SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

,,Jedz co chcesz wygladaj jak chcesz" Warszawski Koks

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 119191

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6262 Napisanych postów 76002 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754672
Czy to aż tak istotne? Nie mają aż tak niesamowitej formy żeby się dziwić jako oni to zrobili. Wyglądają dobrze i każdy może tak wyglądać jeżeli jest w stanie się poświęcić.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10687
Ja tylko uświadamiam osoby które wpierw "hejtowały" ,później się z nimi zgadzały ,a na końcu znów leciał "hejt"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Akurat ten link niczego nie uświadamia a drążony temat jest bez sensu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
domer
Czy to aż tak istotne? Nie mają aż tak niesamowitej formy żeby się dziwić jako oni to zrobili. Wyglądają dobrze i każdy może tak wyglądać jeżeli jest w stanie się poświęcić.


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
formy super świetnej to może nie mają - ale patrzeć na średnią krajową 'kulturystuf' to co najmniej 2 z nich ma niezłą

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 591 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17957
jeśli mówimy że formy super nie mają, ale popatrzmy na ich staż - ten jeden ćwiczy 2 lata a jak wygląda.

Zmiany:
112kg - 85kg
85kg - 98kg
98kg -

'To staje sie coraz łatwiejsze..'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
do zrobienia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
Ja wiem ze gusta sa rozne i kazdy celuje w co innego ale ciekaw jestem czy chociaz 1% stosujacych ten rodzaj zywienia w tym temacie wyglada jak chce jedzac co chce.

Zmieniony przez - cvfdbkz w dniu 2013-06-27 20:16:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Ile razy trzeba pisać że to hasło jest bardziej przenośnią i nie można go brać dosłownie.

Ja jem co chcę, a że wybieram zdrowe produkty, bo napychają na dłużej to inna sprawa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 591 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17957
Tylko popatrzcie kto trafia na te forum. Albo skrajne chudzielce które ni ch**a nie potrafią nabrać masy albo grubasy co wyhodowały tony tłuszczu przed kompem. (sam jestem przedstawicilem II grupy). I co myślicie że każdemu tak łatwo nagle przejść na mega zdorwe żarcie, albo się część podda w miedzy czasi i będą nadal spaslakami albo na tego typu założeniach uda im się osiągnać sukces - co chyba jest najważniejsze.

Nie ma tutaj aż tylu zawodowców, bo taka jest prawda wiekszość zajmuje się amatorsko ćwiczeniami, wiec nie widzę sensu się katować tą 'zdrową dietą'.

Zmiany:
112kg - 85kg
85kg - 98kg
98kg -

'To staje sie coraz łatwiejsze..'

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pytanie O if

Następny temat

Pływanie

WHEY premium