SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

,,Jedz co chcesz wygladaj jak chcesz" Warszawski Koks

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 110074

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 60431 Napisanych postów 319357 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1526845
dokładnie j.w. chłopaki załozyli kanał i zarabiaja na nim pieniądze,jak jest w rzeczywistości wiedzą tylko oni.Sterydy(hormony) w jakimś tam sposób pomagają w różnych celach.Czy biorą czy nie bez sensu jest tutaj to roztrząsać gdyż to jak juz napisałem wiedzą tylko oni.Niestety życie nigdy nie było sprawiedliwe,sam znam genetyków którzy trenują na czysto,dieta jest "normalna" obiad,śniadanie,kolacja jedzą co chcą uzupełniają tylko białko i wygladają naprawde bardzo dobrze,lecz taka osoba jak by dopięła miskę to dopiero by zrobiła postępy,z drugiej strony są osoby które lub walczą o każdy kilogram bardzo ciężko,lub osoby które nawet jeden smieciowy posiłek podlewa i psuje sylwetkę.Do której grupy należysz to musisz odkryć sam,nie mozna wszystkich wrzucać do jednego worka,bo część z was się zdziwi jak na dłuższą metę może się to źle odbić na waszej sylwetce i zdrowiu.Trening ułożyć to jest pikuś,ułożyć sobie optymalną dietę to jest sztuka i doświadczenie na które trzeba popracować metodą prób i błędów.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10960 Napisanych postów 50314 Wiek 28 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57816
no dokładnie, tak samo niektórzy są bardziej wysportowani inni mniej. jeden gośc będzie rok ćwiczył jakieś sztuki walki, a przyjdize koleś, poćwiczy 3 miesiące i będzie o wiele lepszy rozbrajają mnie troche te śledztwa, ktoś tam śledzi jakieś stare konta na sfd, ktoś jakieś konta na allegro kur... zajmijcie się sobą, jest 7 rano więc akurat na siłke śmigać

przy okazji, to taki nawet troche pasujący do tego tematu kawałek dla niektórych
Zmieniony przez - magic99 w dniu 2013-07-06 07:37:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1409 Napisanych postów 35562 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 150829
jakość spożywanej żywności ma istotne znaczenie dla ogólnie pojętego zdrowia - w tym również zdrowia metabolicznego. Zdrowie metaboliczne nierozerwalnie zwiazane jest z pracą nad sylwetką. Niewłaściwy dobór pokarmów może przykładowo odbić się niekorzystnie na stanie mikroflory jelitowej, a ta wywiera istotny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu, o czym pisałem tutaj:

http://potreningu.pl/artykuly/1975/w-jaki-sposob-mikroflora-jelitowa-wplywa-na-mase-i-sklad-ciala

Oczywiście, że trwanie przy suchej piersi z kurczaka, ryżu i twarogo jest GRUBYM NIEPOROZUMIENIEM, dieta powinna być uroamzicona, smaczna, a podejście do niej elastyczne i kreatywne, ale nie onzacza to, ze można jeść co się chce i wyglądać jak się chce o ile zgadzają się kcal i b/t/w. Bazując na frytkach i pączkach szybko doprowadzić można do seletkywnego niedożywienia (niedobory witamin, składników mineralnych, kwasów tłuszczowych).

Z resztą, jako przykład ilustrujący ile można zmienić koncentrując się przede wszystkim na jakości spożywanej żywności podsyłam link do dziennika rafała:

http://www.sfd.pl/Krata_na_lato__według__RafalRRRR-t928364-s47.html#post7

To jest osoba, której podczas redukcji dodawałem kalorii do diety poprawiajac jednoczesnie jakość spożywanej żywności (co nie znaczy, że nie zdarzały się czity).

Temat zamykam bo dyskusja zataczać zaczyna kręgi...

Zmieniony przez - faftaq w dniu 2013-07-06 11:01:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4463 Wiek 23 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 84712
Sprawdzam czy zamkles

E: Nie zamkles

Zmieniony przez - Kapitan Wodka w dniu 2013-07-06 10:59:39

Tu faftaq: zamkłem byłeś szybszy...

Zmieniony przez - faftaq w dniu 2013-07-06 11:01:07
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pytanie O if

Następny temat

Pływanie

nutloveb