogoś z moderatorów o zmianę tematu i edycję pierwszego posta celem usunięcia fotki
emenems Kasować to nie jest to spam post który w dziale Po siłowni może być jedynie graficzkę się wyyedytuje i zmieni nazwę tematu - dokładnie

Zmieniony przez - Adrian1310 w dniu 2009-12-28 14:24:27

Podaj że piwo mie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2874 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10811
Tym bardziej, że zdjęcie, które stało na pierwszej stronie w spamie przedstawiało sam napis, nie chodziło nam o obóz ani holokaust. Kolejną rzeczą jest to, że zdjęcie te było zrobione po wojnie, nie widać na nim było żadnego przedstawiciela narodu Żydowskiego. Ban za coś takiego to gruba przesada.

Training today to meet the challenges of tomorrow.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
Sami medrcy(gringo, sixst itd), ktorzy maja zdrowa ocene podobnych wybrykow.
Moim zdaniem kazdmu, kto bral udzial w tym spamie, po 2 tygodnie na odpoczynek...
Sobie szczyle nie zdaja sprawy, jakie konsekwencje umieszczanie podobnych tresci moze miec dla calego forum itd

Zmieniony przez - bolek1970 w dniu 2009-12-28 15:43:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
uważam tak samo jak Bolek

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2874 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10811
ok, czekam .

Training today to meet the challenges of tomorrow.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 17451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 99460
bolek1970 To i ja Polecę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
DUDA, trzeba sie bylo pilnowac...

Zmieniony przez - bolek1970 w dniu 2009-12-28 16:41:36
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Emigracja a abonament

Następny temat

JAk...

WHEY premium