SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

+3 kg mięśni w 2 miesiące?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2378

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 149
Czy jest możliwy przyrost około 3 kg mięśni w 2 miesiące, przy ćwiczeniach siłowych na całe ciało w domowych warunkach + bieg 3x w tygodniu + rozciąganie do szpagatów, ogółem 5-6 dni treningu w tygodniu po 1-1,5 godziny? Zastanawia mnie to, bo w lustrze widać, że zgubiłam trochę tłuszczu, mięśnie zarysowały się, a ważę nieco więcej niż przedtem. Czy to możliwe, żeby przybyło aż tyle masy mięśniowej?

Zmieniony przez - kazeko1 w dniu 2010-06-10 21:40:57

Zmieniony przez - kazeko1 w dniu 2010-06-10 21:43:24

風子

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 982 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12814
gratuluje :) 3 kilo wagi to tak , samych miesni - ciezko,szczegolnie u kobiety.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1640 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17343
a dieta była?

Wyważona dieta, to ciasteczka w obu rękach.
Zrobić coś z niczego.. ?!
http://www.sfd.pl/TEST:_Zrobić_coś_z_niczego.._MaSa_by_akk0_!-t592374.html
Zapraszam serdecznie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 149
TheBigBoss, centymetr i lustro mówią mi, że to nie zwyczajne tycie, bo centymetrów ubyło. Pytam wyłącznie z ciekawości, bo nie zależy mi na wielkich mięśniach, potrzeby odchudzania też nie mam i nie odchudzam się, ćwiczę dla lepszej kondycji i zdrowia. Po prostu ciekawa jestem. Jeśli to nie przyrost mięśni, to pewnie organizm zatrzymuje wodę (albo po części jedno i drugie), choć nie wiem dlaczego. Albo waga się starzeje ?

Akk0, odżywiam się zdrowo, żadnych przetworzonych świństw, wszystko naturalne, dużo warzyw, 1-1,2g białka na kg masy ciała, 5 małych posiłków dziennie, węgle tylko rano i w południe. Nie zwiększyłam porcji, gdy zaczęłam więcej ćwiczyć. Przypięłam pytanie w dziale "odchudzanie" tylko dlatego, że bardziej pasowało tematycznie. Zwyczajnie ciekawa jestem powodu i doświadczeń innych osób.

風子

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
Na diecie redukcyjnej tyle Ci mięśni przybyło? 1,5kg w miesiąc to bardzo dobry wynik u faceta, ważącego 70kg na diecie masowej. Przy redukcji tłuszczu jest to raczej niemożliwe, aby tyle mięśnia przybyło, a skoro centymetry pospadały to raczej waga się starzeje

pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zrób pomiar wagi jeszcze raz za kilka dni - być może okaże się że masz nie 3 a np. 1kg więcej. A to już jest bardziej realne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 149
Dzięki, chłopaki. Skoro nie jest możliwe, że to mięśnie, to pewnie woda, albo waga do wymiany.

風子

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nikt nie powiedział, że nie jest możliwe.
Lustro będzie dla Ciebie najbardziej wiarygodne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 149
Fakt, nie niemożliwe, ale wygląda na to, że mało prawdopodobne. Niemniej jednak ćwiczę dalej, bo lubię

風子

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosze o pomoc

Następny temat

Dieta. poradz

WHEY premium