SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

,,Jedz co chcesz wygladaj jak chcesz" Warszawski Koks

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 119197

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 5517 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54876
O tym że oni nie są pro, i zapewne nie będą. I "zwykłe" osoby z siłowni mogą sobie pozwolić na taki sposób jedzenia też była mowa z tego co pamiętam. Więc nie porównujmy zawodowców co mają w swoim kuchennym asortymencie 10 rodzajów oleji, wołowine polędwice, dobrego indyka, ryż biały/brązowy, słodkie ziemniaki, i dostęp do najlepszego jakościowo jedzenia, i w zasadzie ich wydatek pięniądza to jedzenie, siłownia, i prosuple. Co innego my, którzy ćwiczymy dla siebie

Podsumowując oni nie "uczą" zawodowców, tylko pomagają osobą ćwiczącym for fun dla siebie i ładnej silnej sylwetki

Zmieniony przez - Fuuun w dniu 2013-06-24 20:40:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
Czy zastępując ryż pizzą zbliżymy się do tego? Wracając jeszcze do właśnie tego argumentu - jest on strasznie zmanipulowany. Pizza rzeczywiście ma mniejszy IG od ryżu, ale tylko dlatego, że w jej skład wchodzą również mięso, warzywa i tłuszcze. Gdyby porównać ryż + kurczak z pizzą to wyszłoby, że jednak pierwsze zestawienie ma mniejsze IG, bo węgle z brązowego ryżu są trawione wolniej od węgli ze spodu ciasta.

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 5517 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54876
Masz rację tylko looknij na dziennik owcy, i jego posiłki. Ogólnie same dobre jedzonko poza małymi wyjątkami. A poza tym jeśli komuś brakuje przykładowo 30gram laysów z pieca i 1 batona lion do dobicia makro i kcal. To imo nie będzie różnicy czy te około 300 kalori dostarczymy z tych czipsów i batonika niż ryżu i orzechów włoskich. Bo to jest mega mała ilość. A mówimy tu tylko o delikatnym dobiciu b/t/w a nie opieraniu diety na syfie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
A to prawda, nie ma co się spinać i odmawiać sobie wszystkiego. Jeśli już ogarnie się dobre źródła kw. omega 3 i witamin wcześniej i nadal pozostaje luka (najlepiej po treningu) to czasem jakiś cheat meal nie zaszkodzi - ja obserwując swoje ciało mogę powiedzieć, że nawet pomaga przełamywać spowolnienie metabolizmu. Jeśli tak wygląda ich podejście to OK. Mi mój kolega, który śledzi ich kanał, powiedział, że oni promują żarcie chipsów i popijanie odżywki białkowej jako pełnowartościowy posiłek. Chyba ich nie zrozumiał :)

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 5517 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54876
Każdy rozumie ich na swój sposób, od kiedy wziąłem sobie trochę ich niektóre rady do serca. To mam większy komfort jeśli chodzi o miske, a nigdy kalorii nie liczyłem. A teraz licze od około miesiąca i sylwetka się wyostrza więc jak dla mnie na plus
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 690 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18859
Jeśli chodzi o zawodowych kulturystów to ,np. Coleman dobijał kalorie hamburgerami i frytkami także wiesz:) Mogą mówić jedno a niestety robić drugie:)

Kto pyta, nie błądzi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 5517 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54876
tylko że coleman to chodząca apteka i tam jakieś frytki offseson nie robią za duzego znaczenia wg mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 690 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18859
No i zawodowcy też są chodzące apteki więc to co oni jedzą nie koniecznie odnosi się do kogoś kto jedzie na sucho. Poza tym jak ,np. trenujesz ciężko 5 razy w tygodniu to czy trochę gorszego jedzenia spowoduje ,że się podlejesz tłuszczem? Szczerze w to wątpie:) A o ile lepiej będzie znosić dietę Twoja psychika jak tak zrobisz:)

Kto pyta, nie błądzi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
Z tą psychiką to nie do końca, ja gdy złamałem swoją dietę dużymi chipsami i kilkoma piwami to miałem potem tylko wyrzuty sumienia, a nie luz pod sufitem ;)

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 5059 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 134689
pilka nie masz prawa mieć wyrzutów sumienia. Na zawody się raczej nie szykujesz, więc nie ma co sobie odmawiać. Masz na coś ochotę na masie- zjedz to. Na reduckji raz na tydzień/dwa i też będzie ok. Bez przesady ludzie.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pytanie O if

Następny temat

Pływanie

WHEY premium